Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość scsc

wanna z hydromasażem

Polecane posty

Gość scsc

czy polecacie w domu wanne z hydromasażem? Proszę o Wasze opinie i spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość How do you feel
ja mam taką wannę, ale dlatego tylko że ją dostałam a nie kupiłam i moje zdanie jest takie: przede wszystkim musisz mieć większą łazienkę bo do takich jakie są np. w blokach odpada na starcie, po 2: jeśli chcesz skorzystać z hydromasażu to wlewasz wodę do pełna, po 3 : żre prąd po 4: jest dosyć głośne te bulgotanie więc taka kąpiel późnym wieczorem raczej odpada, a decyzja należy do Ciebie ale ja gdybym miała jeszcze raz wybierać nie wzięłabym jej nawet za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjce vjs v
A ja jestem zachwycony wanną z hydromasażem, kupiłem piękną wannę z zabudową drewnianą w sklepie www.twojalazienka.net i nie dość że pięknie wygląda to jeszcze ten masaż po męczącym dniu... Wszystkim niezdecydowanym naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjce vjs v
A ja jestem zachwycony wanną z hydromasażem, kupiłem piękną wannę z zabudową drewnianą w sklepie www.twojalazienka.net i nie dość że pięknie wygląda to jeszcze ten masaż po męczącym dniu... Wszystkim niezdecydowanym naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mitula
Jak jestem w sanatorium, to lubie tę rozrywkę, ale w domu.... odpada, znajomi mają i chyba niedługo wyrzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam na blokach i mam malutką łazienkę ale mam taką wannę :) nie jest narożna tylko prosta :) nie mogłam z mamą się długo zdecydować. Mama przetrzepała różne fora gdzie odradzali mówili ,że trzeba czyścic ble ble ale jednak się zdecydowałyśmy. :) Nie zawsze bierzesz masaż więc nie zawsze musisz tą wodę do końca wlewać. Aż takiego szumu nie robi (mniej więcej taka głośność jak od pralki) no i po całym dniu super człowieka wymasuje :) mama jest zachwycona mimo iż miała wątpliwości. Tylko pan w sklepie polecał nam nasze Polskie wanny ponieważ są solidniejsze i mają dłuższą gwarancje do tego są tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona w tych sprawach
prawda jest taka, ze wanna wannie nie rowna. my mielismy taka wanne, niby solidna, chwalona, a nam sie nie podobala. przedewszystkim halas byl duzy i mimo tego, ze masaz byl naprawde przyjemny po chwili wychodzilismy z wanny bo nie slyszelismy muzyki. ale potem bylismy u znajomych na urlopie i oni mieli juz inna wanne, tez z hydromasazem ale duzo cichsza od naszej, z wieksza iloscia opcji i tamta nam sie spodobala. teraz gdy wybudowalismy nasz wlasny dom tez kupilismy wanne i jestem bardzo, bardzo zadowolona. kupilismy taka troche bajeranca, ze swiatelkami:) wiem, brzmi tandetnie ale robi fajne wrazenie gdy sie zgasi swiatlo;) nie jest tak glosna, jest duzo wieksza niz ta ktora mielismy wczesniej i ma zaglowki co okropnie mi sie podoba. i tak naprawde nie musisz miec duzej lazienki. my w poprzednim mieszkaniu nie mielismy duzej, poprostu wanne mielismy duzo mniejsza niz teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam i nie polecam. Po pierwsze: praktycznie z niej nie korzystam, choć wannę mam pełną wody codziennie, bo uwielbiam kąpiele. Po drugie: zbiera się szybko kamień/ osad przy tych aluminiowych dyszach do bąbelków. I w ogole trochę kują w tyłek te dysze jak się czasem na którąś usiądzie (np. kąpiel we dwoje). Za to prysznic z panelem masującym polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek dasnk
Polecam, ale pamiętaj, że takie wanny wymagają znacznie większego dbania o zwyczajnych. Czy dysponujesz kasą na wannę z hydro wyższej klasy? Taką jak ta? http://www.e-inclusive.pl/Wanny-%C5%82azienkowe/Wanny-z-hydromasa%C5%BCem/System-hydromasa%C5%BCu-Ravak-Sport-Plus-Hydro/Air.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala z pracy
ja w ogole nie lubie wanien zadnych, nie przepadam za kapielami i godzinnym moczeniem sie we wlasnych brudach;) teraz mam wanne z opcja prysznica i tylko z prysznica korzystam. w nowym mieszkaniu zakladamy duzy prysznic z obudowa ze szkla hartowanego, brodzik 100 cm na 100 cm, deszczownica, panel z hydromasazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam bardzo
Mam taka wanne od lat i korzystamy i lubimy bardzo.Tu gdzie mieszkam to jest wlasciwie standard w nowych domach(takich od dwudziestu lat).Moja jest bardzo duza,swobodnie dwie osoby a i jeszcze dzieciaki sie zmieszcza zeby sie chlapac.Jest cichutka.Co do pradu to sie nigdy nad tym nie zastanawialam,czyli chyba nie jest tak zle bo uzywamy regularnie.Jedna tylko sprawa:w poprzednim domu mielismy czerwona (kupilismy uzywany dom i juz byla niestety w tym kolorze) i bylo widac kazda kropelke wody.Wygladala jak brudna jesli jej sie nie wyglancowalo do polysku.Teraz mamy biala.Super relax,siadamy sobie z mezem,winko muzyczka,swieczki i mozna odpoczac po ciezkim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam bardzo
