Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzeneta01

Czy warto korzystać z Click Shop?

Polecane posty

Gość dzeneta01

Witam, czy ktoś może korzysta z click shopa? Chcę tam postawić sklep internetowy i nie wiem czy warto. Ogólnie to chyba jest dość kompleksowa obsługa i nie trzeba się za bardzo gimnastykować. A może ktoś porównywał jak cenowo to wygląda z postawieniem zupełnie nowego skepu, napisanego przed jakiegoś speca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenta111
Jeśli jesteś laikiem w te branży to dobrze skorzystać z click shopa, tym bardziej, ze to raczej nie jest jakaś lipa bo stoi na platformie home. Wydaje się to sensowyniejszym rozwiązaniem, niż stawianie od zera sklepu przez programiste czy informatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiuMii
to zależy... jak masz kogoś kto ci zrobi ładny sklep (2 tys zł...) i będzie go ulepszał i dbał to super. A jak cchesz mieć spokój i gwarancje że to wszystko jakoś wygląda i dobrze funkcjonuje a ty skupiasz się w większości na prowadzeniu biznesu to lepiej platforma sklepowa. Ale tu tez lepiej jakąś porządna markę jak np. home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plato
Jakkolwiek dobrze prawicie to chyba samo założenie sklepu to nie jest taki prosty biznes. Całe zaplecze tworzysz praktycznie od zera, poza tym musisz poznać wszystkie kluczki prawne, gospodarcze wymogi, czyli stos papierkowej roboty i formalności. Nie jest tak, że jak w sieci jesteś to biurokracja cię omija. Platforma jest o tyle lepsze, że wszystko jest czarno na białym pod kątem funkcjonalności... poza tym trzeba pomyśleć p szeregu zabezpieczeń przed wypływem danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammyB
własnie...z punktu widzenia webmasteringu platforma nie jest najambitniejszą opcją, ale chodzi o biznes a nie idee. To wygodne i bezpieczne rozwiązanie. Dodatkowo np. home rozdaje kupony na facebook ads :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froggie90
i na ad wordsy też... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena_ena
Click Shop to kluczowa opcja, choć ofert takich platform jest zdecydowanie więcej, w tym wypadku przoduje kompleksowością. Przede wszystkim pod kątem dodatkowych funkcjonalności biznesowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarna111
Też jestem tego zdania, że to dużo korzystniejsze rozwiązanie niż sklep od O. Tym bardziej, że cały czas rozwijają się dodatkowe opcje, jak dostępność w telefonach komórkowych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isle
Zastanawiam się, nie nad tym czy warto tylko czy w ogóle w to wchodzić. Co to jest rozwijaj.home.pl? Poleciło mi już kilka osób i nie wiem z czym to się je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceli000
Rozwijaj.home.pl to "miejsce" gdzie możesz dodać sugestie na temat tego co home powinno zmienić lub dodać do swojej oferty. Coś na zasadzie feedbacku, rzetelnego komentarza. Masz możliwość bezpośrednio wyrazić swoje zdanie na temat tego co jest Twoim zdaniem do ulepszenia. Poczytaj sobie to co proponują różni użytkowicy http://rozwijaj.home.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musssita
no to dobrze kombinują, bo m-commerce staje się coraz bardziej popularne, a będzie taki moment, że bez tego ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek565
Czyli generalnie z click shop można korzystać na smartphonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa11
No raczej tak, sama nazwa m-commerce o tym świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerard1
Chyba wystarczy dostęp do sieci, nie musi to być koniecznie smartfon? Idea m-commerce jak dla mnie jest mocno powiązana ze zmianą w strukturze e-biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inereusz88
też mi się wydaje, że nie musi być to smartphone, dostęp do neta pozwala Ci przeglądać przecież gmail na zwykłych telefonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terenta
