Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _koteczek_

ABSOLUTNIE NAJLEPSZY SEX W ŻYCIU

Polecane posty

Gość _koteczek_

Topik - Absolutnie najgorszy sex w zyciu, jest po prostu boski ;) tyle smiesznych historii nie przeczytalam juz dawno :D pomyslalam,ze fajnie byloby zalozyc przeciwstawny topik ktory moze sie okazac inspiracja dla innych :) A WIEC OPISUJCIE....NAJLEPSZY SEX W WASZYM ZYCIU ! pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka i Emilka
Po wielu latach postu, na łonie natury, z facetem czuliśmy niesamowite przyciąganie, bardzo się wtedy pragnęliśmy i stało się. To był nas pierwszy nasz wspólny sex,iskrzyło nieziemsko, potem też było fajnie, ale tamta noc była niezapomniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_roxiiiiiiiiiii
Najlepszy seks mam codziennie odkąd poznałam obecnego partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _koteczek_
tylko pogratulowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwusia
Mój najlepszy był w samochodzie ;-) Mieliśmy długą drogę przed sobą i staneliśmy na przerwe,żeby coś przekąsić, wypić itp. itd. Koleś przed nami coś przewoził i się pytał czy na dłużej stajemy czy będzie musiał się przemieścic gdzie indziej. M.,że nie bo tylko na 45min staneliśmy. Tylko,że w pewnym momencie naszła mnie straszna ochota na niego i się po prostu rzuciłam bez zbędnych ceregieli;-) no i z tych 46 min zrobił się 2 godz sex ;-) i nasz najlepszy ;-) i oczywiście nie muszę mówić,ze zostaliśmy tam na noc, bo M. nie był w stanie powardzić hehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dawac
moze mnie zainspirujecie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dużo tego było:P Pierwszy raz z moim facetem, na podłodze, mocno, ostro i namiętnie:P Kiedyś miałam duzo starszego partnera to tez wiedział co i jak, seks na blacie kuchennym:P No i dość często najlepszy seks z moim facetem teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dawac
ja jestem jeszcze virgin ale juz fantazjuje w jakich miejsach moglabym to robic:P blat kuchenny to musi byc czad :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LZA
Hej:) napralce w lazience jest zaj....cie na dywanie w wannie i na lawce wparku na wieczornym spacerku :)adrenalinka super miodzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmmmmnmmmmnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekK__
- Panie doktorze, w jakiej pozycji będę rodzić? - W takiej w jakiej nastąpiło poczęcie. - Doktorze, niech mnie pan nie straszy, jak ja urodzę w samochodzie z nogami wyciągniętymi poza szybę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W TROJKACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednego razu w piątek wieczorem spotkałem starą znajomą w jednym z klubów, znaliśmy się dobrze, ale dawno się nie widzieliśmy. Jeden drink, drugi, gadu gadu a potem parkiet i zaczęło się... Miała na sobie czarną spódnice przed kolano, brązową bluzeczkę ślicznie uwydatniająca jej biust i klapki na szpilce na paskach. Wyglądała jak milion dolarów. Mielismy juz ostro w czubach i zaczeła się akcja na parkiecie, coraz ostrzejsza. Mówię jej choćmy stąd bo zaraz nas zamkną za sianie zgorszenia, poszlismy do taksówki, ale bylismy juz tak nakręceni, że w taksówce miałem już paluszki w jej cipce. Taksowkarz miał minę jak pomidor, ale nie pisnąl ani słówka ani nie gapił sie w lustro za co podziękowałem mu sutym napiwkiem. Ledwo doszliśmy pod jej drzwi, bo były przystanki na klatce :) Otwarła kluczem, weszliśmy, zamknęła drzwi a potem na tych zamknietych drzwiach wziąłem ja bez żadnego rozbierania. Niesamowite, oboje mielismy nieziemskie orgazmy. Potem byl ciąga dalszy już w łóżku, ale ten numerek na drzwiach to był mój najlepszy numer w życiu. Do tej pory staje mi na samo wspomnienie. Dziś znowu piątek, pójdę w miasto, może spotkam ją znowu... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfgdfg
dfgdfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdraszczam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orgia
Ja najlepszy sex miałem z byłą żoną. Po 13 latach mogłem ją mieć ponownie i było z***biście. Ciągła mi jak by jej brakowało tego od kilku lat. Co mnie zaskoczyło to miała kilka orgazmów i za każdym razem z wytryskiem .... tak z wytryskiem !!! Leciało z niej jak z prysznica.. To było to ... w ciągu 4 godzin 10 jej orgazmów. Boooooosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdraszczamsmiech.gif/ co to znaczy zazdraszczam, bo dla mnie to ni w p**de ni w oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żoną byliśmy na swingerskiej imprezce. Trudno opisać co tam się działo ale zepsucie wszystkich uczestników łącznie z nami sięgnęło zenitu. Pozdrowienia dla wszystkich tak gorących i spragnionych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Jestem Ania, tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://sextelefon.co.pl/7.html Będę dla ciebie niewinnym czerwonym aniołeczkiem, który wyssa w lesie z twojego k***ska smaczne nasienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudiuszwariat
Najlepsze bzykanko było po tych tabletkach, które żona mi kupiła. Bodajże sklep www.wzaufaniu.pl i tabletki white horse. Ależ było ostro. Penis stał chyba ze dwie godziny, ona kilka orgazmów miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×