Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pozyczka

Polecane posty

Gość gość

Witam, chcialbym sie dowiedziec jaka jest najlepsza pozyczka internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna. Dobry zwyczaj nie pożyczaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriniko
Zależy czego oczekujesz, jak 0 % to jakaś chwilowa przy pierwszym podejściu, jak chcesz na kilka rat to jest parę opcji też, ja korzystam z drugiej i zawsze z feniko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka8484
też tam pożyczałam niedawno, dobre opinie mnie skłoniły i nie narzekam a pieniądze się przydały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzieeex
Ja też własnie na sylwestra brałam w feniko, bo raz chcieliśmy spędzic w jakiś fajnym miejscu. Pojechaliśmy do Zakopanego <3 spłacamy w czterech ratach, ja nie żałuje, całe życie bym nie chciała spłacać jakiegos kredytu, ale tak to można :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilionDate
z firmami pożyczkowymi ogólnie trzeba uważac . dlatego ja zanim się zdecydowałam najpierw czytałam opinie . I trafiłam na bardzo fajną firme Lendon ;) Pierwsza pożyczka udzielana jest do 2000 zł na okres 30 dni bez odsetek ;) A w razie czego gdyby się powinęła noga , można skorzystać z tzw refinansowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FilipN1
LoanMe jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową oferującą Klientom pożyczki gotówkowe. Dlaczego LoanMe? - Jesteśmy firmą pożyczkową, która niesie pomoc innym. Co miesiąc wspieramy różne organizacje charytatywne, ponieważ wierzymy, że dając, stajemy się lepsi! - Jesteśmy firmą wiarygodną finansowo i posiadamy certyfikat BIG. - Szacunek jest jedną z głównych wartości LoanMe - szanujemy Twoją prywatność, ponieważ wiemy, że potrzebujesz finansowego wsparcia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi doradcy finansowi zapewnili Ci bezpieczne produkty kredytowe. - Niczego nie ukrywamy, nasze umowy są jasne i czytelne. Jeśli masz wątpliwości zawsze możesz zadzwonić pod numer: 22 377 78 88 lub napisać na naszym fanpage: Jesteś zainteresowany? Zadzwoń! 22 377 78 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Zapraszam na blog z kredytami bez BIK - wysoka akceptowalność! Służę pomocą przy wypełnianiu wniosków. http://kredytowo.blogujacy.pl/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antośka89
Jeśli pożyczka to tylko w kredytach-chwilówkach. Nie jest przez internet, trzeba podejść do placówki, ale są w całej Polsce, nawet w mniejszych miastach. A to pewna firma i wole wybrać coś takiego, niż na siłę przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristianna
Najlepiej w tej sytuacji skorzystać z porównywarki, dzięki której można szybko i łatwo porównać oferty danych firm. Tak trafiłam ostatnio na ofertę Menedo Now https://www.coolfinance.pl/pozyczka/Monedo-Now Bardzo przejrzyście opisane, dogodne warunki, myślę, że warto. Na pewno wypada sprawdzić kilka ofert i uważnie przeczytać warunki zanim się cokolwiek podpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamkaaaaa1
Kredyty chwilowki, poniewaz: a) dostepnosc w calej Polsce b) konsultant 24/7 c) jasne zasady udzielania pozyczki Dla mnie super opcja, skorzystalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do LoanMe Poland! Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki na 0%, które są bezpiecznymi produktami kredytowymi. Wniosek możesz złożyć przez Internet lub telefon, a decyzję otrzymujesz w 15 minut lub mniej! Zadzwoń: 22 377 78 88 Lub zostaw swój numer w wiadomości prywatnej na naszym Facebook'u - oddzwonimy www.facebook.com/LoanMePolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoanMe Poland
Zapraszamy do LoanMe Poland! Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki na 0%, które są bezpiecznymi produktami kredytowymi. Wniosek możesz złożyć przez Internet lub telefon, a decyzję otrzymujesz w 15 minut lub mniej! Zadzwoń: 22 377 78 88 Lub zostaw swój numer w wiadomości prywatnej na naszym Facebook'u - oddzwonimy www.facebook.com/LoanMePolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakister
jak bralem w kredytach chwilowkach, to dostalem kase bardzo szybko i nie naliczyli mi procentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze polecam nastepnapozyczka.pl wystarczy wyslac maila. kontaktuja sie i bardzo szybkom pieniadze sa na koncie. co najwazniejsze mozna elastycznie dostosowac harmonogram splat pod siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×