Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogulek

Sokowirówka- zastosowanie

Polecane posty

Gość bogulek

Od niedawna mam sokowirówkę. Sok z marchwi już robiłam .Macie sprawdzone przepisy na coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja mama w sokowirówce
trze ziemniaki na placki ziemniaczane alebo kluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowitka
no to chyba z soku robi te placki...SOKOWIROWKA? moze ci sie pomylilo....trzec to mozna na tarce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lavinija
ja też tak robię - potem łączę sok z tymi wiórami dodaję jajko, mąkę, sól i pieprz - i mam ciasto na placki w kilka minut bez kaleczenia rąk na tarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moja mama w sokowirówce
Zdrowitka - najpierw pomyśl a potem wyśmiewaj ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowitka
nie wysmiewam...poprstu sie zdziwilam..luzz dziewczyno... dobry pomysl nawet.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyytak
moja mama tez tak robi (łączy sok z wiórkami i daje reszte skladnikow), bardzo dobry pomysl, placki sa dobrze utarte w kilka minut :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że większość osób używa sokowirówki do wyciskania soków, rzadziej do przecierów, bo w sumie jak włoży się do sokowirówki owoce czy warzywa, to tak na dobrą sprawę zostają tylko odpadki, ale oczywiście niektóre sokowirówki mają opcje oddzielania miąższu, więc generalnie zastosowanie jest większe niż np. w przypadku wyciskarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indukcyjna
Ooooo z tymi ziemniakami dobre! Nie wpadłam na ten pomysł, choć to takie oczywiste:) Osobiście sokowirówki używam do robienia soków z warzy i owoców. Robię takie koktajle mieszane - albo z samych owoców,albo z samych warzyw,albo warzywno owocowe. Warzywa: -buraki -pietruszka -marchewka -seler Owoce -jabłka -pomarańcze -mandarynki -kiwi -brzoskwinie -gruszki -arbuz -winogrona -grejfruty Co mam to wrzucam i każdy taki soczek jest pyszny:) BTW. Polecam szczególnie Kobietom w ciąży:), ja urodziłam wcześniaki skrajne. Owszem. Dzieci przeszły wiele,aja razem z Nimi. Jednakże picie soczków spowodowało, że Córcia nie miała wogóle wylewów, a Synek miał jeden bardzo malutki z tym, że w okresie kiedy przechodził drugą sepsę (w odstępie tygodnia jedna po drugiej) także był masakrcznie osłabiony. Ponad to Dzieci nie dotknęła najczęstsza przypadłość wcześniaków czyli retinopatia wcześniacza, prowadząca w wielu przypadkach do dużego niedowidzenia lub też całkowitej ślepoty. No i ja się wywinęłam anemii,która dopadła mnie już od pierwszych tygodni ciąży. Wówczas piłam burak-jabłko-marchew-pomarańcz, litrami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka66
Marzy mi się taka, do której można wrzucać całe owoce , widziałam taką we Wrocławiu , moc 900 W, duża - istny kombajn do owoców , oprócz tego ma separator piany, i duży zbiornik na owocowe resztki. Kosztuje 500 zł. No niestety kasa na mnie się ostatnio pogniewała i mam przetrzepane konto, więc marzenie na razie zostanie w sferze marzeń, szkoda bo mam bardzo duży sad owocowy i wiele ekologicznych owoców i warzyw w ogrodzie, więc kombinuję inaczej te soczki - wyginam ciało śmiało i tyram nie mało!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina.m
Ja kupiłam wyciskarkę Champion do terapii Gersona na stronie http://www.terapiasokami.pl jestem zachwycona bo mogę wycisnąć sok z pokrzywy i ostatnio zaczęłam pić sok z trawy pszenicy. sama hoduje kiełki. Ja bym poleciła Ci tego Championa z nakładka do soku z lśsci. Naprawdę jest dobry. Moja sąsiadka ma już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×