Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sm

Zwycięzca Potwierdzony

Polecane posty

Gość sm

Otrzymałam z Economique Ecomomy zawiadomoenie o wygranej Wielkiego Rozdania Wygranych w Gotówce 2004. Czy ktoś też otrzymał takie zawiadomienie ? To chyba przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raba
napewno!!!!!! tam pisze ze dzwonic na numer i płacisz za min.ok.7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki numer podali
być może to te numery za które płaci się dużo kasy i kiedy odkładasz słuchawkę to nie rozłącza rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raba
niewarto w to wchodzić. Dobrze czytaj z lupą co napisane malutkim drukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoteR
Otrzymałem taką przesyłkę (tyt, Zwycięzca Potwierdzony) a także zapoznałem się z regulaminem zamieszczonym na stronie integradirect.pl. Pokusiłem się ponadto do sprawdzenia kto jest właścicielem domeny. W rejestrze domen figuruje firma: LEGION POLSKA SP. Z O.O., UL. ŻURAWIA 8, 00-503 WARSZAWA. Nie jestem mieszkańcem Warszawy więc trudno mi jest sprawdzić czy taka firma pod wskazanym adresem istnieje. Próbowłem w necie znaleźć post powierdzający otrzymanie przez kogokolwiek *potwierdzonej wygranej*. Zamierzam złożyć zawiadomienie do Prokuratury o próbie wyłudzenia ode mnie pieniędzy oraz o przetwarzanie moich danych osobowych bez mojej zgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sm
Dziękuję wszysykim za odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sm
Dziękuję wszysykim za odpowiedź na moje pytanie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka
to jest na pewno przekręt.ale powyższe wypowiedzi tylko mnieo tym przekonały.a poza tym podoba mi sie pomysł zaskarżenia....pomyśle nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek
ja też otrzymałem odobna przesyłke..zastanawiam się skąd oni maja moje i wasze dane osobowe...kto im cos takiego sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michu
Możecie im co najwyżej skoczyć. Gdzie ich zaskarżycie? w Polsce? sorki, ale mizerne szanse nawet na samo zlozenie wniosku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archer_
Witam. Też otrzymałem taki list... Cieszę się, że istnieje takie coś jak internet i mozna sobie poszukać, czy ktoś już czegoś takiego nie dostał. Uwazam, że bardzo dobrym pomysłem było by coś takiego: Wszyscy operatorzy, którzy udostępniają skrzynki e-mailowe mogli by miec jeden adres na który można by było przesyłać informacje o otrzymanych tego typu listach. Operatorzy ci przesyłali by to innym swoim klientom wcelu ostrzeżenia ich. Ale to tylko taki mój pomysł... Są ludzie, którzy w legalnych firmach za kaske udostepniają nasze dane... Przykre, ale nic na to nie poradzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archer_
Witam. Też otrzymałem taki list... Cieszę się, że istnieje takie coś jak internet i mozna sobie poszukać, czy ktoś już czegoś takiego nie dostał. Uwazam, że bardzo dobrym pomysłem było by coś takiego: Wszyscy operatorzy, którzy udostępniają skrzynki e-mailowe mogli by miec jeden adres na który można by było przesyłać informacje o otrzymanych tego typu listach. Operatorzy ci przesyłali by to innym swoim klientom wcelu ostrzeżenia ich. Ale to tylko taki mój pomysł... Są ludzie, którzy w legalnych firmach za kaske udostepniają nasze dane... Przykre, ale nic na to nie poradzimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1111
bardzo dziękuję za ostrzeżenie (otrzymałam wiele tego typu przesyłek od tej firmy typu kogucik) - ale proszę o pomoc jak tych zawszonych gnojków zaskarżyć do sądu i skąd wziąć ich adres - pozdrawiam wszystkich którzy nie dali się zrobić w konia (bez obrazy dla tego miłego zwierzęcia jakim jest koń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1111
bardzo dziękuję za ostrzeżenie (otrzymałam wiele tego typu przesyłek od tej firmy typu kogucik) - ale proszę o pomoc jak tych zawszonych gnojków zaskarżyć do sądu i skąd wziąć ich adres - pozdrawiam wszystkich którzy nie dali się zrobić w konia (bez obrazy dla tego miłego zwierzęcia jakim jest koń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1111
