Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jaskolcza32

Kancelaria adwokacka Tczew

Polecane posty

Gość Jaskolcza32

Witam serdecznie. Czy ktoś z was jest w stanie dać mi namiary na dobrą kancelarię adwokacką w Tczewie? Ewentualnie w okolicznych miastach? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluka2
Hmm może na Słowackiego kancelaria Cejrowski? Byłam kiedyś u nich po poradę prawną. Fantastyczne podejście, wszystko fajnie wytłumaczone tak, że zrozumiałam i wiedziałam co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumińska
Hmm ja również jak mam problemy z czymkolwiek co związane z prawem to chodzę do Cejrowskiego. Dla mnie najlepszy, najbardziej profesjonalny. Wszystko potrafi załatwić i wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igotka
W samym Tczewie to doświadczonym i bardzo dobrym adwokatem jest Pan Cejrowski. Kancelaria na Słowackiego. Naprawdę warto. Ja byłam u niego z pozwem na byłego męża aby spłacił zaległe alimenty. Oczywiście udało nam się wyegzekwować wszystkie zaległe pieniądze dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataK09
Chodziłam po porady prawne do kancelarii Cejrowski. Wyczerpujące odpowiedzi, wiele ciekawych i przydatnych rzeczy. Jak bym musiała iść z czymś do sądu to z pewnością również pójdę do adwokata Cejrowskiego. Rzeczowy człowiek z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachmielka
Potwierdzam opinie o kancelarii Cejrowski. Znają się na swojej pracy, podchodzą do problemu bardzo profesjonalnie. Pomogli mi wygrać sprawę rozwodową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodka78
Ja również korzystałam z usług Cejrowskiego. Sprawa była beznadziejna a jednak mnie wybronili. Warto im zaufać, bo wiedzą, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×