Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patrycja_w

wnętrza nowoczesne

Polecane posty

Gość gość
Świetne nowoczesne wnętrza będą w Wola Invest, zostały zaprojektowane przez renomowane studio architektoniczne BAU . Zakup takiego apartamentu pod wynajem zapewnia zyski bez zaangażowania inwestora w wynajem, bardzo wygodna opcja dla laików i zapracowanych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zaopatrzyć się w porządny materac do sypialni, to bardzo ważne ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Także, powtórzę - materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety to i mnie się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze jest zaopatrzyć się w porządny materac do sypialni, to bardzo ważne ponieważ 1/3 życia przesypiamy, a zły sen może skutkować zmęczeniem, brakiem chęci do życia no i bólami kręgosłupa. Także, powtórzę - materac ma znaczenie! Ja teraz mam materac Viscotherapy i jestem zadowolona. Mówię to z własnego doświadczenia, bo niestety to i mnie się przytrafiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chcesz cos nowoczesnego i w najnowszych trendach to polecam firme www.in-designer.pl sa w tym swietni, mowie z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić biuro projektowe www.punktystyq.com.pl. Dzięki pomysłom pani projektant mamy wnętrze nowoczesne i funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zainspirowała do poszukiwań ciekawych innowacyjnych trendów oferta betonu architektonicznego VHCT.PL. Wygląda to wyjątkowo oryginalnie na tle typowych i standardowych wystrojów wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla przełamania rutyny, warto aby we wnetrzu znalazł się zaskakujący, nietypowy element. Idealnie sprawdzaja się w tym celu dekoracje wykonane z serpentynitu antygorytowego https://kosd.pl/ Wygladaja doskonale również w zestawieniu z nowoczesnymi aranżacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesne wnętrza to temat rzeka… dlatego dobrze jest zdać się na pewnych fachowców,jak np. ci z http://www.tynkimaszynoweslask.com/ którzy najlepiej doradzą co i jak i zajmą się wszystkimi pracami remontowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo podobają się nowoczesne aranżacje z użyciem naturalnego kamienia, np. marmurowe i granitowe schody, posadzki, czy blaty,jak tutaj: www.marmursolniczki.pl Takie wykwintne detale doskonale podkreślą charakter wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi najbardziej podobają się aranżacja w stylu industrialnym, są proste a zarazem nowoczesne. Połączenie kolorów bieli i czerni z drewnem albo cegłami... Chciałbym tak urządzić swoją łazienkę na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gdybym miala do urzedznia dom/mieszkanie to zdecydowanie oddalabym je w rece projektanta wnetrz, ostatnim razem tak zrobila i bylo to biuro www.martawanat.pl i bylo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na projektanta to trzeba mieć kasę, jak urządzałam mieszkanie sama, a inspirowałam się dodatkami z agata home. Nawet faj ie mi wyszło, jest nowocześnie a zarazem przytulnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaa356
W sieci jest wiele stron oraz blogów na jakich można się inspirować. Tak samo w sklepach internetowych można kupić różne dodatki do mieszkania. Architekt wnętrz zawsze kosztuje, ale nie ma problemu z znalezieniem takich usług np. na terenie Warszawy http://pijankastudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię, gdy dom wygląda przestronnie, świeżo i przytulnie - gdy chce mi się do niego wracać. Dlatego polecam Ci, byś sama zajęła się aranżacją wnętrza i kupnem mebli - inspiracji znajdziesz całe mnóstwo w sieci (blogi, Pinterest, strony producentów) czy w salonach sklepowych. Jak dla mnie zmianą w życiu warto zawiadować osobiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem z Warszawy, tylko z Wrocławia, jakby ktoś szukał tam, bardzo renomowaną firmą jest artecubo- http://artecubo.pl/, specjalizują się w nowoczesnych wnetrzach. Ja zamowilam u nich projekt łazienki, cała w czarnych płytach, to było od zawsze moje marzenie- do czerni złote ramy lustra i inne złote elementy. Wcale nie wygląda kiczowo, choć wiem jak to brzmi, wręcz przeciwnie, mega efektownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśl chodzi o nowoczesność to ja postawiłam na meble modułowe. Właśnie przeprowadziłam się do nowego mieszkania i mam spory salon. Meble wyglądają świetnie i robią niesamowite wrażenie. Dodatkowo, można je przestawiać i zmieniać aranżacje zależnie od nastroju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble modułowe są super, więc jak ktoś sie waha to polecam do wszelakich zmian. Ja zaczełam od remontu kuchni ale tak mi się spodobały, że własnie w modułowych mam teraz niemal całe mieszkanie i wygląda super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze, te meble modułowe to faktycznie jakiś szał bo często przeglądając fora o nich czytam. Sporo osób chwali a ja własnie szukam mebli do salonu. Wciąż jednak nie jestem przekonana. Chyba będę musiała wybrać się do jakiegoś salonu i jednak zobaczyć, dotknąć itd, bo na zdjęciach wyglądają fajnie ale tam to wszystko fajnie wygląda, a na żywo to już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie Polacy nie przepadają za takimi kontrastowymi kolorami. Czytałam ostatnio badania w tym temacie i raczej preferujemy kolory jasne. Choć osobiście nie wpisuję się w ten trend. Bardzo podobają mi się zdecydowane kolory i takie wybieram. :) A Wy? Polecam przeczytać sobie cały raport http://www.rp.pl/Nowe-technologie/305129867-Dobra-zmiana-w-salonie.html#ap-2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię kontrastwe koley i w takich klimatach własnie mam zaaranżowany salon. Wszystko zależy od preferencji. Meble w salonie mam modulowe, kontarstowe bo składające się z czarnych i byałych elementów i wyglądają świetnie, ale pewnie nie każdemu taki wystrój by się spodobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry ten tekst z Rzepy! No ja się akurat wpisuję - wolę, gdy w moim domu jest jasno. IMO to dodaje uroku i sprawia, że czujemy się przytulnie. Co sądzicie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jestem w podobnej sytuacji. Wszyscy szaleją za meblami modułowymi. Mi również potrzebne są meble do salonu. A wiecie, że to właśnie najczęściej zmieniamy meble w salonie, tak wyjszło z badań TNS. W sumie nic dziwnego, bo tam najczęściej spędza się czas i przyjmuje gości w domu. To trzeba zmieniać meble żeby mieć się czym pochwalić przed znajomymi :D http://www.mypinkplum.pl/2016/05/polacy-urzadzaja-swoje-wnetrza.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nowoczesne wnętrze znaczy tyle, co minimalizm i brak zbędnego umeblowania. U siebie mam naprawdę minimum mebli, bo chcę mieć jak najwięcej przestrzeni. Dlatego w salonie mam tylko narożnik od http://www.ramaro.pl/, stolik kawowy i półki na ścianach. NIe lubię mieć tak wszystkiego naustawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Up gość - hehe, to aż potrzebowali badań do tego? :D W pełni się zgadzam - najfajniej jest wymieniać meble w salonie, bo najwięcej osób to zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ba! Salon jest miejscem reprezentatywnym. :) Choć, ja tam wolę kolory zdecydowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepszym połączeniem jest nowoczesny design z tradycją, czyli drewnianymi meblami. Np. połączyłam drewniany stół z http://www.stolarnia-przybylski.pl/ i designerskie fotele tapicerowane w kolorze fuksji. Efekt jest niesamowity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małecka
Ja również zakupiłam meble modułowe i nie żałuję:) zaaranżowałam nimi już salon a w planach mam jeszcze pokój dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×