Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Planszetka

Pomysł na dekorację pokoju

Polecane posty

Gość Planszetka

Witajcie :) Taki temat dla oderwania od dyskusji o ciążach wymyślonych przez 14-latki i innych kłótni. Mieszkam w wynajętym pokoju. Ostatnio wykonałam na brulionie plansze ze zdjęciami, pocztówkami- taki miks studencko-licealnych wspomnień. Nie mogę przybijać gwoździ ani dziurawić ścian (cegły, tynk, bladożółta farba). Chciałabym przymocować ładnie plansze do ścian, ale zwykła , bezbarwna taśma nie daje rady. Macie może jakiś pomysł, jak nie uszkadzając ścian ładnie przymocować ( w sumie trochę ciężkie, przez ponaklejane dodatki) plansze? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planszetka
czy są może gdzieś ( bo nie u mnie w papierniczym ;/ ) ciekawe taśmy? Bo na taką szarą do pakowania paczek nie chcę kleić, bo to brzyyyydko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planszetka
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można kupić taki klej silikonowy. ponoć ładnie trzyma i nie ma śladu po odklejeniu go :) zapytaj w papierniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak czasami pocztą wysyłają karty i mocowane są one właśnie tym klejem na liście i po oderwaniu go nie ma śladu nawet na kartce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planszetka
Dzięki Ci :) Klej silikonowy- idę szukać... Tylko jak patrzyłam po googlach to są takie uszczelniające. Masz może zdjęcie, albo jakąś stronę z tym opisaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Planszetka
up up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniochha
Gość impresja_12
Klej tez zostanie na scianie..jest taka specjalna plastelina nie zostawia żadnych sladów a można na nią przyczepiać wszystko do wszystkiego. Mam gdzieś jeszcze kawałek jak znajdę podam dokładną nazwę bo to chyba niemiecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawy pomysł a tapeta w takim wypadku odpada? Czy nie? Bo jest dużo fajnych wzorów teraz z na przykład na fejsbuku multizakupów pojawiają się często fajne inspiracje na udekorowanie ścian itp. więc a nuż widelec coś przypadnie do gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Ta plastelina nie jest do końca takim dobrym pomysłem. Teoretycznie ma nie zostawiać śladów, ale w praktyce to niestety po jakimś czasie pojawią się te tłuste plamy na ścianie, także może spróbujesz jakąś grubszą taśmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadieSmith
Próbowałaś dwustronną taśmą? Dobrze doklejona powinna trzymać i się nie odrywać, śladów na ścianie na pewno nie będzie. Poza planszami możesz też pomyśleć o takich specjalnych naklejkach, które też schodzą bez śladu. Jakby brakowało Ci pomysłu, zerknij na galerię na n-design.pl, tam są całe gotowe wnętrza w różnych stylach i zawsze można coś podpatrzeć na własny użytek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - zależy od tego czy plansza jest ciężka, ale skoro przymocowanych jest do niej dużo zdjęć to mniemam, że lekka nie jest ;) W sumie jeśli ściany nie możesz zniszczyć to ja na Twoim miejscu oprawiłabym planszę w wielką ramę i po prostu położyłabym ją na podłodze - opierając o ścianę. Fajnie w takim wypadku, żeby ramka byla dekoracyjna lub po prostu, żeby zwracała uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×