Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ??? ;)

Bondage

Polecane posty

Gość ??? ;)

Czy któraś z kobiet lubi bondage? Czy któraś była tym zafacynowana, a jak spróbowała, to stwierdziła, że to jednak nic ciekawego? Mnie podniecają wszelkiego rodzaju opowiadania tego typu lub własna wyobraźnia krążąca wokół tego tematu, ale nie wiem czy w realu bym się nie rozczarowała. Z drugiej strony uważam, że to wspaniałe uczucie poddać się tak drugiej osobie, "uwolnić się od odpowiedzialności" i dać się ponieść instynktą. Czy wy też jesteście zdania, że związanie powoduje reakcję - skoro i tak nie mam nad tym kontroli, to moge się nie kontrolować, a wtedy mocniej się przeżywa wszystko? Co was podnieca w bondage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??? ;)
Nikt się tak nie bawił? Nie podnieca was wiązanie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę..
Mnie to kręci. I nie tylko to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone i czarne
mnie bardzo kręci, wcześniej fantazjowałam na ten temat, a pozniej spróbowałam i było świetnie brak kontroli, całkowite zdanie na łaskę drugiej osoby, czasami kiedy próbujesz się wyrywać, w pewnym momencie wiesz, że w ogóle nie masz szans i całkowicie się poddajesz, to jest najlepszy moment ;) lubię też być związana z bardzo szeroko rozłożonymi nogami, wtedy nie możesz ich nawet na chwilę zacisnąć np. przed orgazmem i doznania są dużo silniejsze, ale przede wszystkim pociągająca jest w tym całkowita uległość :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczę..
W każdym razie miłośników owych ekscesów jest minimalna ilość zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone i czarne
a ja myślę, że masa osób to lubi, ostrzejsze rzeczy niekoniecznie , ale wiązanie jest akurat tak przyjemne i niewinne, iż sądzę,że ma wielu miłośników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??? ;)
czerwone i czarne to co opisałaś brzmi bardzo zachęcająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlimb
nie ma takiego słowa "instynktą" ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ??? ;)
Jest takie słowo tylko ty go nie znasz a więc proszę nie wpierdalaj się tylko wpierw poczytaj słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwna27
...próbowałam jednorazowo. Byłam wymyślnie i dośc boleśnie związana i...pozostawiona na cała noc...zostały siniaki po linie i ból stawów przez tydzień.Mam koszmarne wspomnienia..NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co za debil był tak wspanialomyslny, że przywiazal Cie na całą noc....masakra, środki bezpieczeństwa to podstawa w takich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek2
faktycznie jakis kretyn musial ja zwiazac i zostawic na noc.to musialo byc okropne.ja tez bylem przykuty do lozka i zostawiony na cala noc dlatego wiem co musiala czuc.rozne mysli przechodza wtedy przez glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie to nie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym najwygodniej i najbezpieczniej sie zwiazywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy jest lniany sznur a najbezpieczniej?...to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim_tuitam
Bezpieczeństwo wynika z doświadczenia, a wygoda z bondage i uległością nie ma za wiele wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z żoną lubimy bondage. Może nie idealne jak to powinno być lecz może bardziej bym to nazwał wiązaniem, bądź kreowaniem rąk i nóg. Wart jest poczytać o węzłach jak je wykonywać i co tak naprawdę dają. Ostatnio stosowalismy wiązanie shibari zaczyna się wiązać od szyji na około piersi z weszłam w ich granicy i jednym węzłem na lechtaczce. Każdy ruch rozrusznik węzłem tym najniższym a co za tym idzie daje kobiecie wiele przyjemności, a chyba o to najbardziej chodzi w zabawie w bondage. Przynajmniej ja tak uważam. Ważne jest jak się wiąże i to żeby np na około nadgarstka wiązać podwójnym sznurkiem nacz złożonym na cztery razy. Napewnoniej ucisk pozostawia mniejsze ślady a kobieta czuje go mocniej bo jest go więcej i czuję że bardziej jest bezbronna. Ważne jest to czy kobieta podczas wiązania nie straci chęci na zabawę bo czasami wiązanie trwa trochę czasu. Generalnie chodzi o to że kobieta kiedy jest związana jak pisała jedne z przedmówczyn, powinna mieć maxxxxx rozkoszy i co najmniej kilka orgazmow a faceta powinno kręcić to jak jego kobieta się wije z rozkoszy miłości francuskiej czy też pieszczot dłońmi skutków i zadowalania jej palcami. Sex też nie powinien wyglądać tak że 15-20 min i koniec. Panowie dajmy kobieta min godzinę rozkoszy i pytamy je w między czasie Czy chce jeszcze, Mo może Ci mówię ę "tak proszę o jeszcze" zmieniajcie pozycje wizycie je w różnych pozycjach jak tylko się na to zgody. Pamiętajmy jedna o tym że jak wam kobieta powie NIE to znaczy nie. Z węzłami nie przesadzamy ale też nie za lekko. Kobieta daje sie związać to dajmy jej mnóstwo rozkoszy, . Drogie panie czasami warto powiedzieć partnerowi na co mu pozwalacie czasami jak macie ochotę na więcej węzłów, więcej ilości sznurkowe więcej bezbronnosci poprzez wiązanie poptostu wyszeptajcie to partnerowi. A może lubi jak się go o to prosi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×