Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samanta1980

Organizacja Urodzin mojego Nikosia

Polecane posty

Witajcie, chciałam się z Wami podzielić swoją opinią na temat organizacji imprezek dla dzieci. Wzieła mnie teraz choroba to mam troche wolnego czasu...17 lipca mój Nikoś obchodził 6 urodzinki. Postanowiłam zrobić mu dużą niespodziankę i zaczęłam poszukiwania firmy, ktora mi w tym jakoś pomoże.. Szukałam opinii na internecie trwało to kilka dni. ;-) Szukałam opini innych ludzi zależało mi na prawdziwych fachowcach . Znalazłam pozytywne opinie na temat firmy; tworcyeventow- zadzwoniałam do nich i przedstawiłam wszystkie szczegóły. W dniu urodzin przyjechały dwie animatorki, organizowały gry i zabawy, w przerwie miedzy grami dziewczyny robiły wate cukrową, malowały buźki małym gościom, oraz pokaz baniek. Był to tzw. pakiet urodzinowy..za to zapłaciłam niecałe 400 zł. Podkusiło mnie jeszcze wynajęcie dmuchanej zjeżdżalnia dzieciaczki były mega zadowolone. Cała impreza trwała z 4h. Byłam mega zadowolona. Jezeli macie podobny problem, smiało polecam Wam tę firmę. Była masa atrakcji- dzieciaki były moim zdaniem bardzo zadowolone.. Nikoś najbardziej :)))) Tutaj macie namiary na firmę: tutaj link do strony: www.tworcyeventow.pl Dzwoniłam pod numer 662087580 Pozdrawiam gorąco, Samanta :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×