Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Popiwka

Czy po wyiagnieciu golabek z zamrazarki musze je pierwsze rozmrozic

Polecane posty

zanim je wloze do piekarnika aby je podpiec ? Zrobilam pare dni wczesniej golanki,zamrozilam je zanim je wloze do piekarnika aby je podpiec to nie wiem czy je mam rozmrozic czy co? a na koncu zrobie do nich sos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze balde///////
Golonki czy GOŁĄBKI? Tak czy siak rozmrozić! A w ogóle jeśli to gołąbki- to raczej do gara a nie do piekarnika. W życiu nie piekłam gołąbków w piekarniku. No chyba że chodzi o gołąbki ptaki! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak normalne golabki
moja siostra mi powiedziala ze taki sa pycha w piekarniku robiona a pozniej zrobic sosik do nich .tylko nie powiedziala mi czy je mam przed tem rozmrozic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popikwa
bendąc młodą lekarką razu pewnego wyciagłam gołabkę z zamrażarnika, celem rozmrożenia. Wyjąwszy gołąbkę z powyższego głośno pierdłam, więc chąc zatuszować moje fopa spsikłam gołąbkę perfumą, a upewniwszy się, że nie wonieje pierdem, umieściłam gołąbkę w prodiżu celem podpieczenia powzyższej. Podpieczywszy gołąbkę podałam memu mężowi celem spożycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popikwa
glupia pipo, mowi się GOŁĄBKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurcze balde///////
jak nie rozmrozisz to z wierzchu się przypalą, a w środku niedopieką bo będą zmrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ktos sobie odemnie prawie taki sam nick odgapil ,podszywycz sie juz zesrac chce bo nie moze sie podszywac pod czarne nicki.....tylko z siebie idiote robi buhahhah ,przeciez to zaowazalne ze to nie ja napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregg
no co TY??? to naprawde nie ty? kurcze, nigdy bym sie nie zorientowal. mam wrazenie, ze podszywacz probuje ci dac do zrozumienia, ze robisz zenujace bledy jezykowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregg
tacy jak ja sie wkurwia na chwile, ty zostaniesz ze swoja glupota do konca zycia. wspolczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregg
to sie ciesz kretynko, bo nic innego ci nie zostalo. zenujaca jestes, nawet nie porafisz sie inteligentnie odgryzc, tylko wyzwac. Podszywacz jest inteligentnijeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gregg
nie pisze sie 'pierwsze' tylko 'narpiew' ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy gdy je zamroze pomimo tego ze jest w farszu cebula nie zepsuja sie ?? potrzeboje szybka odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×