Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Erato69

A może od początku?

Polecane posty

Może tak ktoś chciałby pogadać o tym i owym bez zbędnych przepychanek, żadne tam gorzkie żale po gorzale i jadowite teksty wynikające z bezsilności czy czegoś podobnego, żadnych debili i pedofilii, udawania kogoś kim się nie jest. Może zacznę witam Was wszystkich jestem w pracy i tak sobie tu zajrzałam coby pogadać z kimś sensownym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam koleżanko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. :classic_cool: Nie jesteście ludźmi, jesteście katamibo dobijacie się zawsze samiuczucia we wnętrzu dławiciebo się siebie boicie. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem nowy wiec czysty od teorii spiskowych, chętnie popiszę z kimś ponieważ też jestem w pracy, pogoda nie nastaja mnie zbyt mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Też jestem tu nowa i też nużą mnie te dziwne spiski i teorie :) U nas też pogoda nie dopisuje a tak było już pięknie... co począć taki klimat, grunt żeby mieć w sercu wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
Cześć. Tez jestem nowa. No prawie, jestem od 3 tygodni. Tez jestem w pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczycie ze sobą , serca Was wciąż bolą głazy Was uciskają , trzymane w niewoli . Sercaw Was krzyczą wnet się rozdzierają , gdzie są te Wasze głębokie westchnienia ?!!!. W pomarańczowych dóópach, na trzy dni przemalowanych na niebiesko farbką samotności. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie dlatego, że nie widzieliśmy wcześniej tematu Erato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, jestem Grzegorz i jestem pracoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
To tak jak ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję po 12-14 godzin dziennie żeby zarobić pieniądze dla firmy w której pracuję i żeby zabłysnąć przed szefostwem. jak na razie idzie dobrze, ale brakuje mi czasu na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sexoholikiem, ale niestety moja druga połówka to chodzący anty sexoholik więc pozostanie chyba tylko towja opcja - alkoholik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tez tak kiedyś miałem, dawałem z siebie wszystko dla korporacji a im i tak ciągle było mało, dzisiaj pracuję na własny rachunek, mam mniej ale lepiej sypiam i jestem wolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie pozbyć się stresu nie jest lekko, ale sam tego chciałem, mam 28 lat i zap**dalam jak motorek! lubię to, chociaż mózg zaczyna już wysiadać, za dużo na głowę biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś tylko może lepiej nie łączyć tych dwóch nałogów bo jeszcze po pijaku zacznie ci się żona podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ona mi się podoba, tylko chyba ja jej się już nie podobam:) zimny głaz. więcej radości daje mi kolejny milion obrotu niż wyproszony sex. flirt z klientkami i poczucie władzy gdy wygrywam z konkurencją! życie pracoholika ma swoje fajne strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś wszystko fajnie tylko zastanów się czy jesteś z tym szczęśliwy i ile dasz radę jeszcze tak pociągnąć zawsze wydawało mi się to dziwne, że ludzie którzy kiedyś poza sobą świata nie widzieli stają się sobie obcy żyjąc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątkowy wieczór każdy Polak ma ochotę stać się alkoholikiem :) taka natura i forma relaksu. Tak zawierszowane złośliwości brzmią jakoś tak ładniej więc gratuluję polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
Klimatyzator, to prawda tylko co jest przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcze też bardzo lubię ale jeść mają dużo witaminy C i są świetne na kaca. Właściwie ciesze się, że tu sami nowi, nie zdążył nikt przesiąknąć naleciałościami dziwnymi i konfliktami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiko nie wiem, to chyba staje się długofalowo, z każdym dniem, tygodniem, rokiem mniejsze zainteresowanie, brak pielęgnacji związku, brak komunikacji i zainteresowania drugą osobą a czasami odwalamy coś głupiego i tracimy zaufanie ukochanej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie oddalają się od siebie bo coś "gubią" to coś co ich przyciągało, codzienność daje o sobie znać - wynieś , przynieś pozamiataj i prędkość życia szybko, szybko... Trzeba się zatrzymać wciągnąć głęboko powietrze i zachwycić się życiem, tym, że ktoś na nas czeka :) takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
Jestem bezkonfliktowa:-D Zartuje oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bycie obcym. tak to smutne, ale ludzie z natury ciągną do siebie do pewnego czasu, później stają się już jednobiegunowi jak magnes i siłą rzeczy odpychają się, lub mimo chęci nigdy już się nie połączą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiko Java
Kiedy na mnie nikt nie czeka i może w tym problem. czy chce to zmienić, napewno, jlczy mogę to zmienić no nie bardzo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×