Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co jest bardziej tandetne: kobieta z małymi cyckami chodzaca bez stanika, czy

Polecane posty

Gość gość

czy kobieta z malymi piersiami ale ze stanikiem wypelnionym duza gabka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tandetniej wyglada ta ktora chodzi bez stanika :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gąbka to nie cycki, tandeta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemniczy31
Co do pierwszej opcji to tylko kwestia gustu, co do drugiej...to po prostu nie ma sensu...no bo po co.. JA osobiście lubie duże biusty i ogolnie kobiety, które sa kobiece, nie lubie przesadnie szczupłych kobiet, ale jeżeli kobieta ma male piersi ale ldan buzke i zgrabne nogi to nie ma problemu.. wypychania jakimiś wypełniaczami jak u małolaty...no sorry..szanujmy się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie u mnie jest taka sytuacja, ja chodzę bez stanika cały czas, zakładam tylko na ćwiczenia lub do trochę prześwitujacych bluzek, a ona chodzi w takich wypchanych stanikach, tej gąbki jest z 3 razy więcej niż jej biustu, skoro ma 70B a w staniku wygląda tak jakby miała 70E i wczoraj ona mnie skrytykowała że tak chodzę bo wyglądam głupio tandetnie i prawila mi moraly że z małymi piersiami nie powinnam chodzić bez stanika :o (a piersi mamy mnie więcej tej samej wielkości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma kompleksy to wypycha sobie cycki. A Ty dziewczyna sie nie przejmuj tylko chodz bez jak Cinodpowiada. Ja osobiscie lubie male piersi. A kolezanka zobaczymy co zrobi jak nagle cos sie stanie i bedzie musiala sie rozebrac np u lekarza i jej szmaty wypadna poprostu zenada. A jak chlopak poleci na jej duzy rozmiar a pozniej zobaczy jakie sa naprawde to co sobie o niej pomysli ?? A ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej tandetne wypchane jakas wata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolał bym wielkie i bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saperstein25
Nie wiem czemu ale nie lubię kobiet chodzących bez stanika, dobrze dobrany stanik daje mnóstwo sex-appeal'u kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię kobiety chodzące bez stanika pod bluzką. Mega jest to seksowne, tym bardziej gdy mają duże piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko male bez stanika. Duze wisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie takie duże wiszące mnie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiszące też mega lubię, oby ich właścicielka nie miała 60-70 lat. Wolę młodsze kobiety. W ogóle kręci mnie to co naturalne i nieudawane, dla mnie to większa intymność i podniecenie, jeśli taka kobieta się mnie nie krępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe bez stanika ok, dla mnie siara wypchany stanik. Nigdy takich nie nosiłam nawet jak byłam płaską deską:o Takie malutkie na pewno są zgrabne i pod bluzką czy gdzieś nie widać nawet że stanika nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ze miedzy lodowki wejdziesz w super maekecie. A wtedy to super widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie gabki....wiekszej tandety nie widzialam heh...jakie piersi by nie byly zawsze sie komus spodobaja....a gabki??? hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę stanik w rozmiarze A wiec jakby nie bylo gąbki to bym wyglądała jak 12 latka. Tak wyglądam na 15 a mam 21 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przytyj to piersi się pojawią. To tłuszcz. Facet maca taką 75 D a tu doopa miękka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. Mnóstwo jest chudych, cycatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie ciesz ze wygladasz mlodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic w tym fajnego. Ludzie w moim wieku traktują mnie jak gowniare. Nie ma w tym nic miłego. Do klubów mnie nie wpuszczają a żeby kupic piwo musze mic dowód w który ekspedientka musi się dogłębnie wczytać i przyjrzeć mi się z niedowierzaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu założycielka tematu. Ona ma 21lat ja mam 19, obie jesteśmy na tym samym roku. Ona zakłada takie staniki żeby nie było widać że to gąbka, nie wiem jak reagowali jej faceci gdy po zdjęciu stanika biust również został zdjęty, nie interesuje mnie. Dziwnie jednak się poczułam gdy mówiła mi takie rzeczy. Nie mam kompleksów bo nie widzę powodów żeby je mieć skoro piersi są jędrne, sterczace, mają śliczny kształt i są zdrowe. & Ludzie i mnie odmładzają i dają mi 14 lat, ale to mi nie przeszkadza, uważam że lepiej jest wyglądać a młodsza niż na starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec sie nie przejmuj. Ładne sterczace i jedrne . To poprostu ideal jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszy mnie trochę to jak ona krytykuje jak małe piersi wyglądają w ubraniu choć sama ma małe. Zachowuje się tak jakby miała wielki biust, może faktycznie ma kompleksy na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:28 Troche przesadzasz. Ja w wieku 15 lat też byłam (i nadal jestem) prawie płaska ;) nosiłam stanik z malutką gąbeczka tylko troche powiększał. Sama uważałam wtedy, że w ogóle wyglądam jak dziecko 12 letnie, a wszyscy mnie brali za 18 latke. Faceci jak dowiadywali się ile na prawde mam lat wytrzeszczali gały ;) i wszyscy do mnie "prosze pani"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno i drugie passé Deska bez stanika wygląda..... "Zjawiskowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem płaska i tez chodze bez, ewentualnie zwykly, miekki ubieram (sterczace suty nie zawsze sa fajne :P). Chuj mnie obchodzi zdanie innych ludzi Lubie siebie, w lustro patrze z przyjemnością wiec nie musze nikogo udawac i nic sobie wypychac. Kazdy zyje jak mu sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sterczące sutki sa seksi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie sutki sa sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×