Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość scsc

wanna z hydromasażem

Polecane posty

Gość gość
Roca ma ogromny wybor wanien, sama zdecydowalam sie na model stalowy poniewaz akryl ma to do siebie ze niestety lubi pękać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okiok
no właśnie ja widziałam na lazienkaplus.pl bardzo fajne wanny firmy Roca - a jest to dobra firma, trzeba przyznać. Sklep szybko się uwinął z przesyłką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, sprawdźcie sobie jak kosmiczny wygląd mają wanny REGIA. Oglądałam dziś w Gresie u siebie w Łodzi i jestem pod wrażeniem. Cena może nie najniższa ale design i jakość biją na głowę wszystko co oglądałam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz777
Ja mam narożną wannę z hydromasażem niemieckiej marki Home-Deluxe model Laguna.Masaż po ciężkim dniu naprawdę świetnie relaksuje, wanna ma jeszcze radio i do tego wygląda naprawdę pięknie w łazience! Polecam odwiedzić sklep polskiego partnera marki na www.home-deluxe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam Home-Deluxe, mam kabinę Cubicle Elegance i powiem jedno:CUDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzka
kupowałam swoją umywalkę na lazienkaplus.pl i stwierdziłam ze całkeim dobrze wyposażony sklep!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelenka
oo jest super! a w ogole widze ze ten sklep jest całkiem dobrze wyposażony! ciekawe jak z przesyłką? ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie polecam Jacuzzi PoolsFactory. Co prawda nie są to stricte wanny, a wolnostojące wanny-SPA, ale są one zdecydowanie bardziej profesjonalne od wanien z hydromasażem. W dodatku montuje się ją na zewnątrz, co przy korzystaniu dodaje niecodziennego uroku :), szczególnie w gwieździste noce :). Zapraszam na www.poolsfactory.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanny z hydromasażem niemieckiej marki Home-Deluxe to obecnie najlepsze według mnie produkty na rynku. Są wysokiej jakości, ale w rozsądnej cenie. Proponuję odwiedzić sklep internetowy http://home-deluxe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżon2
Tak zdecydowanie jak wanna z hydromasażem to tylko Home-Deluxe, nie ryzykowałbym z inną firmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny pomysł, tym bardziej że jest to zakup na wiele lat, podobnie jest z wykończeniem toalety dlatego warto pomyśleć na porządnym wykończeniem i wykorzystaniem stelaża podtynkowego oraz podwieszanej miski wc , porządne stelaże mają na kkpol.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Barbara
Kupiłam wannę z hydromasażem w 2011 r, uwielbiam się w niej kąpać pomimo dużego wysiłku związanego z pielęgnacją.Mam jednak wielki problem z jakością, dysze, korek i resztę elementów wykonano z plastiku powlekanego folią metalopodobną. Po pięciu latach folia częściowo odeszła na wszystkich elementach. Wanna kosztowała 12 tysięcy i jest do wymiany. Dzisiaj skontaktowałam się z firmą POOL-SPA w celu wymiany tych elementów ale okazało się, że posiadają wyłącznie dysze plastikowe. Co mam robić, wymienić dysze i za pięć lat znów? Sama muszę za wymianę zapłacić, może lepiej kupić nową wannę z dyszami metalowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kemers
Ale klasyczne wanny z hydro to zabawki, efekt dopiero macie przy jacuzzi z górnej półki, zobaczcie to - http://jacuzzi.herbec.pl/ I takie rozwiązania macie już pod kilka osób - one dopiero gwarantują komfort, wypoczynek i ma to rzeczywiście właściwości prozdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3333
mam wannę z hydromasażem i to dobrej marki, ale drugi raz bym nie kupiła. Po pierwsze zużywa dużo wody, po myciu trzeba dobrze umyć, co jakiś czas trzeba zrobić dezynfekcję czyli napełnić wannę wodą i później znowu żeby opłukać (u mnie 160 litrów na wannę), po 8 latach przestała mi działać i trzeba było wymienić przyciski - koszt 610 zł + 210 zł naprawa, następnie panowie zaproponowali mi gruntowne czyszczenie wanny z dyszami itd. (650 zł). Wanny tańsze są chińskie i jak się zepsują (po ok.3-4 latach) to są do wyrzucenia, często psuje się tzw. silniczki koszt to ok.2000 zł. Ja za swoją zapłaciła kilkanaście tysięcy złotych i ogólnie biorąc miarę przyjemności i kosztów to raczej