Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PszczółkaAsia

Od czego zacząć przy zakładaniu pasieki?

Polecane posty

Gość PszczółkaAsia

Postanowiliśmy z mężem, bo on bardzo tego chciał już od dawna, założyć pasiekę. Do pomocy już w trakcie będzie miał pszczelarza z pobliskiej wioski ale teraz jeszcze jest za granicą a osoba która się tam zajmuje wszystkim nie jest zbyt towarzyska, więc musimy zacząć w pojedynkę przygotowania. Zastanawiamy się od czego wystartować, co na początek wiedzieć. Jest tu ktoś zajmujący się pszczołami lub mający o tym pojęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście za wiele nie wiem na ten temat ale mogę popytać bo znam osobę która się tym zajmuje. tylko o co mam pytać? bo na start to na pewno pytań sporo i specjalistycznych a ja tak jakby się nie orientuję w tym co ważne a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku159
Słyszeliście o ciągłym podpalaniu i niszczeniu pasiek? Na Twoim miejscu albo bym mężowi odradziła albo kupiła mu prezent na dobry start w tej postaci https://spy-optic.pl/fotopulapki-z-modulem-gsm/329-kamera-zewnetrzna-ltl-acorn-tv-5310m-z-czujnikiem-ruchu.html :D bo inaczej może wydać sporo kasy szybko i równie szybko zostać tego pozbawionym. Niedaleko mojej miejscowości było tak, że nowi sąsiedzi narzekali narzekali aż postanowili że najłatwiej będzie to rozwiązać podpałką do grilla i zapalniczką. Każdy wie że to oni ale konsekwencji nie ponieśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze spy optic z mężem zamawialiśmy lornetkę noktowizyjną dla rodziny zagranicą i muszę przyznać że pełen profesjonalizm. wprawdzie mi nigdy takie sprzęty nie były osobiście potrzebne ale przynajmniej jak ktoś potrzebuje to ma gdzie się zwrócić po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×