a propos wlasnych brudow to przeciez najpierw sie bierze prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka_19876
Jestem w trakcie remontu łazienki, brakuje mi jeszcze wanny z hydromasażem. Jego wybór nie jest łatwy, ale na forum sporo pisze się na temat Sanplast SA. Co sądzicie na temat produktów tej firmy? Z opinii wynika, że są to produkty bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli masz sporą łazienkę to czemu nie, w małej w rachubę wchodzi jedynie prysznic. W dużej łazience można pokombinować z ustawieniem takiej wanny, była kiedyś taka galeria na profilu Polski Hydraulik i dotyczyła właśnie czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Wanna z hydromasażem wcale nie musi być duża (oszczędność wody)Ja mam 170 x 90 półokrągłą i uważam ,że mogłaby być nawet krótsza ,W pozycji półsiedzącej przy masażu opieram nogi na baterii ,bo nie sięgam do końca wanny (mam 164wzrostu).Taka wanna to super sprawa .Polecam takie z zamykanymi otworami (dyszami) .Wówczas można ją używać jak zwykłą wannę .Przy hydromasażu nie można wlewać środków do kąpieli ,które pienią się .Przy pierwszej kąpieli zbierałam pianę aż na korytarzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orinoko20
Co do hydromasażu, to powiem szczerze, że to bardzo fajny sposób na relaks i odpoczynek, ale jeśli jest jedynym "domowym środkiem czyszczącym" to może sprawiać problem. Przynajmniej raz w tygodniu należy wannę z hydromasażem dezynfekować. Jeśli kupi się wannę dobrą jakościowo np. z firmy Aquaform to utrzymanie jej nie będzie uciążliwe, jednak należy o pamiętać o dezynfekcji. Przy takim zakupie lepiej wybrać solidną markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina@romantyczka.pl
Przede wszystkim nie Ravak, nie Koło (ich chyba z cenami powaliło), nie chińszczyzna z hipermarketu tylko jedyna i słuszna firma w Polsce. Mam taką wannę i to świetna sprawa. Koszt był spory bo po rabacie jakieś 8000 zł (przed rabatem chyba 11000 zł) ale mozeteraz staniały. Nie słuchać ludzi, że śmierdzi z dysz itp. sprawy. Śmierdzi bo ludzie jej nie dezynfekują płynem. Poza tym wanna po każdej kąpieli sama sobie czyści dysze, a woda jest ozonowana co zabija zarazki. Druga sprawa: jeśli kupujecie wannę to tylko z masażem wodnym (boczne dysze) i powietrznym (dziurki w dnie). Sam wodny to taka lipa. Ale po włączeniu powietrznego to mało tyłka nie urywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony groszek2
bardzo fajne wanny z hydromasażem i w dobrych cenach są na lazienkaplus.pl ja się zaopatrzyłam tam w jedną i całkiem niedrogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupiliście wannę. Wiecie może gdzie można tanio kupić wannę z hydromasażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLaKa
Hydraulik, co mi osprzęt w chacie zakładał i CO, mówi, że podłączy mi wannę z hydromasażem. http://hydrauliklublin.pl/ na stronie nic o tym nie ma, trochę się boję, że będzie się na mnie uczył? A wam kto zakłada tego typu wanne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskaweeczka80
Spójrzmy prawdzie w oczy: tanich wanien z hydromasażem nie ma! Chyba, że chcecie się dać nabrać na chiński bubel i macie za dużo czasu/pieniędzy, żeby później kłócić się o gwarancję Ja mam wannę z hydro firmy Sanplast, jest cicha, z opcją dezynfekcji (dodatkowo), w przystępnej cenie. Warto przejrzeć stronę, mają spory wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep http://www.domeko.com.pl/ z siedzibą w Warszawie, mają duży wybór wanien. Sam kupowałem tam wannę Sanswiss i według mnie jest rewelacyjna. W tym sklepie jest duży wybór różnych wanien, także na pewno warto się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enió
możesz zajrzeć też na lazienkaplus.pl mają konkurencyjne ceny i generalnie różne półki cenowe więc spokojnie coś można sobie wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakusik
Jeśli macie starą wannę to fajną opcję ma teraz Herbeć - wymieniają wannę za darmo, wykonują za nas całą robotę i na dokładkę dostajecie rabat zależny od wieku starej wanny. Znakomita okazja - o ile faktycznie spełniacie warunki promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarboteks
Ale tam są jeszcze jakieś dodatkowe warunki? Chodzi tylko o posiadanie starej wanny z jacuzzi? Nie ma maksymalnych granic jeśli chodzi o wiek? Mają tam genialne minibaseny spa - pięknie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakusik
Promocja dotyczy wanien - po 1-2 osoby,. a nie basenów spa. Jest chyba ograniczenie maksymalnego rabatu, ale też wanny z hydromasażem nie są sprzedawane od wieków, powiedzmy że te kilkanaście lat to jest popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×