Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość b. pilna sprawa

szukam zmywarki

Polecane posty

Gość b. pilna sprawa

możliwie, jak najmniejszej gabarytowo. czy są na naszym rynku, byłbym wdzięczny za każdą informacje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khjkjhi
masz dwa wymiary 40 i 60tka, w zmywarce do zabudowy odpada "obudowa" tylko brzydko wygląda, no ale jest mniejsza niż z "opakowaniem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramal___
kobietę znajdź i problem z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.pilna sprawa
fajne są te 2 wpisy, ale nic mi nie mówią, i wcale mi nie do śmiechu...mam problem i dlatego proszę o pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsiareczka
Nie ma zmywarek 40, tylko 45cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli najmniejsza to 45 cm. osobiście polecam różnego rodzaju blogi w tym temacie, np. na http://najlepsze-zmywarki.pl/ jest tam sporo porad, zestawień, ostatnio były zmywarki do 1000 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniecznie zwróć uwagę na to jakie macie naczynia i czy będą się mieścić do zmywarki nie blokując śmigła - my musieliśmy wymienić całą zastawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamiętaj o ty ze musisz przepłukać każdy talerz po jedzeniu , i dopiero myc w zmywarce :) a np patelni nie pomyje z duzego tłuszczu:D wiem sama bo mam a jak juz mam przepłukać pod kranem to ile mi to umyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaW1991- ale bzdury gadasz!!! mam zmywarkę i jeszcze nigdy nie płukałam talerzy przed zmywaniem w niej. Oczywiście resztki jedzenia (jak ktoś nie dojadł) zgarniam ale nigdy nie płukam. A jeśli chodzi o patelnię to rewelacyjnie mi się zawsze myje, chyba ,że się cos przypali mocno to trzeba poprawić. Garnek, w którym smażyłam frytki umył się bez problemu, a był bardzo tłusty. W zmywarce myję dosłownie wszystko. Poza naczyniami codziennego użytku , wazony , kryształy mamy ;)ruszt z grilla, kratkę z pieca gazowego te na której stawia sie garnki na palnikach. Wszystko ekstra. Mam bosch'a i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała taką zmywareczke wielkości mikrofalówki- normalnie stała u niej na blacie kuchennym. nie podam firmy bo nie pamiętam ale chyba była przywieziona z Niemiec. Na dwie osoby była ok. A co do płukania naczyń przed włożeniem do zmywarki to nawet w instrukcji jest napisane, że nie można płukać (oszczędność wody, ekologia i te sprawy), trzeba natomiast zsunąć resztki jedzenia szczotką lub widelcem. Uważam, że to (zaraz po pralce) najlepsza, najpotrzebniejsza i naj naj maszyna w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zmywarka "45" ma funkcję namaczania a potem prania i nie muszę paprać rąk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabriii
Teraz nie trzeba przepłukiwać talerzy bo zmywarki mają system TrueSteam zwłaszcza te firmy LG, które usuwają praktycznie wszystkie przypalone i przyschnięte resztki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kuchni nie może zabraknąć zmywarki i blendera. Teraz jestem na etapie urządzania mieszkania więc, temat jest mi super znany, ja kupiłam na avans.pl zmywareczkę, blender mam od mamy, jedyne jeszcze co muszę mieć takie must have to ekspres do kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×