Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość scsc

wanna z hydromasażem

Polecane posty

Gość Flamingoo
Sprawdź te wanny spa od PoolsaFactory na www.poolsfactory.pl Różne modele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także mam wannę z hydromasażem. Na początku uważałam że to zbędny wydatek ale po pewnym czasie tak się do niej przyzwyczaiłam że nie wyobrażam sobie wieczoru bez wylegiwania się w wannie ;). Wannę zamawiałam od firmy Martiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bram123
gorąco (dosłownie!) polecam poolsfactory :) solidnie i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazek1618
idź do salonu łazienkowewgo -> google -> salon łazienkowy -> i się tam pytaj o wanny. W każdym sklepie typu Elements, Łazienki z pomysłem itp dowiesz sie wszystkiego od ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie z hydromasażami jest tak, że te dobre wcale nie trzeba zalewać w całości wodą, posiadają opcję samoczyszczenia przy minimalnym zużyciu wody, są niezawodne i dopasowane do indywidualnych potrzeb. Np systemy Rubena, Excellent zobacz na tu https://www.facebook.com/ceramikpl/posts/1309130972471863

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanna z hydromasażem to bardzo fajna rzecz. Oczywiście najlepiej kupić większą dla dwojga. Ja zamówiłem taką od firmy Martiv i bardzo jestem z niej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJackom uzytkownik
wanna z hydromasażem to musi być przemyślany zakup. Po.pierwsze cena ( musi być dobrej jakosci - nie market i nie chińczyk) z naszych domowych produkcji.polecam producentów którzy są długo na rynku np. Aquadesignstudio , Belhydro czy Excellent. To markowe podzespoły w wannach ,nie idą na ilość , doradza co warto mieć a czego nie musi być. Drugie że trzeba być zobligowany do utrzymywania jej w czystości aby dobrze służyła. Na pewno da dużo satysfakcji ale i poprawi nasze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałam wannę SPA z hydromasażem od Martiv. Ich produkty wyposażone są w doskonałe podzespoły i wysokiej jakości elementy do systemów hydromasażu. Zapewniają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostępność części serwisowych przez długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są też wanny ogrodowe z hydromasażem. To jest dopiero atrakcja! Brat ma taką u siebie w ogródku. Tu kupował http://mojawannaspa.pl/ może i ja się kiedyś skuszę, bo to mega relaks. Na razie częściej odwiedzamy brata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wanna jest od dobrego producenta nie będzie stwarzała problemów . Należy zwrócić uwagę czy firma jest długo na rynku , jeśli tak to znaczy że nie ucieka przed swoimi produktami . Polecam MDS-WHIRLPOOLCOMPONENTS CZY BELHYDRO , Stylowe Łazienki , Pegaz , Ravon To firmy z wieloletnim doświadczeniem . Nie ma znaczenia czy do małej czy dużej łazienki, dobry produkt zawsze będzie jakościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanna z hydromasażem jest fajnym rozwiązaniem, które daje ulgę po ciężkim dniu. Jeżeli zastanawiacie się nad jej zakupem to skontaktujcie się z firmą martiv Sama od nich zakupiłam taką wannę do swojego domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek

Jeśli chodzi o wanny z hydromasażem to musi być to przemyślany zakup, bo jest to nie mały wydatek, a "szajsu" raczej nikt nie chciałby kupić. Ja poleciłbym Wannę Eva, naprawdę wygodna i komfortowa, idealnie sprawdzi się w montażu w ogrodzie. Osobiście posiadam to cudo i jestem mega zadowolony łatwa w montażu, idealna na relaks po ciezkim dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazejj

Mnie ostatnio bardzo się spodobały wanny wolnostojące, nawet nie wiedziałam że tak długie można kupić, takie nowoczesne. Jestem pod ogromnym wrażeniem oferty Swissliniger, cuda tam mają http://swissliniger.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Kiełbocka

Dla relaksu piękna sprawa po robocie  ciało  się  regeneruje że jeszcze chce się żyć olusha.pl mi wystarczy ta średnia ale opcji jest zdecydowanie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lelaja

Piękna sprawa jeśli chodzi o relaks http://72godziny.pl/domowe-spa-dzieki-wannie-z-hydromasazem/ no po prostu bajka dla ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam92
 

A ja jestem zachwycony wanną z hydromasażem, kupiłem piękną wannę z zabudową drewnianą w sklepie www.twojalazienka.net i nie dość że pięknie wygląda to jeszcze ten masaż po męczącym dniu... Wszystkim niezdecydowanym naprawdę polecam

Ale tandetna reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×