Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eweelkia

Nano butla gazowa

Polecane posty

Gość Eweelkia

mam kuchenkę gazową i korzystam z butli gazowej, zawsze mam problem z wymiana na nową butlę, potrzeba siły.... ale widziałam na MTV Polska reklamę butli gazowej Nano, podobno jest sporo lżejsza, ma ktoś taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie leciutka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnonimowaAa
ja to powiem tylko tyle, odkąd mąż mnie zostawił na mojej głowie jest cały dom, kuchenkę tez np. mam gazową i wymiany butli się musiałam nauczyć, ale za każdym razem jest to mega kłopotliwe, więc nawet odrobinę lżejsza i poręczniejsza butla gdyby była dostępna dla mnie to byłoby duże ułatwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelkia
No to ta butla Nano byłaby dla ciebie pewnie idealna. Ja sama rzadko wymieniam butlę, ale gdyby było to takie proste na pewno robiłabym to częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_ff
Ja Nano używam i jest faktycznie sporo lżejsza, wygodniejsza i stosunkowo łatwo się wymienia. Poza tym co dla mnie równie ważne estetyczniej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelika
czyli jednak warto sie tematem bliżej zainteresować, tak trzeba zrobić bo nie ma co, ale życie trzeba sobie ułatwiać;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszso
nano to jest ta butla od amerigas? Jeśli tak to jest fajna bo ma taki specjalny reduktor na Klik i trzeba potem tylko przekręcić "do On" i to bardzo łatwe jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama TV tak pokazuje. W przyszłym tygodniu kupię na próbę to się dokładnie wypowiem. Zobaczę czy jest lekka i łatwa w montażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelina
Hej a gdzie ją można kupić sa jakieś specjalne miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie Nano znajdziesz zakładkę gdzie jest wyszukiwarka, wpisujesz województwo i ci się pokazują miejsca gdzie jest dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweelina
dzięki za info. A ma ktoś tu jeszcze kuchenki na gaz? Nie uważacie że na gazie gotuje sie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za kryptoreklama :O i nie ma czegos takiego jak 'lepiej' czy gorzej gotowanie na czymkolwiek, bo jak sie gotuje to rownie dobrze mozna na sloncu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie ma. Szybciej i sprawniej na gazie. Odpowiednie garnki pod gaz i dodatkowa oszczędność. Co do opisywanej butli to chyba dobrze, że ktoś wymyślił bezpieczną wymianę butli? Sama wielokrotnie czekałam na męża bo sama się bałam wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwuchaf
nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia, ja od zawsze gotuję na gazie i kupuje butle gazowe, na nano się niedawno przerzuciłam, wiem tylko tyle, że kuchenki elektrycznej nie mogłabym mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrussek
mozna rowniez kupować podobna Dom Light - można ją dostać na stacjach BP, jest także lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo654321
My zmieniliśmy butlę na Nano i jedyną wadą, jaką do tej pory zaobserwowałam, to mało miejsc, gdzie można ją dostać. Ale ZALETY: - mieści się idealnie w szafce pod zlewem, nie trzeba nic wiercić w dnie, jak przy tradycyjnych butlach, - łatwo się podłącza, - od wymiany na Nano minęły już ponad 3 miesiące, a my cały czas mamy tę samą butlę! myślałam, że skoro jest mniejsza, to starczy na maks 2 miesiące (tradycyjne starczały na 2,5-3 msc), a tu niespodzianka! nie wiem dlaczego, może to zasługa samego propanu który jest bardziej wydajny? gotujemy niemal codziennie. Generalnie jest super, podobno byliśmy pierwszymi nabywcami tej butli na stacji, gdzie ją kupiliśmy i trochę się bałam, ale nie żałuję i mogę z czystym sumieniem polecić. Mam nadzieję, że nie wycofają jej z rynku np. przez małe zainteresowanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wager
Co do ogrzewania gazowego. Zawsze się dziwiłem, że tego typu ogrzewanie jest jeszcze aż tak popularne. Z drugiej strony, jego relatywna taniość zmusiła mnie niejako do zmiany centralki na butle gazowe. Sam osobiście kupowałem butlę gazową tutaj http://krajowy.biz/firma,norgazpl. Butla się sprawdza. Gaz nie ucieka, więc jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
Fajny jest ten pomysł z butlą NANO. Sami zastanawiamy się nad ofertą AmeriGas, ale skłaniamy się chyba raczej ku dzierżawie zbiornika. Koszty inwestycji dużo mniejsze niż przy zakupie, firma zajmuje się napełnianiem, serwisowaniem, więc wszystko w pełni bezpieczne. Dla mnie dużym plusem jest też to, że takie ogrzewanie gazem płynnym jest ekologiczne, a tyle się teraz słyszy o zanieczyszczeniu powietrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne są te Nano, bo bardziej wydajne niż raszta, wcześniej zamawialiśmy od sąsiada bo dystrybuuje, ale na stacji znaleźliśmy te i się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ja mam jeszcze sama butlę wymieniać? Pogieło chyba kogoś. Zamawiam gaz, przychodzi pan Zenek czy Stasio i podłącza. Może jescze mam sobie wnieść butle po schodach? Czego to ludzie nie wymyślą. Wymienić sama to ja mogę flaszeczkę 400 ml w kuchence turystecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiia_fikk
To widzisz jaką masz wygodę. U mnie niestety nie ma tak dobrze, nie ma żadnego Pana Stasia, Zenka itd. Dzięki temu że Nano jest taka lekka daje radę sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ich używamy od dawna, do grilla. Kiedyś mieliśmy drugą kuchnię na dole, to zamiast remontów i dorabiania instalacji też tak korzystaliśmy. Sprawdzały się. Teraz już jest nas w domu mniej to tylko grill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiia_fikk
O zastosowaniu Nano do grilla wiem. Lekka, poręczna butla dzięki czemu właśnie nadaje się do tego idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paweełllo
Nano u mnie już od dłuższego czasu, super sprawa tym bardziej, że można ją kupić i na BP i w Obi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym polega innowacyjność tej butli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olafff_877
Nano jest lekka przede wszystkim i co ważne do jej wymiany nie potrzeba uzywania klucza i zbytniej siły, bo ma taki specjalny reduktor na tzw. klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś widziałem, że ktoś chciał ogrzewać dom butlami gazowymi... Można ale jest to wyjątkowo nieopłacalne ;) jeżeli chodzi o Nano to jest dobra do grilla lub kuchenki gazowej, ale ten sam producent jest też dostawcą gazu LPG i wydzierżawia zbiorniki, więc jakby ktoś myślał w ten sposób, to do ogrzewania domu polecane są raczej zbiorniki, nie butle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×