Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajaniewiem

OBIAD Z PRZYSZŁYMI TEŚCIAMI

Polecane posty

Gość ajaniewiem

Czy macie jakąś propozycję na to co mogłabym podać na obiad z przyszłymi teściami??? zależy mi na tym aby dobrze wypaść i nie mam głowy co podać...nie wiem czy coś tradycyjnego czy nietypowego??? pomóżcie...tylko, żeby ten obiadek nie był zbyt drogi bo kaski malutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada
jeśli teście cię lubia to nawet jak zrobisz placki ziemniaczane to będzie oki i miła atmosfera :) ale jak sie nie lubicie to nawet zapiekana kaczka w sosie miętowym nie pomoze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie zgadzam się z dobrą radą. Ewentualnie teściu bedzie w 7 niebie ale teściowa to ci chyba zawsze powie, że coś jest skasztanione, to za słone, to za suche to za mokre, a teściu jak jest spoko powie że dobre, a jak jest pantofel to bedzie siedział cicho zje dwa gryzy i dalej bedzie siedział głodny bo sie boi starej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambola
mnie chyba nibawem tez to czeka i jako ,ze bedzie to na swoj sposob ,,specjalna okazja,,postaram sie przygotowac cos wyszukanego:)nie mowie o owocach morza ale o czyms co bedzie ladnie wygladac i smakowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kurczaczek nie jest zbyt drogi :) pokrój go na kawałki, obsyp przeyprawą do kurczaka (np. z ziołami), podaj z ziemniaczkami zapiekanymi i kapustą pekińską z sosem (moim ulubionym) zmielony ząbek czosnku, trochę oleju, troszkę zaprawy cytrynowej, sól, bazylia. Wszystko zmieszaj (skadniki na oko i język ;) ) Wydaje mi się, że obiadek dobry, niedrogi i niezbyt wyszukany. Smcznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ostatnio tez debiutowałam
kulinarnie tyle że przed włsnymi rodzicami. Zrobiłam jedzonko bardzo tradycyjne: Żurek z białą kiełbaską i jakiem, a na drugie bitki z grzybami i kluski śląskie, do tego surówka z czerwonej kapusty (kupna), oraz kefir i kompot do wyboru, a na deser było ciasto. Naprawdę wszystkim strasznie smakowalo. a co do kolacji z tesciami to wystarczy że unikniesz potraw których przygotowaniem teściowa się chełpi i bedzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karambola
polece ci pare rzeczy:deser-melba-prosty i smaczny-MELBA 4 brzoskwinie(puszka) 8 kulek lodow waniliowych 1 galaretka malinowa przygotuj galaretke,szklane pucharki schlodz w lodowce,,wyloz lody na to brzoskwinie i zalej tezejaca galaretka;)mniam sprawdza sie na takich imprezach jakas apetycznie wygladajaca salatka,ryba po grecku...chyba ze w ogole lubia ryby to pstrag pieczony z czyms co lubisz(plastry cytryny i ko;perek,migdaly itp)albo na maselku ! do tego male kartofelki:)polane maselkiem roztopionym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaniewiem
faktycznie pomysł z ryba jest niezły...bo to w sumie takie jakby tradycyjne a jednak odświętne bo niezbyt często się ja jada, a na dodatek wiem, że teście lubią ryby...melba też fajna-dzięki...dzieki jeszcze raz za wszelkie rady i pomysły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia
Jak to napewno będa przyszli teściowie to może troche cjanku do tego dorzuć.Będziesz miała spokój na długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO NIE
OPONIE POWYŻSZEJ KLAUDII POJAWIAJĄ SIĘ DOŚĆ CZĘSTO, ALE WOŁAJĄ O POMSTĘ DO NIEBA!!! CO TO ZA DEBILKA? PRZECIEŻ DZIEWCZYNA,KTÓRA MA CHOĆ TROCHĘ POUKŁADANE W GŁOWIE NIGDY NIE WYPOWIEDZIAŁABY SIĘ W TAKI SPOSÓB NA ŻADNYM FORUM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to smarkula i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproś
ich do przytulnej restauracji,z oddzielnym pokojem tylko dla zaproszonych. Tam niech każdy wybierze sobie potrawy lub ustal to wczesniej z właścicielem ,kierownikiem itp... Chyba ze świetnie gotujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba cyjanek a nie cjanek
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co
Canelloni jest przszne do tego butelka wina i super impreza -powodzenia i mam nadzieje,ze sie uda:) napisz jak było -koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaniewiem
na pewno napiszę jak było-jesli przetrwam ;-) , a ja pomyślałam o czyms takim: domowej roboty makaron, mrożone prawdziwki, smietana, świeżo upieczone w kawałeczkach mięsko delikatne jakieś - co wy na to??? niezbyt wymyslne a tez niezbyt tradycyjne ( w końcu to nie schabowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×