Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkola jazdy w Warszawie, którą wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Gdzie robiliscie prawko w Wawie? Wybor szkół jest spory i nie wiem, ktora bedzie najlepsza? Chodzi mi o kategorię A. No i nie bede ukrywac- nie czuje sie zbyt komfortowo za kółkiem, nie chce jakiegos znerwicowanego instruktora, ktory bedzie sie na mnie drzeć... Mozecie coś polecic? Albo napisac jakiej szkoly unikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś konkretne okolice cie interesują czy dojazd nie robi większej różnicy? W okolicach wileniaka na przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wileniaku jest oes - wiem bo sama tam robiłam prawko tyle ze na kategorie B ale na motocykl tez możesz tam robić :) trafiłam do Pana Macka kwiatkowskiego- super gość, miałam pewność że będę umiała wszystko na tip top. Na początku oczywiście sporo rzeczy mi się mylilo. ..mialam dwie lewe ręce do jazdy ale w sumie to skrupulatność pana Macka sprawiła ze mega przylozylam się do kursu i teraz super sobie radzę za kółkiem wiec polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewazne gdzie, wazne jaki instruktor- teraz trudno o naprawde dobrego profesjonalnego, takiego ktory dobrze przekaże wiedzę i sprawi ze kursant bedzei pewnie i komfortowo czul sie za kierownicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniany wczesniej oes to wedlug mnie dobry wybór- robiłam tam prawko wlasnie na motocykl tyle ze mi trafila sie kobieta jako instruktor- p. Aga, ktora jest meeega spoko babką :D przynajmniej sie nie patyczkuje tylko kawa na ławę, konkret jazdy i zdalam bez najmniejszego problemu :D polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że warto sprawdzić, czy szkoła korzysta z nowoczesnych rozwiązań, np. z aplikacji http://www.portalosk.pl, która jest bardzo pomocna dla kursantów, można tam znaleźć pytania egzaminacyjne, można też komunikować się online ze starostwem w sprawie formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OES i pan Zbyszek- zdane bez problemu, bardzo mila atmosfera podczas teorii i jazd. Na poczatku bylam w czasie jazd troche jak typowa blondynka :P :P ale szybko załapałam co i jak :D a robilam prawko na motocykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam już gdzieś wszystkie egzaminy i stresy, zamówiłem prawko kolekcjonerskie z szybkieprawojazdy.pl i jak dotad mogę powiedziec, ze bardzo mi się przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajecia
Ja prawko robiłam w www.qmobil.pl według mnie trafiłam wprost idealnie, świetnie przygotowali mnie do egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jontkaa
ja się zdecydowałam na qmobil i dobrze mnie przygotowali, więc mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atmosfer
No w www.qmobil.pl na pewno się drzeć nie będą, a spokojnie wytłumaczą. Znam kilka osób, które tam chodziły i nigdy nie słyszałem żeby instruktorzy się darli na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikt
Na Racławickiej jest fajna szkoła. Ja tam robiłem kurs i byłem zadowolony. Pan Wojtek wyjaśnił mi jak najlepiej jeździć po mieście i przećwiczył ze mną wszystkie manewry aż nie załapałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaTTq
Niestety za bardzo na szkolach nie jestem ekspertka, ale za to polecic moge opcje kupienia kolekcjonerki na clubcard com pl ,bo wedlug mnie i wielu innych mlodych zdajacych bardzo sie oplaca ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzilem do jakiejs na Se ale dalej nie pamietam :/ ale i tak lepiej Ci kupic kolekcjonerke z fastidcard com :p duzo bardziej polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj ze szkolami bo ciezko trafic na porzadna :p zreszta, ja i tak wole kupowac na fastidcard com bo szybciej, bez spiny a dostajesz fajną kolekcjonerkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×