Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lodożerka

Lody na jesień

Polecane posty

Gość lodożerka

Hej dziewczyny, idzie jesień. kiepski sezon na lody ale na pewno są tutaj ludzie którzy jedzą lody niezależnie od pory roku :) Macie jakieś swoje sposoby na połączenie jesieni z lodami? Może coś wam się kojarzy z lodami i jesienią? A może jakieś dziwne smaki, na przykład z kasztanami? Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynika91
no oczywiście cynamon, zawsze mi sie kojarzył z jesienią i myśle że tu też będzie pasować, tylko zależy do jakiego smaku. kawowe na przykład, ale do owocowych nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no napewno takie w jeseinnych kolorkach! czasy pasteli przeminely ,nastal czas na brązy, bordo i zloto : D czyli np. czekolada, karmel, vanilia, wisnia itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armarena
ja zwykle nie jem lodów jesienią, ale pamiętam jak kiedyś z babcią zjadłam pudło waniliowych na pół, to mi się zawsze będzie kojarzyć z tą porą roku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funfunfunky
na blogu braci koral znalazłam parę fajnych "rad" na lody jesienne. Na przykład laski wanilii z lodami śmietankowymi - wtedy ta wanilia będzie bardziej naturalna :) Albo z jabłkami i cynamonem. Poczytajcie sobie: http://www.braciakoral.pl/blog/jesienne-dodatki-lodow oprócz tego zawsze lubiłam ze śmietaną albo z ciepłą szarlotką. polecam ten styl życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka_A
ja generalnie bardzo lubię ozdabiać lody, robię sobie z nich takie małe dziełka sztuki :) A szarlotka z lodami to prziecież klasyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armarena
Pamiętam nawet taką scenę z bękartów wojny gdzie ten pułkownik jadł z Shoshanną szarlotkę chyba właśnie z lodami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veganza
Nie mam czegoś takiego, że inne lody jem jesienią, inne latem :) Przeważnie jem te same. Co do wspomnianego korala to lubię, bo przynajmniej czekolada w nich jest czekoladą, a nie wyrobem czekoladopodobnym. Jednak nie mam jednego ulubionego loda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość openka
Też lubię lody firmy Koral :D Jak jestem w sklepie i widzę lodówkę z lodami to mi się przypomina reklama z Dodą "zawsze jest pora na lody koral". To w sumie był chyba jeden z czynników dlaczego polubiłam te lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weskel
Ja też lubię lody koral i jak wspominałaś cenowo nie ma tragedii co sprawia, że ludzie ich wybierają. Choć są też droższe lody u nich wiadomo, ale wtedy trzeba sobie powiedzieć, że za jakość się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waguna
Lody jak lody ale coś w tym jest że te tańsze lody to jakaś kpina a korala jadłam jedynie rożki są na pewno lepsze od innych amerykańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×