A wracając do Click Shopa to jak można go skonfigurować z Facebookiem? Czy to jest jakoś automatycznie. Bo cos widziałam, że taka możliwość istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witkowski
Tak, home.pl powiązał Click Shopa z Facebookiem i teraz można przez niego także dokonywać zakupu czy dodawać znaczniki Lubię to. w sumie home.pl nie odstaje w tyle jeśli chodzi o trendy na świecie, f-commerce powoli się rozwija- byłoby nierozsądne nie wykorzystać potencjału, jaki ze sobą niesie Facebook i miliony użytkowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaners
Facebook facebookiem był i będzie, opcja jak najbardziej konkretna, co do samej integracji. Tyle, ze jeszcze konkretniejsza jest ich ostatnia promocja: http://www.home.pl/sklep-rewolucja Premium to już wyższa szkoła jazdy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutenna
no to już grubsza sprawa, ale to raczej szybka decyzja musi być bo widzę, że dzisiaj się kończy. A raczej druga szansa na kupienie sklepu za niecałe dwie stówki szybko się nie trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryanna
jutenna - na stronie http://home.pl/sklep-rewolucja jest napisane, że promocję przedłużyli do 31 października także jak się czaisz na własny sklep to masz jeszcze prawie tydzień do namysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz popu
Przeczytałem opinie i komentarze na temat Click Shopa-a. Stare te komentarze jak świat tylko dlaczego teraz ja je dorwałem? Po upływie kilku lat od ostatniego komentarz nic się nie zmieniło, no może że tylko na gorsze. 20-30 sekund oczekiwania na otworzenie strony to norma, panel administracyjny działa jeszcze wolniej, zatwierdzenie każdej rzeczy, chociaż by zdjęcia to około minuty. Przy wystawieniu jednej pozycji przy 4-6 zdjęciach to około 15-20 minut, w między czasie spokojnie wystawiam ten przedmiot na allegro, ebay-u, i molotku a nawet mam czas na zrobienie sobie kawy (tak to mniej więcej wygląda w dużym uproszczeniu). Myślę o przeniesieniu sklepu na inną platformę lub budowa sklepu od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek15
Ja również trafiłem tutaj po czasie i faktycznie Click Shop to kiepska opcja. Miałem tam sklep i bardzo się zawiodłem. Słaba funkcjonalność, wszystko wolno chodzi, a jak dostałem rachunek po roku to się przeraziłem. Cena skoczyła zupełnie nieproporcjonalnie. Do tego to korporacyjne podejście do Klienta, rozwiązanie problemu u nich graniczy z cudem. Dlatego przeniosłem sklep na inną platformę. Skorzystałem ze Sky-Shop i jestem zadowolony, bo mają profesjonalne rozwiązania. Przynajmniej wiem za co, płacę i jak jest problem, to mi pomaga ta sama osoba i nie muszę wszystkiego tłumaczyć od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój Kaprys
Czytam te komentarze i mam wrażenie, że pisze je nieuczciwa konkurencja. O ile rozumiem promowanie siebie na forach, to takie robienie sobie pod górkę i to na jednym podwórku, bo polski rynek zbyt duży nie jest, raczej słabo świadczy o dostawcach tych usług. Click Shop to bardzo dobre rozwiązanie a mówię to jako użytkownik wielu usług home.pl od lat oraz aktualny testujący tą platformę. Kwestia panelu to oczywiście indywidualna sprawa ale dzięki bogu żyjemy w czasach gdzie usługi można testować za darmo przez pewien czas. Do czego zachęcam by wyrobić sobie własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorz
Sczerze raczej nie polecam. Pracuje nad nim juz 4 rok. Obluga jest w miarze porzo, stabilnosc sytemu rowniez, predkosc dzialania ok. Wada jest totalne zacofanie systemu - tak jak shoper go stworzyl 10 lat temu, mam wrazenie ze od tamtej chwili wszystko stanelo w miejscu i tak stoi. Zero nowych funkcjonalnosci i nowych pomyslow. Zero mozliwosci modyfikacji, bo lezy na ich serwerach. Nie zlicze ile razy dzwonilem do nich i otrzymywalem odpowiedz NIE DA SIE, NIE MA MOZLIWOSCI, BRAK TEJ FUNKCJI, BRAK MOZLIWOSCI ZMIANY tego i tamtego. Dobre rozwiazanie dla jakiegos malego poczatkujacego sklepu, ale dla jakiegos powaznego ebusinessu to nie jest rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×