Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pjure dla słonia

w jakim stylu macie mieszkania??

Polecane posty

nowoczesne?? a może klasyczne?? sypialnia: czerwone ściany białe meble Ikea z szafą z zasłonka...bardzo romantyczne :) kuchnia czerwono białe ściany meble na wymiar fronty wenge z białymi blatami duży pokój :skórzany wypoczynek i antyczne meble: komoda w stylu kolonialnym i sekretarzyk w bardzo podobnym stylu...ściany popielate...teraz wy: może coś ciekawego macie w mieszkaniach...nowym pomysłom nigdy dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gustuję raczej w sośnie :D i ogólnie w drewnie. kuchnia- dębowa z ciemnymi blatami, sprzęt w kolorze inox, ściany żółte (myślę nad zmianą koloru, ale nic sensownego nie przychodzi mi do głowy). pokój córki- pomarańczowy z jedwabną firanką, w pomarańczowe kwiaty. do tego sosnowe łóżko, stolik, krzesła i komoda. mój pokój piasek pustyni i szafa, biblioteczka, biurko, stolik do kawy, stolik rtv- z jasnego drewna. sofa w kolorze gorzkiej czekolady i czarny fotel. korytarz zielony (nienawidzę tego koloru :o , ale na ścianie w leroy merlin wyglądał inaczej :P ), a w nim ciemna komoda. w garderobie półki i rury na ubrania córki i moje płaszcze. mamy małe mieszkanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjureale ty się nudzisz...
...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotująca od trzech lat
ja ogólnie nie lubię wściekłych kolorów na ścianach typu czerwień jestem bardziej tradycjonalistką ale przyznam ze pomysł masz fajny u kogoś mi się tak podoba ale sama bym tak nie zrobila sobie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w stylu Ikea
meble lack, dywan z dlugim wlosem na debowych panelach , skorzany wypoczynek, kominek, duze kwiaty drzewka w donicach.+tv na scianie. kolorystyka =kolory piasku , kamienia i braz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świetnie
To był obszerny strych, mogłam sobie zaszaleć i zaszalałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyki plus
antyki i nowoczesne meble łączone wszysto w brązach i jasnych beżach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyki plus
na ścianach grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w stylu Ikea
kuchnie mam rustykalna , a lazienke taka troche egipsko grecki styl.. pokoje dzieci kolorowe, chlopak zielono niebieskie a dziewczynka bialo niebieskie nowoczesne meble i rolety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokój
antyki, sypialnia - nowoczesny minimalizm, reszta - bajzel, bo na razie mnie nie stać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HURAGAN NA TWOJEJ
indyjskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowapani
kuchnia ,sciany jasny zieleń do tego meble kolor olcha i wszelkie dodatki np zasłonki i różne drobiazgi żółte łazienka wsciekły róż przedpokój tapeta kolory od żółtego po bordo to na razie tyle moich abstrakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w stylu Amity.Czyli co mi sie podoba to mam a innym albo sie podoba albo nie.Opinie innych mam w głębokim poważaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duńskim
po duńsku - czyli czarno biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duńskim
czarno-biało ...i drogo, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosto i jasno żółto-niebiesko-biało-granatowo całe mieszknie takie, innych kolorów brak no, meble niektóre szare, niektóre "drewniane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam parę rzeczy ze stolikiszklane.pl. Mają fajny asortyment i duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieszkanie w stylu skandynawskim. Taki od dawna mi się najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio natrafiłam na sklep z meblami w stylu chesterfield http://scarlettmeble.pl/. Zawsze podobały mi sie takie meble ale w Polsce jest bardzo mało sklepow gdzie można kupić takie meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo podoba mi się tak modny ostatnio styl loftowy, dlatego w tym roku szykuję się do remontu mieszkania i przearanżowania go właśnie w tym stylu. Ostatnio taiłam na takie dwa rodzaje krzesł barowych - https://www.taniejdladomu.pl/pl/p/Krzeslo-barowe-Factory-Loft-z-drewna-sosnowego/21242 i https://www.taniejdladomu.pl/pl/p/Krzeslo-barowe-Craft-Loft-z-drewna-jesionowego-Toskana/21263 - które Waszym zdaniem będą lepsze do kuchni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiaa91
Ja mam mieszkanie z przewagą stylu skandynawskiego. Uwielbiam ten styl i duży wybór mebli i dodatków, które do niego pasują. Bardzo lubię mebelki marki MoonWood. Naprawdę polecam ten sklep meblowy! https://moonwood.me/sklep-meblowy-o-nas/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×