Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czkawka153658

gdzie najlepiej zalozyc poczte email?

Polecane posty

Gość czkawka153658

gdzie najlepiej zalozyc poczte email? gdzie wy macie swoje konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka153658
co sadzicie o o2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czkawka153658
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6na9
gmail.com - nie ma w ogóle spamu, czytelnie i wiele funkcji, poczta google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Google słynie z nadmiernej inwigilacji użytkowników między innymi za pomocą swojej słynnej przeglądarki, a także ostatnio bardzo popularnego systemu Android, a więc myślę, że lepiej unikać ich wszelakich wynalazków. Jeżeli używasz Androida, to powinnaś wiedzieć co mam na myśli. Interię też sobie odpuść, serwery te nie mają żadnych ograniczeń przy wpisywaniu błędnych haseł, a co za tym idzie można skanować i łamać hasła do kont. Osobiście, dwa główne konta mam na o2, jedno na Interii do celów śmieciowych, gdy czasem trzeba podczas rejestracji na różnych forach podać adres mailowy, wtedy podaję ten z Interii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
Popyacooler, jak google inwigiluje przez androida? Jestem ciekawa, bo mam ten system w telefonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gmail nie archiwizuj maili, nie podawaj w profilu wszystkich danych to google nie pokaże innym nic. Tyle. A ta niby inwigilacja jest wykorzystywana do celów dostosowania reklam wyświetlanych po prawej stronie. Dzieki temu masz reklamy tematyczne do twoich maili. Wiadomo reklamy te nie potrzebne ale nie przeszkadzają praktycznie. Lepsze to sto razy niż na innych że przychodzi kupa spamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to, że masz przestać używać telefonu z Androidem, raczej żebyś była świadoma, że informacje, które przechodzą przez Twój telefon są w pewien sposób monitorowane. Oczywiście każdy system, czy to w komputerze, czy też w telefonie jest swego rodzaju szpiegiem, jak i cały internet - zresztą taki był zamysł twórców internetu, by jeszcze bardziej kontrolować ludzi - ale to już inna bajka ;-) Lektura: 1. http://www.dobreprogramy.pl/Niepokojacy-raport-w-sprawie-Android-Marketu,Aktualnosc,18892.html 2. http://niebezpiecznik.pl/post/google-zdalnie-usuwa-programy-z-telefonow-na-androidzie-moze-tez-zdalnie-instalowac 3. http://palmtop.pl/75209/ciemna-strona-androida Wejdź w Ustawienia > Aplikacje > np. Handcent SMS > Uprawnienia... Ta aplikacja ma dostęp do następujących funkcji telefonu: - twoje wiadomości, - połączenia sieciowe (pełen dostęp do internetu!!!) - informacje osobiste, - pamięć, - usługi płatne, - połączenia telefoniczne, - narzędzia systemowe, Inna aplikacja, która jest domyślnie instalowana z Androidem, to Mapy: - informacje osobiste (czytanie danych kontaktów, zapisywanie danych kontaktowych), - usługi płatne, - twoje położenie (dokładne położenie GPS!!!), - połączenia sieciowe, - twoje konto, - pamięć, - sterowanie sprzętowe (nagrywanie dźwięku!!!), - połączenia telefoniczne, - narzędzia systemowe, A teraz wystarczy tylko włączyć dostęp do sieci ;-) Jak chcesz korzystać z Marketu, to MUSISZ się zalogować na swoje konto pocztowe. Jak logujesz się w serwisie YouTube, to robisz to samo automatycznie w Google. I tak dalej ... ;-) Jednym słowem wiedzą o Tobie wiele, a Ty nawet nie jesteś tego świadoma, no ale takie są konsekwencje korzystania z wynalazków XXI wieku. PS. http://www.komputerswiat.pl/poradniki/bezpieczenstwo/szpiegowanie/2009/10/jak-nie-dac-sie-szpiegowac-google.