Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hejoo..

Jak czesto myjecie meble itp ?

Polecane posty

Gość hejoo..

Chodzi mi o takie mycie wodą z płynem do mycia.Meble pokojowe i kuchenne, jak zcesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak są brudne;) na bieząco przecieram fronty ściereczkami do mebli jak tylko widać paluszki czy ciapki po wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myje
tylko od swieta, a raz w tygodiu wycieram kurze suchą sciereczka,wystarczy suchą, nie trzeba na mokro i zadnych swinstw typu''pronto'' itp. nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinnna
Kuchenne dość często - bo nienawidzę tego tłuszczu, który się osadza, a mebli pokojowych prawie nie mam, więc po prostu ścieram kurze :) - co 2 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a scierasz sucha szmatka
czy mokrą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurz suchą szmatką, a to co \"uciapane\" wilgotną. Jeśłi trzeba, to wtedy używam czegoś do natłuszczenia drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinnna
Ja wycieram mokrą ścierką - zawsze ją płuczę w wodzie z dodatkiem Lenora (lub innego płynu zmiękczającego) albo w wodzie z Ajaxem do mycia podłóg. Podobno potem kurz się mniej osadza, ale to nieprawda. Za to ładnie pachnie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kalinnna
nie płucze sie scierek do kurzu w płynach zmiekczajacych, bo gorzej przyciagaja i wchłaniaja kurz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajda
polecam ściereczki z mikrofibry - jedną mam mokrą jedną suchą i tak uzbrojona walczę o ład :) W zupełności wystarcza do codziennego brudku. Żadne płyny do płukania, pierze się je w zwykłym proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do frajdy
a jak nimi scierasz?jedna na mokro i potem wycierasz sucha do sucha? a uzywasz płynu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajda
zpółek, tam gdzie paluchami nie nabrudzone, na sucho. Tam gdzie trzeba - na mokro i ewentualnie wycieram do sucha jak chcę być perfekcjonistką :) choć jak mebel nie jest na wysoki połysk - to niekoniecznie. Generalnie te sciereczki nie zostawiaja smug. wiadomo że czasem bez detergentów się nie obędzie - wtedy do szklanych - CIf do mycia szyb, a do drewna - Pronto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurze wycieram
codziennie i polecam PRONTO, kurz tak nie siada ;-D Meble myję 2 x w roku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadam powaznie
ja w ogole nie myje, czasem wycieram powierzchownie z kurzu, jak jest cos brudnoego, to usuwam miejscowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×