Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorotka01

meble kuchenne BLACK RED WHITE

Polecane posty

Gość gość
Ja osobiście polecam Schroder Kuchen. Meble bardzo ładne, wytrzymałe i bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taflawody
A ja polecam sprawdzone firmy, takie jak Atlas. Robią naprawdę porządne meble. Warto wybierać meble mniej masowo, bardziej indywidualnie. Na http://www.kuchniereda.pl/ jest szeroki wybór, właśnie jest sporo mebli mniej standardowych, ale i takie klasyczne się znajdą :) I masz gwarancję, że się nie rozlecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Schroder Kuchen to bardzo dobra solidna firma. Mają bardzo duży wybór mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletne DNO, PORAŻKA, OSZUSTWO i NIEKOMPETENCJA! Czekaliśmy z mężem na kuchnie ponad 3 miesiące, daliśmy ogromne pieniądze i co się okazało? Meble przyszły niekompletne, dzwoniliśmy do projektanta- brak informacji (potem okazało się, że już nie pracuje), dzwoniliśmy do sklepu zero informacji, fronty do szafek przyszły za małe.. potem po reklamacji i dwóch miesiącach oczekiwania znów przyszły za małe. Kiedy zadzwoniliśmy i poprosiliśmy, żeby ktoś przyjechał i zmierzył te szafki skoro z projektu nie potrafią odczytać jakie powinny być fronty to usłyszeliśmy, że nie mają projektanta (brak projektanta w takiej firmie przez ponad 2 miesiące??!!), a jedna osoba jest na przeszkoleniu i żebyśmy poczekali jeszcze dwa tygodnie to może wtedy ktoś przyjedzie. Skandal!! Zadzwoniliśmy do centrali i przez centralę sprawa została załatwiona w 30 min. Przyjechał Pan i wymierzył jaki front ma być. Podali termin na za dwa miesiące. Kiedy minęły dwa miesiące znów dzwoniliśmy, żeby się dowiedzieć dlaczego nikt się z nami nie kontaktuje. Usłyszeliśmy, że nie mają montażystów i mimo, że fronty są to musimy ok. 3 tygodnie czekać, żeby zwolnił się termin. Ręce mi opadły. Kiedy już przyjechał Pan Montażysta to co się okazało? Ze nie dostał odpowiedniej ilości części, żeby zamontować uchwyty i musimy to zrobić we własnym zakresie. ISTOTNE też jest to, że pracownicy najpierw umawiali się z nami na konkretne terminy w jakich mieliśmy się czegoś dowiedzieć, a potem nie odbierali od nas telefonów, kłamali kierownictwu, że poinformowali nas o tym jak wygląda sytuacja, mąż musiał dzwonić z obcych numerów, żeby cokolwiek się dowiedzieć, po czym sprawa się kończyła na kolejnym telefonie do centrali, ponieważ ludzie na stanowisku kierownika byli tak niekompetentni, że nie było z kim rozmawiać.. Jeżeli chodzi o jakość mebli i ich wykonanie pod względem użytych materiałów to jedyny plus, który wynagrodził nam tyle nerwów. Jeżeli miałabym kolejny raz kupować meble do kuchni to NIGDY NIE KUPIĘ MEBLI W BLACK RED WHITE! Nie potrafię pojąć jak można tak traktować klientów i brać za to tyle pieniędzy ( nie była to kuchnia za 10 tysięcy, więc liczyliśmy, że usługa będzie na wyższym poziomie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiriaa
Nauczona poprzednią porażką ostanie meble kupowałam w Agacie i nie spodziewałam sie nawet, ze będą tak solidnie i ładniej wyglądały niż w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAMUS123
nie wiem jak meble kuchenne , ale kupiłem zestaw august kupę kasy i jeden wielki bubel . po 2,5 roku zaczęły pojawiać się przecierki na rogach reklamacja - zapomnij !!!!!!!!!!! stanowczo odradzam tą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam BlackArt z Poznania. Świetnie wykonane i bardzo dobra jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram moje meble też szybko się rozsypały, ale jak zainwestowałam w te modułowe z agaty to widać , ze są solidne i posłuża nam lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo rozczarowana salonem w Poznaniu na Serbskiej. Kupiłam sypialnię i chciałam oddać 1 element. Dowiedziałam się, że w wyjątkowych sytuacjach można, ale kierownik musi mieć dobry humor. Pani Agnieszka Duda takiego nie miała. Fatalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sieciowkowe meble nigdy nie beda wystarczjaaco ladnie i wysokiej jakosci. przejrzyjcie oferte mebli http://www.kuchniepinio.pl/ - nie dosc ze naprawde sa piekne, to tez wykonane z materialow najwyzszej jakosci i solidne. I to mowie z pierwszej reki bo uzywam i polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszą mnie tego typu fora... Ktoś czegoś szuka, ktoś pyta np. czy ten konkretny mebel, sprzęt agd czy cokolwiek tam innego ktoś już posiada i czy warto wydać na niego pieniądze a tu 90% odpowiedzi nie na temat ale zawsze z pseudo reklamą jakiejś konkretnej firmy albo handlarza czymś tam i że tylko ten i żaden inny... Ludzie jak nie chcecie pomóc to spożytkujcie ten czas na książkę albo spacer z psem. G****o warte są tego typu odpowiedzi.... wykupcie sobie reklamę na google i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuchenna rewolucja
Nie polecam mebli kuchennych BRW. Mam kuchnię urządzoną tymi meblami i po roku okleina na kantach szafek zaczęła odchodzić. Poza tym głębokość i wysokość szafek jest niefunkcjonalna.. nie jestem w pełni zadowolona. Następnym razem zmienię producenta. Meble poza tym, że w miarę wyglądają, są słabej jakości, a ceny w tym wypadku są wygórowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecałabym mebli z sieciówek- niestety jako, że cena -Tania cena gra główną rolę- to niestety, ale nie ma szans, żeby i jakość była najlepsza. Jeszcze meble typu np. stolik kawowy- to półbiedy- można jeszcze na tym zaoszczedzić i kupić z sieciówki- ale kuchnie, meble łazienkowe czy sypialniane- polecałabym robić u stolarza jednak- jeśli chcemy mieć je trwałe na wiele lat i wygodne, solidne. Zapraszamy po projekt do wnetrzaodnowa.pl , współpracujemy z dobrym stolarzem, który prowadzi swoją firmę długie lata i się na tym zna: meblebrys.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble kuchenne z BRW to koszmar to ładnie wyglada w katalogu .Fronty po roku do wyrzucenia Kosztowały może nie majątek 10000 ale tez nie tanio . Po długiej reklamacji przyjechały nowe uszkodzone . Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Dwa tygodnie temu zmontowali nam kuchnie z Linii family Line BRW i od tego czasu ciągle reklamację. Zabrakło cokolow, front do zmywarki był polamany, dno w szufladzie ukruszone. Kupiliśmy meble w salonie na Serbskiej w Poznaniu, faktycznie poinformowano nas, że reklamację zależą od kierownika sklepu (a nie od zasadności roszczenia ). Pomijając wspomniane usterki obsługa fatalna - Pani projektantka nie wydrukowala nam wizualizacji ani projektu i nie dała go też monterom w związku z czym, jak przyjechali oni na montaż to trzeba było wydzwaniac i prosić o PDF i samemu szukać miejsca do wydrukowania. Kuchnia za 8 tys plus montaż. Nie polecam, nie wiem co teraz zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×