Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaza545

Gdzie w Tczewie intercyzę?

Polecane posty

Gość malaza545

Cześć. Wraz z moim przyszłym mężem postanowiliśmy przed ślubem spisać intercyzę. W sumie jest to trochę pilne. Który notariusz nam to szybko załatwi? Mieszkamy w Tczewie, więc zależałoby nam aby to było tu w naszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luinna
Ja kiedyś sprawy prawne nie wymagające adwokata załatwiałam u Pani Cejrowskiej na Słowackiego. Jest profesjonalna, z bardzo dużą wiedzą. Wiele pomogła, wytłumaczyła i doradziła. Możesz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiersta
Ja również mogę polecić Panią Cejrowską. Ma wielkie doświadczenie w realizacji tego typu dokumentów, więc załatwisz u niej to bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czakia9
No ja też bym poszła do kancelarii Cejrowska. Mają wspaniałą obsługę, Pani Cejrowska to niezwykle ceniony notariusz w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astra1403
Pani Cejrowska jest bardzo dobrym notariuszem. Wiele osób ją poleca, co z resztą widać w komentarzach. Przyjmuje na ul. Słowackiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterlwre
Innej odpowiedzi po prostu być nie może ;) Pani Cejrowska najlepiej załatwia takie rzeczy. Praktycznie od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też korzystałam z usług Cejrowskiej by spisać intercyzę. Adwokat Jolanta Cejrowska była bardzo solidna, dość tania, opanowana. Wszystko jasno i kompetentnie tłumaczyła - co było dla mnie istotne, bo znalazłam się w sytuacji zupełnie dla mnie nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×