Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem a chce wiedziec

leasing a raty ?

Polecane posty

Gość shakirra
Zerknij sobie na stronę https://www.platformafinansowa.pl/ -mają ciekawe oferty leasingowe, z korzyścią dla klienta. Samochód po jakimś czasie przechodzi na ciebie-jeśli go wykupisz ale to nie są duze pieniądze i na pewno wyjdzie taniej niz kupowanie NOWEGO i bezpieczniej niz kupowaznie uzywanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sperson27
Jest tak jak pisaliście. Sprawdziłem ofertę Platformy Finansowej i zdziwiłem się pozytywnie, bo po rozmowie z konsultantem od nich wszystko to co było mi potrzebne otrzymałem. Wszystko jest proste, a raty są rozłożone jak najlepiej do indywidualnych potrzeb klienta, także polecam szczególnie osobom, które rozwijają biznes i potrzebują sprzętu, który jest do tego niezbędny. Moim zdaniem leasing jest lepszy od kredytu gotówkowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej sytuacji leasing na sprzęt gastronomiczny okazał się korzystniejszą opcją niż raty. Dodatkowo firma www.auto-finance.pl porównała dla mnie najlepsze oferty więc mam pewność że nie przepłacam niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merinder
Platforma Finansowa jest na ten moment liderem w mojej opinii jeśli chodzi o leasing i warunki na jakich go udziela. Wszystko dobrze dopasowane do moich indywidualnych potrzeb, korzystne raty o wiele bardziej mi sie leasing oplacal niz kredyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, to zależy od tego, gdzie pójdziesz. My mamy w leasingu wiele rzeczy i absolutnie nie narzekamy. Ostatnio zaproponowano nam nawet drukarkę, ale uznaliśmy, że to już przegięcie - to w końcu tani sprzęt, nie ma sensu podpisywać umowy. Natomiast o wiele fajniej wygląda sytuacja w przypadku samochodów. Ostatnio zakupiliśmy na firmę 3 sztuki dzięki stronie internetowej https://leasingpolski.pl/ - do tego fajnie wyszło, bo między innymi Mercedes Benz-Vito 111 CDI udało się dorwać łącznie za 22 tysiące, a to już gruba przebita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Ja na firme zalatwialem leasing przez SmartLeasing, moge polecic. Wszytskim sie zajeli,zalezli odpowiedni samochod,ubezpieczyli..generalnie sobie chwale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leasing to takie jakby raty, więc często ludzie traktują kredyt i leasing zamiennie, ale jest to jednak niedopatrzenie. Co do tego jaki leasing jest dobry - osobiście polecam Toyota Bank. Jeśli chcesz samochód z salonu to nie ma innej opcji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Ja załatwiałem leasing maszyny rolniczej, konkretnie ciągnika przez smart-leasing u W.Olka. Zadowolony jestem z osbługi i całego procesu leasingowego. Spłaty 5 lat, wkład własny minimalny..spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×