Odpowiedz na ten temat

leasing a raty ?

• aniafa 2017.01.27 [11:34]
    mówicie o tym? usmiech.gifhttps://www.platformafinansowa.pl/wniosek/lea sing/ ja brałam tak sprzęt do salonu kosmetycznego w leasing i powiem szczerze że dość dobrze wyszłam na tym
  • Dimka 2017.01.28 [22:43]
    Dużo osób teraz właśnie poleca tą platformę finansową. Leasing online także o wiele wygodniej niż wycieczki po firmach leasingowych i podobno świetnie się na tym wychodzi może zerknij na ich ofertę
  • TBon 2017.02.02 [11:50]
    A ja właśnie uważam, że jak idzie się po np leasing operacyjny to lepiej wychodzi się na wizycie w biurze niż przy załątwianiu przez internet. Nie ufam instytucjom finansowym których nie widzę na włąsne oczy dlatego jak chcę leasing to idę do raiffeisen leasing, mam ich zaraz pod blokiem więc nie boli taka wycieczka
  • ludarx5 2017.03.06 [10:12]
    Tbon nie zapominaj, że żyjemy w 21 wieku i dostepne jest wiele wygodnych form zalatwiania formalnosci nawet przez internet. Wiem co mowie przeciez bo korzystalem z takiej formy leasingu o ktorej piszesz od platformafinansowa.pl i wcale nie bylo zadnych nieporozumien oczko.gif
    Grunt to trafic dobra oferte i wtedy nie ma co sie obawiac
  • qurkaj 2017.03.27 [09:44]
    Zgadzam się z poprzednikiem - instytucje takie jak platformafinansowa.pl daja duzo mozliwosci i warto sie z nimi zapoznac. Co prawda leasing sie nie kazdemu oplaca, ale niektorym na pewno tak oczko.gif
  • Maryśś 2017.03.27 [15:30]
    Znam tą firmę platforma finansowa i to bardzo dobrze znam mój mąż brał komputery w i-leasingu właśnie przez tą platformę do naszej rodzinnej firmy Ofertę mają bardzo korzystną przynajmniej dla nas
  • Julkas 2017.04.26 [11:48]
    to zależy kiedy leasing jest korzystniejszy, zależy to do sytuacji, produktu i wielu innych czynników, ale można nawet leasingi konsumenckie brać, właśnie bodajże platforma finansowa takie coś oferuje. Gdy trudno o zgodę na raty to w leasingu konsumenckim zawsze mozna wziąć.
  • paelae 2017.05.05 [11:22]
    Ja brałam taki leasing konsumencki przez platformę finansową, nie miałam nigdzie zgody na kredyt ratalny, więc udało się wziąć to co chciałam w leasingu konsumenckim, chodź nie był to jakiś drogi towar usmiech.gif
  • benio89 2017.05.19 [09:33]
    czyli jak nie bede mial zgody z banku to Platforma Finansowa jest w stanie to zalatwic jak np. chce rower na raty? Czym sie rozni konsumencki od zwyklego? Jezeli sie uda bo tez nie mam zgody to fajnie bo rower wezme w leasing smiech.gif
  • kartrina 2017.05.25 [12:25]
    Pewnie, że możesz wziąć rower w leasingu konsumencki, tutaj nie jest sprawdzany np BIK, także nie ma tak jak w przypadku kredytu ratalnego, gdzie Cię weryfikują we wzsystkie strony, w platformie finansowej łatwo taki leasing konsumencki dostać. Złóż u nich wniosek albo zadzwoń.
  • Renata_85 2017.05.29 [11:24]
    No właśnie, brałam konsumencki na platformie i było ok właśnie dlatego ze nie sprawdzili mi Biku
  • elin441 2017.05.31 [12:54]
    W i-leasingu jeśli chodzi o leasing konsumencki to można łatwo dostać leasing taki na osobę prywatną, więc też bym radził w tej platformie finansowej brać taki leasing niż jakis kredyt w banku gdzie jest stos dokumentow i sprawdzaja zdolność
  • Renata_85 2017.05.31 [14:20]
    No dokładnie, nie sprawdzali niewiadomo czego, no i mam nowe meble usmiech.gif
  • werka2109 2017.05.31 [19:25]
    Zdecydowanie platforma finansowa ma świetną ofertę jeśli chodzi o leasing sama brałam kilka mce temu na sprzęt komputerowy także mogę w 100% polecić
  • dehaan 2017.06.05 [15:33]
    przy leasingu nie masz samochodu na własność, dlatego kredyty samochodowe są lepszym rozwiązaniem. W toyota banku za śmieszne pieniądze masz nowy samochód.
  • Artycja wczoraj [11:50]
    przecież jest możliwe mieć nowy samochód, brałam na platformie finansowej dostałam fakturę wykupu w leasingu operacyjnym - i stałam się właścicielem auta.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...