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku jestem informatykiem i wiem co pisze. Przede wszystkim po to sa wykorzystywane dane pobierane i zapisywane w google. A teorie spiskowe mnie po prostu nie interesują bo 1- jesli korzystasz z darmowej poczty to wybacz ale licz sie z tym że jestes zawsze podglądany 2-mozemy tylko gdybać i snuć domysły Bardziej bym sie martwił projektem echelon ktory od lat nas słucha a nie google inwigilacja. Co niby przez mail takiego piszesz co? Ważne rzeczy sie koduje albo w oczy mowi a nie mailem. Mail kazdy debil z odpowiednim programem przechwyci i tego bardziej bym sie bal. Haseł numerów itd sie z net nie puszcza i tyle a z reszta danych to mogą mi skoczyć ze sie z kims umawian czy zdechł mi chomik paranoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktos sie tak boi o prywatność to po prostu nie korzystać z bezpłatnych. Zreszta płatne poczty tez nie gwarantują stu procent tajemniczości ;) jak sie ma cos do ukrycia to sie po prostu nie korzysta z urządzeń bo ZAWSZE jest ryzyko ze ktos podejrzy nasze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o co ci biega? A co ty soba reprezentujesz że mi zarzucasz niedouczenie co? Byś się chociaż podparl czyms. Jakie to teorie głosisz że dla zwyklego kowalskiego uwazasz strach zakładać konto na gmailu co? Z tymi inwigilacjami jak z innymi spiskami. Trzeba byc ostrożnym ale nie mozna w paranoję wpadać. Wyjaw swoją wiedzę skoro tyle wiesz z chęcią sie doszkole bo jakbys nie wiedział to masz racje - informatyk to najbardziej niedouczony zawód świata. Nigdy nie nadążysz za wszystkimi kierunkami tej dziedziny. Jesli twierdzisz inaczej to nie mamy o czym dyskutować. Poza tym nigdzie nie pisałem że wiem wszystko. A zwyklemu użytkownikowi to rybka że go podglądają. A jesli akurat nie to powinien byc świadom że i tak nie uniknie zaistnienia w jednej z tysięcy baz danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyki hehe
A w dupe sobie wsadz te teorie spiskowe. Sa czy ich nie na gowno mnie to obchodzi. Co mi moga zrobic co? Mam konto na gmail i wp i jakos ani nikt mi firmy nie opierdolil a korzystam ze wszystkiego w googlu nawet z arkuszy kalkulacyjnych, żona o kochance nie ma polecia od lat a pisze z gmaila. Jakos nawet jak podsłuchują to choc korzystam od lat z g to nikt tego nie wykorzystał. Weźcie te swoje teorie na zlot adwentystów kurwa wygłaszajcie pojeby. Akurat kogoś obchodzi z kim robie interesy albo kogo pieprze po pracy. Takich rzeczy to mogą sie bać bosy poważnych firm i przestępcy a nie zwykli dorobkiewicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że tak
poczta wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
o2 sam spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam pocztę na o2 - dramat, same reklamy przychodzące hurtem, ciężko ważne wiadomości z tego wyłuskać. od kilku lat z gmaila korzystam i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika_blue
Witam. Wiele razy zmieniałam konta emailowe. Miałam na onet, wp, gmail, aż w końcu odkryłam któregoś dnia hotmail (www.hotmail.com). Bardzo polecam, dlaczego? Poniżej przedstawię jej plusy: - bezpłatna - praktycznie zero reklam - zawsze bez problemu się otwiera ( a ja mam najniższą z możliwych prędkość internetu - gmail się u mnie wieszał), - ma fajne funkcje (najbardziej podoba mi się: anulowanie subskrypcji - polega to na tym, że jeśli rejestrowałeś się gdzieś wyrażając np. zgodę na to by przysyłali, ci info ze swoich serwisów, w tym także reklamy - otwierając tą wiadomość, klikasz w opcjach na usuwanie subskrypcji i od razu jest wyłączony Twój email z serwisu, a przy okazji możesz za jednym zamachem z całej poczty usunąć wiadomości reklamowe np. od rossman). - ma swój komunikator messenger, a z niego możesz po podłączeniu doń facebuuka pisać przez messenger ze wszystkimi, których masz na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnikaK
Ja sobie założyłam niedawno płatną skrzynkę w http://www.mailik.pl/ - mam teraz łatwy do zapamiętania, niesztampowy adres i co najważniejsze - brak reklam!! No ale to wiadomo, każdy ma, co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczta o2
mam poczte na o2 i odradzam. mnóstwo reklam, znikają załączniki z kopii roboczych i inne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyJane
Też odradzam o2, często coś na niej zgrzyta, a szkoda, bo wszędzie mam podany maila z o2 i za dużo zachodu ze zmianami. Ogólnie gmail.com lubię chociaż google też często tam modzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2104
Ciekawą konkurencją dla Gmaila jest Outlook od Microsoftu (DOSTĘPNY W INTERNECIE), pojemność skrzynki zmienia się w zależności, od ilości wiadomości. Załącznik niby 100-300MB, ale tak naprawdę pliku większego niż 34MB nie załączysz (chyba, że przez OneDrive)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×