Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Domki u Jagody Sarbinowo ul. Wrzosowa

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy słyszeliście o tych domkach? wolicie domki letniskowe, czy pokoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domki letniskowe są super ;) uważam, że ma się wtedy lepszy komfort, można poczuć się jak w domu koleżanka była w tych domkach podobno jest fajnie, bo są to domki nowe, w pełni wyposażone,co prawda do morza jest 0,5 km do morza, ale zawsze można się przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj udał się wypad nad morze ;) nocleg zaklepaliśmy sobie już w maju ;) choc już wtedy były problemy z zarezerwowaniem miejsca nic dziwnego, nowe domki, w pełni wyposazone, gotowe do użyttku, z dala od zgiełku ulicznego bardzo nam się podobało cały domek mieliśmy do dyspozycji, fajnie że był plac zabaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście w tv o oszukanych ludziach nad morzem ,jadą a okazuje się ze kwatera nie istnieje o Sopocie mówili. Szukajcie przez sprawdzone strony to się nie przejedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, ja już wróciłam z tego miejsca. Domki U Jagody istnieja i mają się dobrze, poza tym zanim tam przyjechałam , to kierowałam się opiniami w internecie więc byłam mniej więcej pewna, że będzie wszystko ok no i było polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja o miejscu dowiedziałam się poprzez portal olx miejsce mnie od razu przekonało domki letniskowe w nowoczesnym formacie, w dobrej cenie super lubimy domki letniskowe , ale te w Sarbinowie nas najbardziej zaskoczyly pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlascicielka, reklamujesz się dopiero teraz [po sezonie? Glupia jakas jesteś czy ludzi mas za idiotow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie po sezonie to miejsce jest nadal otwarte? w sensie chodzi mi o to, czy jest czynne cały rok ? czy tylko wrzesień? i jak to wygląda we wrześniu jeśli chodzi o cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×