Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem a chce wiedziec

leasing a raty ?

Polecane posty

Gość Dimka
Dużo osób teraz właśnie poleca tą platformę finansową. Leasing online także o wiele wygodniej niż wycieczki po firmach leasingowych i podobno świetnie się na tym wychodzi może zerknij na ich ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TBon
A ja właśnie uważam, że jak idzie się po np leasing operacyjny to lepiej wychodzi się na wizycie w biurze niż przy załątwianiu przez internet. Nie ufam instytucjom finansowym których nie widzę na włąsne oczy dlatego jak chcę leasing to idę do raiffeisen leasing, mam ich zaraz pod blokiem więc nie boli taka wycieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludarx5
Tbon nie zapominaj, że żyjemy w 21 wieku i dostepne jest wiele wygodnych form zalatwiania formalnosci nawet przez internet. Wiem co mowie przeciez bo korzystalem z takiej formy leasingu o ktorej piszesz od platformafinansowa.pl i wcale nie bylo zadnych nieporozumien ;) Grunt to trafic dobra oferte i wtedy nie ma co sie obawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qurkaj
Zgadzam się z poprzednikiem - instytucje takie jak platformafinansowa.pl daja duzo mozliwosci i warto sie z nimi zapoznac. Co prawda leasing sie nie kazdemu oplaca, ale niektorym na pewno tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam tą firmę platforma finansowa i to bardzo dobrze znam mój mąż brał komputery w i-leasingu właśnie przez tą platformę do naszej rodzinnej firmy Ofertę mają bardzo korzystną przynajmniej dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkas
to zależy kiedy leasing jest korzystniejszy, zależy to do sytuacji, produktu i wielu innych czynników, ale można nawet leasingi konsumenckie brać, właśnie bodajże platforma finansowa takie coś oferuje. Gdy trudno o zgodę na raty to w leasingu konsumenckim zawsze mozna wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paelae
Ja brałam taki leasing konsumencki przez platformę finansową, nie miałam nigdzie zgody na kredyt ratalny, więc udało się wziąć to co chciałam w leasingu konsumenckim, chodź nie był to jakiś drogi towar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benio89
czyli jak nie bede mial zgody z banku to Platforma Finansowa jest w stanie to zalatwic jak np. chce rower na raty? Czym sie rozni konsumencki od zwyklego? Jezeli sie uda bo tez nie mam zgody to fajnie bo rower wezme w leasing :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartrina
Pewnie, że możesz wziąć rower w leasingu konsumencki, tutaj nie jest sprawdzany np BIK, także nie ma tak jak w przypadku kredytu ratalnego, gdzie Cię weryfikują we wzsystkie strony, w platformie finansowej łatwo taki leasing konsumencki dostać. Złóż u nich wniosek albo zadzwoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata_85
No właśnie, brałam konsumencki na platformie i było ok właśnie dlatego ze nie sprawdzili mi Biku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elin441
W i-leasingu jeśli chodzi o leasing konsumencki to można łatwo dostać leasing taki na osobę prywatną, więc też bym radził w tej platformie finansowej brać taki leasing niż jakis kredyt w banku gdzie jest stos dokumentow i sprawdzaja zdolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata_85
No dokładnie, nie sprawdzali niewiadomo czego, no i mam nowe meble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka2109
Zdecydowanie platforma finansowa ma świetną ofertę jeśli chodzi o leasing sama brałam kilka mce temu na sprzęt komputerowy także mogę w 100% polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dehaan
przy leasingu nie masz samochodu na własność, dlatego kredyty samochodowe są lepszym rozwiązaniem. W toyota banku za śmieszne pieniądze masz nowy samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artycja
przecież jest możliwe mieć nowy samochód, brałam na platformie finansowej dostałam fakturę wykupu w leasingu operacyjnym - i stałam się właścicielem auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie a co jeszcze polecacie ? a leasing konsumencki jak wyglada slyszalam o tym, ale nie wiem jak jest z prawem wlasnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakostka
poczytajcie sobie tutaj https://www.platformafinansowa.pl/ leasingi czy raty online udzielają, wpiszcie leasing online, albo i-leasing w google to wam też wyskoczy ta firma, bardzo sprawnie działają, mąż brał ostatnio dwa laptopy do firmy w leasingu od nich i szybko wszystko załatwili bez papierologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktiryjna
Też właśnie z waszego polecenia w tamtym miesiącu brałam laptop do firmy przez ta platformę finansową i również bardzo szybko wszystko załatwiłam online także jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilopa
Leasing konsumencki jest dobrą opcją ,lepsza niż raty, można dostać go bez zdolności kredytowej, dostałam niedawno w platformie finansowej gdy kupowałam łóżko dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yovik33
Marta, dziękuję za polecenie https://www.platformafinansowa.pl bo faktycznie jest tak jak piszesz (i kilka innych osób), ze leasing od platformy jest udzielany na dobrych warunkach i przy minimum formalności. Za takie coś właśnie cenie firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika257
i-leasing to tylko od platformafinansowa.pl - nie mylcie i-leasing od platformy finansowej z jakimiś firmami krzak, które nezwały się ileasing i chcą jechać na wprowadzaniu ludzi w błąd bo i-leasing od platformy finansowej jest już dobrze kojarzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevus28
to prawda Marika. Jak ostatnio sprawdzałem to Platforma Finansowa oferuje i-leasing z gwarancją najniższych rat co bardzo mnie cieszy, bo akurat potrzebuje zainwestowac w sprzet do firmy, a kredytom to ja juz dziekuje bo wyszedlem jak Zabłocki na mydle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek27
do swojej firmy potrzebowałem nowych komputerów i także korzystałem z opcji leasingu przez platformę finansową więc polecam, mniej zachodu i zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy większej flocie samochodów opłacił mi się leasing mimo że wcześniej nie do końca rozumiałam jak to działa. Skorzystałam z doradztwa firmy www.auto-finance.pl gdzie pomogli mi z wyborem i dokumentacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek046
Sprawdzam sobie tą ofertę https://www.platformafinansowa.pl/ o której piszecie leasingową i się zastanawiam komu bardziej opłaca się leasing a komu kredyt? Jakie czynniki na to wpływają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idarkos
Szczerze to interesuje mnie leasing, który będzie szybko przyznany platforma finansowa tak jak piszecie ponoc maja bardzo dobra obsluge i duza przyznawalnosc wiec chyba warto sprawdzic dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja121
Ja również polecam platformę finansową mają proste warunki leasingu oraz wniosek prosty. Wszystko załatwiasz online bez wychodzenia z domu. Dosłownie w kilka minut wniosek jest rozpatrywany. Wszystko na prostych i jasnych zasadach naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×