bardzo dziękuję za ostrzeżenie (otrzymałam wiele tego typu przesyłek od tej firmy typu kogucik) - ale proszę o pomoc jak tych zawszonych gnojków zaskarżyć do sądu i skąd wziąć ich adres - pozdrawiam wszystkich którzy nie dali się zrobić w konia (bez obrazy dla tego miłego zwierzęcia jakim jest koń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reds
trzeba zarskarzyć nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reds
trzeba zarskarzyć nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaltenborn
Witam, ja również otrzymałem potwierdzenie o wygraniu 57 tyś. zł. Przeczytałem regulamin który jest w taki sposob skonstruowany, że nie ma możliwości wygrania tam żadnych pieniędzy. Zastanawia mnie jednak fakt skąd taka firma /oszukańcza zręsztą/ ma moje dane osobowe. Zastanawiam się co z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moricone
Witam! Ja też dostałam dziś powiadomienie o wygraniu 57 tys. zł, jest "ostateczne powiadomienie" i moja ostatnia szansa by zadzwonić ;] Bo już więcej mnie nie powiadomią - ciekawe, czy dotrzymają obietnicy ;]. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysko
czesc do mnie przyszlo to samo (zwyciezca potwierdzony i 57 tys) ale najlepsze jest to ze o dziwo w konkursie bral udzial moj ojciec, ktory nie zyje od roku 2000 dla uscislenia podam ze moj tatko ma "jedyny zwycieski numer 818 462" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moricone
Witam! Ja też otrzymałam "jedyny" "zwycięzki" nr... 818462, czyli nagroda bedziemy musieli sie podzielić :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidek
Kochani ja z corka otrzymalem takze takie listy,o tytule "Zwyciezca potwierdzony", z nr zwycieskim 818462 i kasa do odebrania jak tylko zadzwonimy na nr 0701874414.Mamy tez gratulacje i pozdrowienia serdeczne od p. Martina Donovana.Nie byloby nic dziwnego w tym ,gdyby miedzy tymi listami nie bylo 2-ch tygodni roznicy.Jezeli chcecie jeszcze poczytac na ten temat ,to na str. http://odra.art.pl/comment_show.php/17/741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasio
Ja też mam numer 818 462, to jest nas więcej do podziału wygranej. Zwycięzcy wszystkich krajów łaczcie się.Pozdrawiam wszystkich SZCZĘŚCIARZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackcat
Witam wszystkich. Właśnie przed chwilą otrzymałem taki list z potwierdzeniem wygranej. Mam wrażenie że ta firma staje się coraz biedniejsza. Ja dostałem tylko 28 tyś. i zmienił mi się numer na 1285. Chciałem sprawdzić regulamin na stronce integradirect.pl ale nie mogłem się tam wbić. Tak wiec poczekam na następny taki list do kogoś z moich bliskich (może będzie kumulacja :))) ). A tak na poważnie to dajcie sobie spokój z tego typu wygranymi, to jest bajka !!! Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozdrówi dla zwycięzców
Hurra też wygrałam - ehhh szkoda gadać ciekawe kto to jest ten Donovan. Trzeba ich zaskarżyc bo co - tak to sobie bezkarnie rozsyłają bo i tak wiedzą ze kazdy mówi a mam was w ......... i nic nie robi a jak wreszcie ktoś zrobi to dopiero bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domima
Pozdrawiam wszystkich .ktorzy otrzymali zwycieski numer o wartosci 57 000 zl.Ciekawa jestem czy telekomunikacja ma cos z tego (na pewno TAK!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkamalenstwo
Witam. Ja również dostalam i to dziś "Ważny dokument" i numer (818462), który rzekomo wygrał. Jesli ktokolwiek ma jakis pomysł to zróbmy coś z tym bo już jest nas dużo do tej wygranej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyciezca Potwierdzony
Czy moze kiedys ktos z Was wysylal zgloszenie do Kola Fortuny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszardowski
Też otrzymałem taki list. Cieszę się, że istnieje takie coś jak internet i mozna sobie poszukać, czy ktoś już czegoś takiego nie dostał.i wszystkie takie same numery dzięki za uwagę i ostrzerzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lika*
Witam! Moja mama także dostała list o temacie "Zwyciązca Potwierdzony".. Głowną wygraną okazała się niebagatelna suma 57 000 zł, a "zwycięskim" numerem, numer.. 818 462.. Aby otrzymać wygraną należy jedynie wykonać telefon gdzie minuta połączenia kosztuje "tylko" 7,63 zł z VAT.. Najbardziej interesuje mnie to skąd ta owa "firma" otrzymuje dane osobowe przyszłych "szczęściarzy".. Dziekuję wszystkim tym, którzy piszą na ten temat aby przestrzec innych przed wyłudzeniam od nich pieniedzy. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×