Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patrycja_w

wnętrza nowoczesne

Polecane posty

Kolejna sprawa ... znalazłam projektanta wnętrz ( szykuje mi się generalnie porządny remont) tu mam jego prace: http://www.victor-projekt.pl , chciałam zasięgnąć opinii osób obiektywnych na temat wnętrz nowoczesnych z portfolio przedstawionego na stronie. Zastanawiam się poprostu nad wyborem wykonawcy. Mam jeszcze jeden adres: http://www.stolarek-wnetrza.pl tam też są fajne projekty. Te dwa biura właśnie rozważam. Co myślicie o ich pracach Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nr 2 zdecydowanie :) Projekty ok, trochę jak dla mnie za bardzo położony nacisk na obecność tv w pokoju (ale ja jestem "trochę" przewrażliwiona na tym punkcie, więc .... :) ) droga lampa (ta wielka, srebrna) która super wygląda w duzych, industrialnych wnętrzach (lofty!) ale do mieszkanka w bloku- nie pasi mi. Poza tym przyjemne, nie przesadzone, ale każde nieco inne wnętrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem za numerem 2, dużo ładniej się prezentują te ich projekty. jednak nie polecam niewolniczego stosowania się do ich pomysłów... poszukaj własnej inspiracji, zmodyfikuj coś wg własnego uznania. wystarczy mieć jakiś zarys pomysłu i już można coś ładnego wykombinować samemu, warto jednak poprzeglądać strony różnych sklepów, ja zawiesiłam się ostatni na multizakupach, bardzo bogata oferta, można coś podpatrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee zaden do mnie nie przemowil, nr 2 raczej nic tworczego nie zaprezentowal,zreszta nr 1 tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to drugie biuro weź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lepiej samemu urządzic
swój kąt?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkania są dosyć wysokie, bo to kamienica, także lampa może nie byłaby taka zła ... tylko ta cena... ach :) Pierwsza firma dopiero zaczyna z wnętrzami nowoczesnymi, specjalizują się głównie w klasycznych i dochodzę do wniosku że to Im najładniej wychodzi. Ostatnio próbowałam sama urządzić mieszkanko....oj szkoda że nie mam za bardzo jakichś jego zdjęć...przyznałybyście mi rację że nie mam do tego smykałki :) W sumie jak tak przeglądam to chyba się zgadzamy co do wyboru :) Z drugiej strony może macie racje....inspiracja już jest możnaby zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skandynawka
w temacie nowoczesnych wnętrz: wolisz nowoczesne w takim stylu: http://bit.ly/4SXm11 - trochę bardziej zwariowanym, czy raczej bardziej tradycyjnie nowoczesne, czyli stal i chrom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerm
marycha.mondozoo.com zapraszam do klikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczreze to bardzo mi się ciężko zdecydować, generalnie ani propozycja numer 1 ani 2 mnie nie zachwyca. Nie twierdzę,że są brzydkie czy złe tylko takie pozbawione "charakteru"- dobrze by było gdyby ogólna koncepacja byłą jednak twoja. A na multizakupy.pl na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. W tym wnetrzu powinno być po prostu wiecej ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jakim metrażem
dysponujesz, zauwazam tylko, ze przy wnętrzach numer 1 salon powinien miec przynajmniej 100 metrów. Przy drugim mniej, ale tez im wiecej, tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Twoim miejscu jeszcze bym poszperała w sieci i poszukała innych projektantów - myślę, że konkurencja na rynku jest już dość spora. I zgodzę się z dziewczynami, które proponowały, byś sama spróbowała coś wykombinować. Może i nie masz do tego smykałki, ale małymi kroczkami dojdziesz do celu i będziesz z siebie dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nopasaran
To może coś w ten deseń: http://bit.ly/coLJop - raczej minimalistycznie, stalowo, nowocześnie. Ja źle się czuję w takich wnętrzach, ale może komuś się akurat spodoba. Jak dla mnie za mało domowo tam jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junona555
Ja również bardzo lubię nowoczesne wnętrza.. Przede wszystkim dobrze się czuję w pokojach przestronnych, gdzie wpada dużo światła. Lubię również nowoczesne meble i ciekawie pomalowane ściany. Nie przepadam za nudą w wystroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię na ścianach żadnych ozdób , tylko zdjęcia toleruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka90
Nowoczesne wnętrza są super. Ja akurat lubię takie chłodne, w kolorystyce biało-szaro-czarnej. Projektował mi znajomy z http://www.architekt-pruszkow.pl/ - co do zdjęć, to fajnym pomysłem jest zrobienie szklanej gabloty, podświetlanej, w której umieszczone są rodzinne zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mriolaxx
nowoczesne wnętrza- to przede wszystkim modne i gustowne lampy. Dużo zależy od oświetlenia pomieszczeń i ich dopełnienia ciekawym designem polecam http://www.2bm.pl/lampy_podlogowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferrari130
Ten link z Agata Meble jest świetny :) aż zachęca żeby pójść do sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derotta
Ja po generalnym remoncie zamierzam zmienić wszystkie meble, ale mam duży kłopot z ich wyborem. Gdzie więc dostanę coś nowoczesnego i w rozsądnej cenie. Chodzi mi głownie o nowoczesny narożnik i jeszcze jakieś dodatki , lampka, stolik itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_90
Dorotta, jeśli chcesz kupić meble, narożniki, i zarówno rzeczy typu lampki w jednym sklepie to polecam Ci Agatę :) a dokładniej Agata Meble i Agata Home bo nie wiem czy kojarzysz ;) naprawdę można coś sobie wybrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×