Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nmisiiiia

kolczyk w jezyku. gdzie?

Polecane posty

Gość nmisiiiia

mam 16 lat i od zawsze marzyy mi sie kolczyk w jezyku. duzo o tym myslalam i jestem pewna ze i tak sobie zrobie. moze macie jakies dobre osoby do polecenia ktore zrobia bez zgody rodzicow? najlepiej w gdansku. pomozcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmisiiiia
dobry pomysl. gorzej jak poprosza o jakis dowod..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.asia73
Naprawde masz ochote na zywienie się kislem i papkami przez miesiąc dopóki się rana nie zagoi? Bez zgody rodziców?No nie wiem,zczy ktoś kto zajmuje się tym profesjonalnie bedzie tak ryzykował? I raczej idz do profesjonalisty i nie kombinuj.Ryzykujesz zarazenie zółtaczką,hiv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmisiiiia
kisle i jakies kaszki mi nie robia. duzo osob tak chodzi i nic im nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.asia73
Tylko pamietaj-jesli naprawde tego chcesz to koniecznie idz do gabinetu w którym beda zachowane zasady higieny.I moze zaszczep się na zółtaczke wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.asia73
A gdzie? Poszukaj na forach,bo nie mam nikogo z Gdanska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa.asia73 : zarażenie dżumą i cholerą;) :D jedzenie rzadkie tylko przez kilka dni. znam wiele przypadków kiedy osoby już na drugi dzień jadły normalnie obiad. język goi się bardzo szybko. przemyśl i jeśli chcesz to rób, zawsze potem możesz wyjąć. żadna dziura czy blizna nie zostaje:) pamiętaj tylko, że \by kolczyk robić w salonie, nie byle jak w warunkach domowych. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmisiiiia
bylam szczepiona i napewno do gabinetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak można chcieć posiadać jakieś żelastwo z języku :o ale jak tam sobie chcesz 🖐️ zatem powiadam Ci, żebyś jakiś dobry salon wybrała, żeby nie był on, jak ktoś tu już powiedział w jakichś 'domowych warunkach :classic_cool: i zwróć uwagę czym Ci tam będą przebijać. Bo jak pistoletem, to musisz być świadoma tego, że możesz stracić smak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris1111
Ja mam kolczyk 5 lat już. Robiłam w profesjonalnym salonie w toruniu i nigdy w życiu nie zrobiła bym tego żadnymi domowymi sposobami. A jeżeli chodźi o jedzenie to po około tygodniu jadłam już normalnie ,ale ból utrzymywał do ok miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmisiiiia
a znacie dobry gabinet w gdansku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×