Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asia point

kto sie zna na word 2003???

Polecane posty

mam problem z tekstem. kiedy go zeskenuje do worda i chce na przyklad przesunac wyraz dalej to mi nie przesuwa tylko kasuje litery. albo przy poprawianiu bledow tez kasuje nastepne jesli wpisze np w srodek brakujaca litere,to wpisze ja owszem ale ta nastepna kasuje.nie wiem o co chodzi. jedynie jak zamnkne dokument i go ponownie otworze to dziala ok,ale przeciez nie moge za kazdym razem go zamykac i otwierac. pomozcie jak wiedzie gdzie jest przyczyna........pleas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na klawiaturze obok bacspace jest taki przycisk INSERT naciśnij go i spróbuj. Powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze..................jutro musze oddac prace a mam pelno bledow do poprawienia. pleasssssssssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacisnij Insert na klawiaturze
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie super! szafa gra - dziala.....jak narazie. jakby co to dzieki serdeczne.napoczatku myslalam gdzie insert bo mam niemiecka klawiature,hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ,mam pytanie jeszcze.jak skoncze to mam to jakos zmienic ,tzn czy mam zostawic ten insert juz tak jak jest czy co? nie smiejcie sie ale ja sie zbytno nie znam...........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje. boze,kiedy ja sie tego naucze ??! meza juz nawet nie pytam bo on juz stracil do mnie cierpliwosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nauczyłam się obsługi komputera dopiero wtedy jak mój mąż też już stracił cierpliwość. Teraz jestem lepsza od niego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok.w koncu skonczylam.ufff. dzieki serdeczne. absolutnie - mam pytanko,uczylas sie tak z doskoku czy poswiecilas czas specjalnie na word ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×