Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorotka01

meble kuchenne BLACK RED WHITE

Polecane posty

Gość Dorotka01

czy ktoś z Was, drogie kobietki ma kuchnie z tej właśnie firmy. Wczoraj bardzo miły pan zrobił mi aranżację kuchi na wymiar i efekt powalił mnie z nóg:) jest cudowna.Cena... no cóż może warta.. Ale chciałabym poznać opinię osób, które mają w domkach, w mieszkaniach te właśnie kuchnie, dziękuję osobom które mi pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM TAK! PRACOWAŁM W PODMIEJSKIEJ FIRMIE PRODUKUJĄCEJ KRZESŁ I ..... firmy takie jak : BODZIO BLACK RED WHITE ABRA itd itp zaopatrywały sie w "naszej"firmie produkcyjnej , naklejaliśmy ich logo i szło!!!! więc firma nie ma dużego znaczenia , trzeba patrzeć z czego , co jest zrobione!!! np. firmy produkujące różny asortyment rtv i agd ( np. electrolux) produkuję dla boscha , zanussi ,itp , ale NA TYCH SAMYCH PODZESPOŁACH... gdzie logika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aktywna_kobieta
ja nie miałam z tymi meblami do czynienia, więc ciężko mi coś powiedzieć, ale najważniejsze, żeby się podobały. Poza tym też słyszałam, ze nie są najgorsze jeśli chodzi o jakość. A jeśli będziesz szukać innych, fajnych mebli to warto zajrzeć tutaj http://www.kelman.pl/ fajne meble, no i często promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdann
meble to tylko meble, moim zdaniem najlepiej przeleciec kilka sklepow w internecie i wybrac niedorgie ale ladne , i tak wszystki sie niszcza. Ja polecam strone: http://www.solpol-meble.com.pl duzy wybor i dobre ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania234
BRW to dobra firma bo inaczej nie osiągnęła by takiej pozycji rynkowej, a teraz jeszcze mają akcje z zakupami z rabatem http://www.brw.com.pl/kuchnie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zajrzyj na ich stronę http://www.designmebel.eu/ z tego co wiem mają naprawdę bardzo ciekawe, solidne meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ProjektantkaBasia
Tego typu meble mają jedną zaletę niską cenę, czasami takie meble kupuje dla klientów a następnie je oklejamy okleiną np z szafy można zrobić jakaś abstrakcję tu przykłady http://www.dekorolka.pl/naklejki-okleiny-abstrakcje jest to rozwiązanie aby posiadać coś naprawdę oryginalnego w niedużej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pie....cie głupoty, bo nikt nie robił mebli na wymiar w BRW. My zrobiliśmy i są solidne. Dużo zależy od ekipy montażowej- w naszym rejonie jest jedna bardzo znana i ceniona. Meble są super. Będziemy domawiać jeszcze dodatkowo zabudowę lodówki i cargo, jak starą będziemy wymieniać. Mojej koleżance za taki sam rozmiar kuchni a mdf firmy warszawskie chciały 32 tys. !!! A jakaś radomska zrobiła za 16 tys. My robiliśmy fornir i całość wyszła 12 tys. z montażem, ale blat wzięliśmy tańszy na razie. Gotowce są cieniutkie i słabiutkie, bo oglądaliśmy w salonach, ale na zamówienie to już inna kategoria. Są tańsze i gorsze fronty, są lepsze i nawet drewniane w ofercie. Ale jak montażyści są do niczego- a słyszałam różne historie, to nawet najdroższe meble Wam się rozpadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno- blaty sklejkowe zawsze będą Wam puchły, jak będzie woda stała- to jest Wasze zaniedbanie, a nie wina firmy. Chyba wiecie co kupujecie? Wodę natychmiast powinno się wycierać a nie zostawiać. Śmieszą mnie takie opinie i zwalanie winy na producentów. To Wy jesteście niedbaluchy. Trzeba było kupić blat granitowy albo marmurowy tudzież drewniany. Każdy inny na łączeniach na pewno spuchnie, jak woda będzie stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kuchnię z BRW a do tego obok zestawik krzeseł ze stołem z http://www.batdom.pl/ze,0,184/zestaw-zt162.ehtml :) idealnie pasują, ludzie pytają czy to komplet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewkaa
Ja zanim pofatyguję się do salonu to na spokojnie oglądam strony i czytam opinie w internecie. Najczęściej wchodzę na stronę Agata meble bo mają fajne aranżacje i zawsze można coś sobie podejrzeć. Teraz jest taki wybór, że trudno się zdecydować, ale to dobrze bo w jednym sklepie można urządzić całe mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss mela
