Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandrape

Firany. help

Polecane posty

Gość Aleksandrape

Mam problem z wystrojem okien w salonie i pokoju syna. Okna w tych pomieszczeniach są takGW samo ułożone, bo są to dwa takie same pomieszczenia. I pod względem układu jak i powierzchni. Na wschodnich ścianach każde z tych pomieszczeń ma po 2 okna. Okna mają wymiary szer. 90 wys.160. Przestrzeń między nimi wynosi 120cm. Wiec przy remoncie postanowiliśmy ze będą dwa oddzielne karnisze, 120 cm. Mam straszny problem z aranżacją wystroju okien. Może po prostu nie mam gustu. Ale wydała juz masę pieniędzy na różne firany, zasłony ale za każdym razem wygląda to fatalnie, szczególnie w salonie. Patrząc ze każde okno ma oddzielny karnisz, zakładam 4 zasłony. Ale jednak ta przestrzeń między nimi jest dosyć mała i to wszystko wygląda jak..na wsi. Zdecydowanie za dużo wtedy tego. A jak założę po jednej zasłonie po zewnętrznych stronach to tez tak nie za bardzo. Nie ma mi kto pomoc w tym temacie. Jestem młodą panią domu i jest to nasze pierwsze mieszkanie. Wierzę że są tu kobiety które kochają stroić swoje okna i im to wychodzi :) w razie potrzeby zalacze projekt ścian. Lub zdjęcie Z góry dziękuję za każdą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może popatrz sobie na firany panelowe? W swoim mieszkaniu, też miałam problem z oknem. Musiałam coś zawiesić, bo sąsiedzi zerkali mi do salonu - tak to już jest z tym parterem. Takie panele wyglądają efektownie nawet bez zasłon. Nie będziesz miała problemu jak je ułożyć w przerwie między oknami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×