Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolor lazurowy

Polecane posty

Gość gość

Hej. Chciałabym się Was poradzić w pewnej kwestii. Bardzo podoba mi się sofa i fotel w kolorze lazurowym. Kupiłabym... tylko zastanawiam się czy kolor nie jest za odważny? No i jaki kolor ścian pasuje do turkusowego, pomijając biały? Chciałabym urządzić swoje mieszkanko w nowoczesnym stylu. Z góry dzięki za pomoc i podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ten pomysł! Do odważnych świat należy! Elegancji Twojemu wnętrzu nada szyfonowy beż bądź jedwabny popiel. Do wyboru do koloru. Te delikatne odcienie będą stanowiły doskonałe tło dla Twojej nowej kanapy – stonują i dodadzą harmonii aranżacji. Jeśli nie boisz się eksperymentować – niech turkus sofy się zainspiruje! Wtedy możesz pomalować jedną ścianę (tylko nie tę przy której stoi kanapa) na muśliny turkus a resztę na jeden z delikatnych odcieni o których wcześniej pisałam. Taki zabiegiem zdynamizujesz przestrzeń i nadasz jej ciekawego charakteru! Powodzenia! I pamiętaj – nie bój się łączyć kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może lazurowe wybrzeże? Śnieżka Satynowa ma taki kolor, chyba to jest ten o jaki ci chodzi. :) Może jeszcze jakiś inny pasujący do tego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga009
Satynowa jest świetnie zmywalna. :) Ja polecam. Jedna z najlepszych farb lateksowych na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×