Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie zorganizować chrzciny na Mokotowie?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, niedawno urodziłam córeczkę i myślimy już z mężem nad chrztem. Wiadomo, że trzeba bedzie zorganizować przyjęcie dla gości. Mamy jednak małe mieszkanie, no i nie za bardzo chce mi się wyprawiać je w domu, więc może ktoś mógłby polecić nam jakiś lokal na Mokotowie w Warszawie, gdzie można by było je zorganizować? No i potrzebujemy jeszcze miejsca do spania dla gości, więc może też jakiś hotel w tej okolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko powinno samo zdecydowac czy chce nalezec do kosciola katolickiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laizabella
Dziecko jest własnością rodziców - i to rodzice decydują do jakiego kościoła będzie należało dziecko. A jeżeli chodzi o lokal, to w Hotelu Atos masz przyjemną restaurację. Tu masz do nich kontakt: http://www.hotelatos.pl/ zadzwoń i zapytaj czy można będzie u nich zorganizować taką imprezkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie bliżej centrum, ale blisko Mokotowa jest restauracja Rozdroże. Tam zapłacicie taniej niż w większości restauracji. Jedzenie jest wyśmienite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honorataf
Sporo można by tu wymieniac w sumie. Na pewno Restauracja Akademia jest na Mokotowie doskonałym miejscem. Świetne miejsce, ja osobiście lubię szukać coraz to nowych miejsc ale tutaj chętnie wracam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_gość
Honorataf ma rację. W zeszłym miesiącu miałam chrzciny swojego synka.Zastanawiałam się : dom czy restauracja. W końcu stwierdziliśmy, że w domu nie odczujemy żadnej radości ze spotkania z rodziną, z chrztu naszego synka ani nic. W restauracji mogliśmy spędzić czas z rodziną i nacieszyć się tym wydarzeniem. Akademia sprawdziła się idealnie. Smaczne jedzenie, dużo miejsca, nastrojowo i przede wszystkim obsługa bardzo przyjazna i sympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×