Ja chciałam zamówić meble z BRW. Byłam w salonie, usiadłam z Panem, wycena wstępna wypadła fajnie tanio, ale niestety - nie przyjeżdzają by wziąć miarę. Co zmierzymy sami, parametry jakie podamy - taką kuchnię dostaniemy. Dlatego wybrałam ostatecznie stolarza, który przyjechał, pomierzył i tyle. Do tego sprzęty kupiłam też w dobrych cenach na www.sklepbaterie.pl. Tak wiec kuchnia u mnie już prawie gotowa. Wkrótce parapetówka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś już o nich wspominał, ale warto powtórzyć bo robią naprawdę piękne meble - http://dormir.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnia to serce domu, dlatego trzeba ją dobrze przygotować i urządzić. Meble to podstawa. Takie robione na wymiar są fajne, wraz z ciekawym granitowym blatem kuchennym. WFM Kuchnie nadadzą zupełnie nowego charakteru całej kuchni. Zapraszamy WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu gdzie znajdziesz to, czego szukasz. Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonaniem mebli najwyższej jakości. Tworząc unikalne wzornictwo wykorzystujemy najnowsze technologie. Wśród konkurencji wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Pragniesz stworzyć kuchnie swoich marzeń przy użyciu najlepszych materiałów we współpracy z najlepszymi specjalistami, skontaktuj się z nami. Zapraszamy WFM KUCHNIE www.wfm-kuchnie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze meble na wymiar tylko na www.dormir.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikses
Może być różnie z nimi, bo jak wyczytałem na forum pracowników gowork.pl/opinie_czytaj,800799 to czasem produkuje sie nie tak jak zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaM77
Bardzo dobre meble robi firma Polfront z Zamościa. Widziałam ich realizację u znajomych i są zadowoleni. Zobaczcie sami na www.polfront.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia_U
Również zdecydowałam się na meble kuchenne na wymiar, ale w Studiu Meblowym Max Kuchnie. Zainspirowały mnie do tego ich realizacji, które są ukazane na stronie, a ze względu na to, że mają swoje oddziały w wielu miastach w Polsce, to wybrałam się do najbliższego i dogadałam szczegóły :). Jestem zwolenniczką mebli na wymiar, może trochę więcej kosztują, ale po prostu warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadowolona z funkcjonalności, dużych szafek, szerokich szuflad takich jak chciałam,zawiedziona materiałem -ONE NIE NADAJĄ SIE DO KUCHNI!!!!! (wilgoć, para,:-()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamonka
BRW ma nawet ciekawe rozwiązania, jednak ja cenię sobię samodzielne projekty kuchni i takie "klejenie" jej. Teraz muszę u siebie wymienić blat i wpadłam na http://www.sonea.com.pl/ Dość ciekawa oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam kuchnie robioną na zamówienie z ArtCore, równiez jestem bardzo zadowolona, projekt wyszedł świetnie, poza tym mam niepowtarzalną kuchnię z czego jestem bardzo szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo nie tylko o meblach, ale i o warunkach pracy w sklepach meblowych opisują pracownicy na forum gowork.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam, ale nie słyszałam zbyt wiele dobrego o jakości materiałów, z których te meble są wykonywane. U mnie zawsze stawiało się na solidność bo kuchnia ma służyć przez długie lata dlatego zdecydowałam się na opcję mebli na wymiar od www.stolar-waw.pl. Miałam wpływ na to jak kuchnia będzie wyglądała a jednocześnie nie mam nadmiaru zbędnych szafek itp, z których i tak nie będę korzystała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś miałam, ale już więcej nie zamierzam kupować. faktycznie jakość wiele do życzenia pozostawia. dużo bardziej zadowolona jestem z lindbergmeble.pl. zaprojektowali i zamontowali mi kuchnie na wymiar o której od dawna marzyłam. świetna jakość, bardzo dbają o detale i szczegóły a ceny w stosunku do jakości bardzo dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×