Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dangol2

jaki kupić zegarek na 50 urodziny szefa?

Polecane posty

Gość dangol2

no co zwrtocić uwage przy kupnie zegarka ? moze ktoś cos podpowie , zegarek na 50 urodz , za ok 500 zł , raczej z tych eleganckich a nie bajeranckich dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Za 500 zl to nic nie kupisz , no chyba, że jakis chłam. Dobre zegarki kosztują od 5 tys w zwyż. No i to tak jak z bizuteria lepiej nie kupowac samemu na prezent bo mozna nie trafic w gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polotykop
archiwumallegro.pl/zegarek_emporio_armani_ar4.. pani powyżej nie podniecaj się,to są urodziny a nie wesele;p - nawet na wesele nie kupuje się tak drogich prezentów,które są bardzo niepraktyczne - wyobrażasz sobie jak by się czuł gubiąc takie cacko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale gapa
Grunt to czytać ze zrozumieniem. Przeciez wyraźnie napisałam,ze zegarek to nie najlepszy prezent, bo dobry kosztuje duzo a kupowac byleco nie ma sensu. A jak by sie czuł? Jakby sobie kupil sam jakis elegancki to normalnie-nie widze problemu, jak sie maja czuc ci co nosza takie za 50-60 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj krawat spinki do mankietu
porzadny parasol badz dobry trunek, jestes jego sponsorem czy jak?? 500 zl?? oszalales...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze pomysli ze masz za duz
o kasy i obetnie Tobie premie, dobra ksiazka albo rekawiczki skorzane i bombonierka do tego , gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemyślcie to
podejrzewam, że chodzi o składkę pracowników? Zastanówcie się jeszcze raz, bo faktycznie zegarek za 500 zł to obciach. Porządne zegarki są duuużo droższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
Zegarek bedzie od wszystkich a ja po godzinach potem szefowi laske zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej kupic cos malego a
porzadnego, jesli to skaldkowe, na porzadny zegarek trzeba by meic z min 5000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
tak tak, dziekuje Wszystkim "zyczliwym", jak zawsze wiecie lepiej..... firma mała , jest nasz kilku składamy się , wyszło łacznie 5oo zł , od lat Nas szef zaprasza na swoje urodziny , więć , aktowka , juz była w prezęcie, parasol , lampa..itd kasy przecież nie damy....., alkoholu nie pije... w tym roku padło na zegarek , nie stac nas na takie za 5000 TYś , poza tym to zwykły facet , nie snob kótry musi mieć zegaraek za 5000 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważam ze.,.,.
Nie róbcie kaszany i nie kupujcie zegarka . Już lepiej dobre markowe perfumy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo rozumiem w
Ale zrozum, że zegarek za 500 zł to nie jest odpowiedni prezent dla szefa, nawet małej firmy. To lepiej zafundujcie mu np. skok ze spadochronem, lot paralotnią czy coś takiego, można kupić takie vouchery prezentowe, potem on sam wybiera sobie termin. Kupa tego jest. Dobierzcie tylko coś do jego upodobań, bo jak boi się latać to lot czy skok są kiepskim pomysłem, ale może też być np. jazda samochodem rajdowym czy jakimś tam innym super wypasionym czymś. Trzeba poszukać, naprawdę taki prezent będzie dużo lepszy niż zegarek za 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmmuu
jezeli to jest zwykly facet, tak jak autorka pisze, to nie widze powodu, zeby sie nie ucieszyl z zegarka, chyba ze ma juz lepszy, ale to pracownicy juz chyba sami beda wiedziec. natomiast loty spadochronem ... to juz bardzo specyficzna rozrywka, na ktora malo ludzi ma ochote ;) (statystycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjusz omnibus
juz nie przesadzajcie,wiekszosc ludzi chodzi z zegarkami 30-200 zl,wiec taki za 500 zl chyba jest lepszy od bombonierki zreszta szef wie,ile zarabiaja pracownicy jak chcce lepsze prezenty,niech lepiej placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmmuu
no wiec ... o to chodzi ;) coniektore wypowiedzi o zegarkach za 5 tys. zaswiadczaja chyba tylko o checi powiania 'wielkim swiatem' ich autorow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jakiś elegancki, wysmakowany :) Choć wszystko zalezy od tego jaki to człowiek, grunt aby pasował do jego osoby. Ja aktualnie czekam na zniżki w klubie Stilago bo tam są markowe rzeczy po dużo nizszych cenach i od 31 stycznia mają byc wlasnie zegarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciaaaaaaa
szef juz na pewno pierdyknal w kalendarz a te dalej doradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio zastanawialiśmy się w pracy, co kupić dla szefa na urodziny, żeby ewentualnie sypnął groszem na nowy rok (a potrafi robić takie rzeczy, jak jest w dobrym humorze) i ten temat idealnie mi przypasował. Kupimy mu jakiś zegarek, zrzuta po 50 złotych i będzie coś fajnego. Myślałam nad czymś takim - http://www.timetrend.pl/sklep-1,2,10586,912-0-0-E18568G1.html Czy nie jest czasami zbyt wypasiony? Co byście polecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że w przypadku tak okrągłej rocznicy marka jest nie bez znaczenia... poza tym dobrym pomysłem jest grawer z datą i podpisem, że to od pracowników... miła pamiątka na długie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllizka89
Pierdyknął nie pierdyknął. Kazdy z nas ma szefa i kazdy szuka własnie WyjatkowegoPrezentu. Zwłaszcza ze to już najwyższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dojrzałego i poważnego człowieka wybierz zegarek elegancki, wizytowy. Najstosowniejszy będzie Tissot, kupiłam zegarek tej marki swojemu mężowi, poleciłabym go, ale on nie mieści się w kwocie przez ciebie wyznaczonej. Zobacz ten bardzo elegancki za 475 zł w promocji http://zegarkisklep.pl/pl/p/Tissot-CLASSIC-DREAM-GENT-T033.410.16.013.01/2632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akima?
Proponuję za te 500 zł wykupić godziny w burdelu. Z tym zegarkirm dobry pomysł.Za 500 zł mozna kupić już fajny. Za 5 tysiaków chyba Cie pojebało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ronanka
Moim zdaniem cena nie gra tak dużej roli. Można znaleźć świetne zegarki za 100 jak i za 1000 zł. Najważniejszy jest wygląd. Wybierz klasyczny zegarek na srebrnej bransolecie, jak na przykład te: http://www.zegarek.net/zegarki-adriatica-a-4,0,0,0.html Idealne dla starszego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678342
wiecie, że pytanie jest sprzed 2 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam zajrzeć na : www.happytime.com.pl Naprawdę duży wybór do tego we w miarę niskich pieniądzach. Jest to naprawdę super stronka sam tam nie raz zamówiłem już zegarek i naprawdę wszystko szybko i w porządku Ja osobiście polecam zajrzeć na : www.happytime.com.pl Naprawdę duży wybór do tego we w miarę niskich pieniądzach. Jest to naprawdę super stronka sam tam nie raz zamówiłem już zegarek i naprawdę wszystko szybko i w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Myślę, że www.techtime.pl to dobry wybór. Mają sporo pozytywnych opinii na Allegro, najtańszego na rynku kuriera, świetnie opisane zegarki i przede wszystkim wiele modeli oraz akcesoriów dodatkowych. Według mnie sklep bezkonkurencyjny w swojej niszy, czyli „budżetowe”, ładne zegarki dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×