Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olala2222

jakie firanki

Polecane posty

Gość olala2222

jakie firanki dobrać do mebli w kolorze wenge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalka
A jaki ten kolor ma kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2222
a co myślicie o pomarańczowych albo zielonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowe -w podobnej tonacji ale jeśli masz jasne ściany (np. kremowe;) będzie super. Zielone dodadzą świeżości. Ale uważam, że i jedne i drugie pasują. Tylko żeby nie zlały się kolorystycznie ze ścianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sprawdzić jakie elementy kolorystyczne masz we wnętrzu, wystarczą drobne detale, które połączą pomieszczenie w \"całość\". Czyli jeśli masz coś zielonego, może być np. motyw na poduszkach, ramka obrazu, wzór na dywanie, jakaś ozdoba - z zielonymi firankami będzie ślicznie. Tak samo w przypadku pomarańczu - to bardzo ciepły kolor, z takimi firankami będzie przytulnie, ale pamiętaj o drobiazgach. Można nawet przenieść coś z podobnym akcentem kolorystycznym (odcieniem może się różnić) z innego pokoju czy pomieszczenia. Ciekawe co wybierzesz...:) Powodzenia i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! W pomieszczeniu mało nasłonecznionym smutno może wyglądać np. odcień seledynowy (bo jest zimnym odcieniem). Cieplejsze to dojrzały groszek (taki jak z puszki;)), sałata, oliwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2222
Dzięki Pezetka!Ściany mam kremowe. Myślę że zdecyduję się na pomarańczowe firanki i dodatki. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2222
Jeszcze raz dziękuję Pezetka! Już nie mogę się doczekać kiedy wszystko będzie zrobione . Mam wizję ze efekt będzie naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem dość tradycjonalna i firany bądź zasłony dobrałabym do koloru obić sofy,foteli.Bo do brązowych mebli pasuje wszystko.Zwłaszcza kremowe ściany(fajnie)I,jak dla mnie wsio ma być z dodatków w jednej tonacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2222
Sofa też ma obicie kremowe, także pomyślałam że kolorowe dodatki rozweselą pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może nie jednolite tylko z jakimś akcentem na kremowym tle?Bo w końcu w kremie Ci się mdło zrobi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2222
Mam nadzieję że uda mi się dobrać dodatki w jednakowej tonacji chociaż to pewnie nie będzie łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrala ciut ciemniejszy pomarancz, fajnei to rozjasnia ciemne pomieszczenia. Osobiscie mam ciemne mieszkanko i prawie w ogole slonca ale chlopaki z firmy remontowej zrobili mi wlasnie pomaranczowe firanki i calkiem przyjemnie jest juz teraz. Jesli chcesz to moge Ci polecic ich. masz tu stronke zobacz co oferuja http://remontzgora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×