Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćAnkaa

Dom Light

Polecane posty

Gość gośćAnkaa

Używacie tej butli w swoich domach? Bierzecie udział w konkursie? Może podzielimy się tu spostrzeżeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszz30af
Chodzi ci o tą butle http://dom-light.amerigas.pl/#home/slide3 ? U mnie jest na stacji i sporo osób mi ja poleca, sam szukam info na jej temat. A co do konkursu wyniki widziałem są jeszcze na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwweekK
Używamy tej butli, jest zdecydowanie lepsza niż standardowa stalowa. Ta jest lżejsza, poręczniejsza. Mamy ją na działce w domku i starcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
Ja kupuje Nano, Też jest lekka i tak samo wygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwweekK
O te pewnie chodzi. Nano faktycznie w TV widziałem. sam ją polecam jest lekka, wygodna, reduktor na taki klik tylko, więc spokojnie każda babeczka sobie poradzi, nie to z kluczem i tradycyjnymi stalowymi butlami, z tym to było trudno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie te butle nano z amerigasu mozna kupic? skoro sa lepsze to bym polecila rodzicom, bo gotują na butli ale takiej starej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaananka
ja na BP kupuje ale wiem że sa jeszcze na Lukoilu, przy stacjach Tesco też widziałam, na stronie poszukaj tam jest mapka taka i można sprawdzić dokładnie w okolicy gdzie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylweekKk
No ja właśnie mam BP niedaleko tam sa na 100, sam na działkę kupuje Nano i pod grilla gazowego podpinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wypróbują tą nano, a co im szkodzi, skoro gaz lepszy w środku. co do grilla, to my palimy normalny klasyczny węglem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaannkaa
A nie lepiej glliować na takim gazowym grillu i szybciej i nie ma popiołów niezdrowych przy okazji. Nano jest lekka butla więc i problemu nie ma z wymiana jej, czy potem z przemieszczaniem grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×