Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

soad

KORNIKI - czy istnieje jakis sprawdzony srodek?

Polecane posty

W podlodze na dzialce zalegly sie korniki. A wszystki przez to, ze Tata sam ukladal podloge i zapomnial zdjac kory z desek:O Podloga jest na pierwszym pietrze tzn jest jednoczesnie stropem parteru. Deski sa sosnowe. Jakie sa skuteczne preparaty na korniki? Czy mamy sie nastawic raczej na zrywanie podlogi? Chcialibysmy tego uniknac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie są korniki tylko kołatki. Korniki żerują na żywych, rosnących drzewach. Antox BW - producent Inco Veritas. Jest chyba wersja w aerozolu z taką cienką rureczką do aplikowania w prost w korytarze, a jeśli nie , to trzeba strzykawką potraktować każdą dziurkę i bezposrednio po \"iniekcji\" zakleić dziurkę np. kawałkiem wosku lub plasteliny. Niezła z tym zabawa... ewentualnie jeśli dziurek dużo, to można malować, ale skuteczność mniejsza... Jakiś specyfik na owady -szkodniki drewna robi też Dulux, ale nie pamiętam nazwy... Coś też widziałam na Allegro - w dziale antyki- materiały pomocnicze - tam gdzie są szelaki, woski barwiące, politury bodajże... Powodzenia! Trzeba działać szybko, bo owady mogą zaatakować meble i konstrukcję dachową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gutierrez
Polecamy środek HYLOTOX PLUS. Jest to specjalistyczny preparat owadobójczy, przeznaczony do tępienia owadów aktualnie żerujących w drewnie. Jego zaletą jest również to, że trwale zabezpiecza drewno przed ponowną inwazją szkodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denaturat
jest tez skuteczny, strzykawką w każda dziurkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welcia
witam wszystkich !od jakiegos czasu zauważyłam u siebie w mieszkaniu najczęściej na oknach drewnianych małe czarne słabo latajace robale o dość grubej skorupie,zastanawiam się czy to mogą być korniki?W mieszkaniu oprocz drewnianych okien nie mam nic innego z drewna .Bardzo prosze o odpisanie mi jeśli ktoś ma podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 skuteczne
chlopie 100%skuteczne stary olej samochodowy heh maluje sie tym dachy zaden kornik nie ruszy tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThaSoulz
Mam do odnowienia stary taboret ale jedna z nóg wygląda jak ser szwajcarski. Taboret jest już dość stary i ponoć stał na mrozie, orientuje się ktoś w jakich temperaturach te szkodniki giną? Stał co najmniej w -5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujq
Szukacie dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją, to polecam „INSEKT-PERFECT” http://dddwarszawa.pl/ Usuwali mi z mojej posiadłości myszy i szczury, a także karaczany. Wszystko szybko przebiegło, stosują metody i środki zgodnie z wytycznymi PZH, HACCP oraz BHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samemu raczej nie podejmowałbym takiej walki ze szkodnikami, bo nie wiadomo co z tego wyjdzie. U mnie problem z kornikami był podobny, ale dość szybko udało mi sie zareagować i wynająć firmę specjalizującą się w dezynsekcji i deratyzacji takich stworzeń. We Wrocławiu to http://bogel.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z firmą www.gwaraddd.pl z Czeladzi, która zajmuje się dezynsekcją i na pewno poradzą sobie z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rwij podłogi, dlaczego?? Przecież są inne rozwiązania, mamy 2017,ludzie, są inne rozwiązania : ) Ja rok temu miałam problem z szkodnikami które zalęgły się u mnie na strychu. Wydałam masę pieniędzy na środki polecane przez ekspedientki, niestety żadne się nie sprawdziły. W każdym bądź razie nie w takim stopniu jak to deklarował producent. Przyszło mi wiec poszukanie innego rozwiązania i natrafiłam na bardzo fajna firmę, tę www.bigers.pl/ . Zajmują się uciążliwymi szkodnikami (w tym też robactwem) mają świetny sprzęt i techniki, dużo im zawdzięczam : ) Jakbym tylko wiedziała o nich wcześniej zaoszczędziła bym na tym wiele nerw i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejsze metody w zwalczanie owadów w drewnie tzw. korników ma firma Corneco. http://www.corneco.pl/ naprawdę dobrzy fachowcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wytępiliśmy za pomocą… firmy! Tak, nie udało się żadnym innym sposobem, niestety. Ale za to, gdy fachowcy nimi się zajęli mamy święty spokój :) Polecam www.bigers.pl są bardzo, bardzo dokładni jeśli chodzi o takie insekty. Od tamtej pory nawet jednego ni dostrzegłam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powie mi ktos jak wylepić te dranie z rosnacego drzewa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczną pomoc uzyskach w firmie Prestige DDD http://www.prestige-ddd.pl. Polecam, mi pomogli się pozbyć spuszczela pospolitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najchętniej korzystam z usług firmy www.dezynfekcjawroclaw.pl, która nie raz już nas uratowała od plagi mysz na naszym gospodarstwie. Można naprawdę liczyc na skuteczność ich usług, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyrek

idźcie w chole.ę z tymi reklamami,

powinniście płacić kary za te reklamowanie = mowa o tych co nie są na forach, a w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×