Odpowiedz na ten temat

Jak znależć dobrych pracowników(ponieważ szukam wykfalikowanych płytkarzy)

 • resst 2017.04.04 [16:41]
  Trochę teraz działa pośredników, którzy zajmują się profesjonalną rekrutacją obcokrajowców. Ja na stałe współpracuję z agencją Worksol ze strony http://worksol.pl. Dość szybcy, nie trzeba dług czekać, żeby zorganizowali pracowników. Mają szeroką bazę, także nawet jak szukałem spawacza z uprawnieniami to udało się takiego człowieka znaleźć. Pracuje do dzisiaj i nie mam z nim problemów.
 • gość 2017.04.21 [11:18]
  Ostatnio jest na rynku pracy dużo Ukraińców, którzy naprawdę dobrze pracuję i znają sie na swoich fachach. Zorientuj się np. tutaj http://www.ewl.com.pl/dla-pracownika/nasza-of erta/leasing-pracownikow/ czy mają jakiś pracowników Tobie odpowiadających. Ogólnie agencja działa prężnie, więc powinni znaleźć pracowników odpowiednich dla Ciebie.
 • gość 2017.04.24 [14:28]
  Ja też przez agencję szukałem. Dokładnie te - http://brascorecruitment.pl/ . Z tym, że ja szukałem na wyjazd do Niemiec. Ekipę dla mnie stworzyli dobrą. Ludzie jak już zgłaszają sie do agencji to chcą pracować i sa solidni nie ma z takimi problemu. Ja ogolnie jestem bardzo zadowolony ze swoich pracownikow.
 • tomekkk0 2017.04.26 [14:37]
  Witaj. Można przez agencje spróbować poszukać pracowników. Ja mam stały kontakt już dłuższy czas z biurem Worksol, prowadzą swój serwis na worksol.pl. Kompleksowa obsługa, można w zasadzie wszystko oddać im. Weryfikują pracowników, także jeszcze mi się nie trafił ktoś kogo musiałbym zaraz pierwszego dnia odesłać z powrotem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...