przeznaczyłabym te pieniądze na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór wanien znalazłam w sklepie na www.net-armatura.pl Sporo innowacyjnych rozwiązań, których w zasadzie to nigdy wcześniej nie widziałam. Można znaleźć wamme w każdym designie – bardziej nowoczesnym, ale też klasycznym. Ogólnie szybka realizacja zamówienia, długi mi na przesyłkę czekać nie kazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do domu to troche chyba za duzo, ja u siebie kupilam do domu wanne z betonu architektonicznego od www.btb-radzymin.pl i sprawdza sie swietnie, jakosc jest niesamowita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wannę z kabinę z hydromasażem i sprawdza się bardzo dobrze. Lubię długie kapiele, zwłaszcza zimą. Solidne wanny i kabiny z hydromasażem można dostać w tej hurtowni budowlanej http://ar24.com.pl/. ja tam kupowałam i bardzo fachowo mi doradzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wanna z hydromasażem to dobry wybór, ale warto wiedzieć, jaką wannę wybrać. Na pewno trzeba zrezygnować z tańszych, ale awaryjnych i niezbyt dobrych wanien chińskich. Jeżeli już decydować się na wannę z hydromasażem to dobrej firmy, która gwarantuje solidne wykonanie i ładny design. Taka jest wanna Silla z 18 nowoczesnymi dyszami, które zapewniają wspaniały masaż. Ponadto wanna Silla jest bezpieczna, ponieważ ma antypoślizgowe dno oraz funkcję ozonowania, dzięki której giną niekorzystne bakterie i grzyby. Łatwo też zadbać o czystość ze względu na powłokę nano. I co też jest ważne - wanna z hydromasażem Silla ma naprawdę ciekawy i stylowy design. Jak dla mnie, to naprawdę świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarianka
Jeśli chodzi o wannę z hydromasażem, to świetny model ma marka SILLA. Ich wannę wyróżnia piękne i nowoczesne połączenie śnieżnobiałego akrylu wraz ze szkłem hartowanym. Do tego piękne wykończenie szkła stalową, chromowaną ramką, które niespotykane jest w produktach konkurencyjnych. Wygląd wizualny to jednak tylko jeden z atutów tej wanny. Nowoczesny i zaawansowany panel sterowania pozwala dostosować efekty wodne pod nasze wymagania. Do dyspozycji otrzymujemy aż 18 dysz (najwyższa seria bez wystających stalowych końcówek) oraz nowoczesne oświetlenie LED z możliwością zmiany kolorystyki. Super sprawa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę polecam Ci wannę z hydromasażem. Posiadam takową od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Idealna na relaks po całym dniu pracy. Mogę polecić Ci również sklep, w którym kupiłam wannę. http://aquarelax.pl/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata40
Również polecam taką wannę. Wcześniej miałam zwykłą wannę i nie równa się ona tej z hydromasażem :) Bardzo relaksuje, a dodatkowo zauważyłam polepszenie mojej skóry. W domu mam wannę marki Silla - poleciłam już ją znajomym i są również bardzo zadowoleni. Ma dużo dodatkowych funkcji, jest ładnie wykończona i wytrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariannkaa
Oooj wanna z hydromasażem to akurat to marzenie, które warto zrealizować :) Nic tak nie relaksuje wieczorem jak gorąca kąpiel z bąbelkami! Jeśli szukasz dobrego producenta, to sprawdź starpool. My jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaaa26
Pozazdrościłam znajomym takiej wanny i już robimy remont by taką samą zmieścić w naszej łazience :) Tak jak Renata40 też wybraliśmy Silla. Najlepszy stosunek ceny do jakości + bardzo ładny design. Juz nie mogę się doczekać aż zanurzę się wieczorem w bąbelkach! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grace73
Polecam wannę SPA z PoolsFactory www.landing.poolsfactory.pl My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli tylko ma się pieniadze to moim zdaniem nie ma co długo sie zastanawiac nad kupnem wanny spa :) dla mnie to magiczny wynalazek. Chwila relaksu w domowym zaciszu... Poczytajcie sobie więcej o takich wannach na http://astralpool.pl/portfolio/wanny-spa/ i moze przekonacie się do zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaa1984
Wanny z hydromasażem to gadżet, warto się zastanowić nad zakupem czegoś możliwego do demontażu np. mata ozonowa, wysokie właściwości oraz sterylność. http://dr-frenkel.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×