Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gabrysia32G

Kupno i montaż drzwi do domu woj. pomorskie

Polecane posty

Gość gabrysia32G

Rozglądam się wstępnie za drzwiami do swojego domu... Może Wy podpowiecie na co zwracać uwagę przy wyborze drzwi? Albo może pokażecie jakie macie u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drzwi to jest jedna sprawa (bo myślę, że z wyborem nie będziesz miała jakiegoś większego problemu, gdyż wybór na rynku jest ogromny). Raczej już teraz szukaj dobrego fachowca który Ci te drzwi porządnie zamontuje. Z własnego doświadczenia wiem, że o to już o wiele trudniej. Skąd jesteś? Może ktoś Ci coś tutaj poleci jak będziemy znali lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia32G
No właśnie tego montażu się obawiam...chociaż najpierw chciałabym w ogóle wybrać co mi się wizualnie podoba i co mi będzie odpowiadało. Jestem z województwa pomorskiego, przecież masz w tytule wątku. Więc Poznań też nie bardzo mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spajder80
Mi robiła firma arko drzwi. U nich zamawiałem drzwi od razu z montażem. Jeśli nie znasz się w temacie to najlepiej pogadaj sobie z fachowcami. Przyjdą, zrobią pomiary i powiedzą co jest lepsze i dlaczego. Poza tym jedni np. wolą drzwi stalowe a inni drewniane. Więc nikt Ci na forum nie powie co jest lepsze, bo zdania będą podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć gdzie szukać pomocy kiedy zatrzaśniemy drzwi lub coś popsuję się w zamku. Ja kiedyś korzystałam z pomocy tego pogotowia zamkowego http://www.pogotowie-zamkowe-poznan.pl/ własnie z poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia32G
Spajder, rozumiem i dzięki za odpowiedź. A możesz w takim razie pokazać swój model drzwi? Nie było żadnego problemu z montażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spajder80
Ja mam dokładnie taki model http://arkodrzwi.pl/stalowe/120-t20.html Producentem tego modelu jest stalprodukt. A co do montażu to wszystko było ok. jakby nie było to bym ich publicznie nie polecał :P na drzwi czekałem jakoś 2 tygodnie. Po tym czasie panowie przyszli, zamontowali, posprzątali po sobie i wszystko hula sprawnie do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piterrrrrrr
Arko drzwi to Ci na Ossowskiego ? bo jeśli tak, to wiem, że mój kumpel często u nich zamawia do deweloperki i chwalił sobie z nimi współpracę. nie pamiętam tylko czy się nazywają arko. ale jeśli ulica się zgadza to to oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×