Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziwne zapachy w domu jak sobie radzić

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie nie umiem nigdy zlokalizowac źródła zapacuh (nie zawsze to "smród", teraz mam problem z zapachem sosu sojowego w biurze) a ropzrasza mnie to. Wietrzenie nic nie daje, tyklo sięwyziębia mieszkanie :| Jakieś rady? Testowłam różne spraye do odświeżania powietrza, czuć je przez 5 minut jak dobrze pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litewska kolysanka
Mój siostrzeniec zymon lat 8 miał posprzątać swój pokój. Oczywiście zamiast to zrobić grał na komputerze. Jego ama zdenerwowana mówi: M:- Masz 10 minut na posprzątanie. S:- Dobra... M:- Weź się za sprzątanie. S:- Dobra... Sytuacja powtarza się kilka razy. W końcu moja zdenerwowana siostra mówi: M:- Jeszcze raz powiesz mi dobra, to będziesz miał karę na komputer. S:- DOBRZE. Ledwo zdusiłyśmy śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Też uważam, że ozonowanie to dobry pomysł. Dzięki niemu można usunąć wszystkie brzydkie zapachy. U mnie w domu śmierdzi papierosami a rzuciłam palenie pół roku temu. Strasznie wkurza mnie ten zapach. Znalazłam na http://greenstyle.com.pl/ firmę zajmującą się ozonowaniem w Warszawie i okolicach. Dzisiaj będę do nich dzwoniła by podpytać o cenę bo czuję, że dłużej z tym zapachem nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych sprayów! Lepiej zlikwidować przyczynę brzydkiego zapachu. A pewnie już ściany przesiąkły tym smrodkiem, więc pozostaje ozonowanie. Nie dość, że pozbędziesz się brzydkiego zapachu to i bakterie pójdą precz. Znam airozone, sprawdziłam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka333
a ja z ozonowania korzystałam tutaj: http://www.destra.com.pl/ równiez godna polecenia - moim problemem był tytoniowy zapach po dawnych lokatorach, jestem pod wrażeniem skuteczności tej metody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ozonowania ( panowie od strony airozone są dobrzy) i pozbądź się raz na dobre nieprzyjemnych zapachów. Sprawdziłam, to naprawdę działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie przejrzyj wszystkie kąty, bo może coś gdzieś leży i truje powietrze, po prostu - porządnie sprzątnij dom. Ja do mycia dodaję też zawsze trochę octu - bo neutralizuje wszystkie brzydkie zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×