Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sm

Zwycięzca Potwierdzony

Polecane posty

Gość babuszka
No cóż, ja też mam taki papierek, z tym numerkiem, czytałam regulamin i nie mogłam niczego zgłosić przez internet;] No to fajnie, że tylu Was jest:D:D Ja na pewno nie zadzwonie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daron
mam ten sam numer!!! ale numer?! Pan Martin Danovan! znacie go czy on tez Was PROWADZI - w maliny chyba Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_z
też dostałem to badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek200
Moja mama tez dzis otrzymała taki list i tez ma nmer 1285 z wygrana 28 Tyś. mzoe wspólnie sie zajmiemy Tymi oszustami wiekszą iloscia osób wieksze szanse sa. Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdk
hmmm u mnie nastąpiła pewna zmiana : numer się zgadza 1285, ale pokazała się kobieta nazywa się JANET WARWICK i to ona firmuje swym podpisem wygraną. Firma się rozrasta??? Ludzie nie bądźcie naiwni tam drobnym drukiem pisze wyraźnie czas połączenia do 19 minut i ponad 6 zł za minutę. Przękręt jak nic . Pozdrawiam wszystkich "zwycięzców"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoso
skubańcy juz nawet nie piszą, że milion bo w to nikt nie uwierzy, a w takie 28 tyś to jeszcze można..........też mam zwycięski numer 1285, oczywiście już wygrałam. jak wszyscy. cieszmy się;) WE ARE THE CHAMPIONS!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×