Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co O Mnie powiecie ?? 3 fotki Wyr*****ibyście ?

Polecane posty

Gość gość

Co O Mnie powiecie ?? 3 fotki Wyr*****ibyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ale bez złośliwości. To z tego roku zdjęcie? Chodzi mi o buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Zamach na modzie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądasz jak typowa Ukrainka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
To już było . Ściema z lat 90-tych. ;) Wolałabym iść ulicą nago niż w białych kozaczkach, ale widziałam, że kobiet takie nosiły. Szczęśliwie nigdy nie miałam tego w szafie. :O Nie w*****ałabym nawet po pijaku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ladnie ladnie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś prostytutka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale złośliwa jesteś Imperium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Przepraszam, ale po prostu ciuchy to dla mnie podstawa. Możesz być brzydka, możesz być gruba, możesz być głupia jak but, ale ubierz się. Błagam. Z gustem. [gdyby była emotka jak klęczę, klękłabym :( ) Błagam, wyrzućcie białe kozaki, dżinsowe miniówy do nich i inne szmaty. :( Ale na szczęście temat to provo. Uff. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam walą kozaki. Jeśli fajna dùpa, to może mieć nawet ciuchy robocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta dalej siedzi i poucza? Wyniosła, wulgarna prostytutka ze Sopotu. Ile bierzesz za godzinę kur/wo/? Qqqq CzwarteImperium dziś Ooo. To do mnie. usmiech.gif Zdarzyło się niezobowiązująco niby oczko.gif Ale to była straszna orgia we dwoje, dwie i pól doby nie wychodziliśmy z łóżka. Omal nie umarliśmy z głodu. Nazwałam te dni "dni na 3 d" (trzy dziurki oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te foty już dawno na ogólnej latały. jakiś gość z zemsty wrzucił i też zapytowywywał czy wyрiеrdolilibyśta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ach Smofciu... ach... hmm... :) Androgen, no weź proszę i błagam. :( Kobieta i szpilki, nigdy białe kozaczki, solar i tipsy. :O Szpilunie 👄 kozaczki białe 😭 http://www.wkinach.pl/wallpapers/d/kobieta-szpilki.jpeg A trzy dziurki- wielkie mi halo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale prostytuty polskie jeszcze sie tak noszą. ciekawe czemu upodobały se dzins i bioły trep. tanie czy jaki chuj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperium, zawsze można się zabawić w lata 90. Dupa jest najważniejsza, nie kozaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smof śmierdzielu przecież w twoim wieku już impotencja, nie wspominając o nadciągającej cukrzycy i zawale przez nadwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary dziad zapewne już łysy, z brzuchem i bez zębów ślini sie na widok młodych duр, coś obrzydliwego. Przecież w jego wieku nie każda prostytutka zgodziłaby sie na spotkanie z nim sam na sam. Istnieje też ryzyko, że serce mu stanie zamiast c***a. Przykra sprawa, ale taka kolej rzeczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę Ci tylko Smof, że jedna z kobiet z kafe jest moja. I nikomu jej nie oddam. Konkurencję z inymi samcami zawsze wygram, więc też nikogo nie będę prosił o pozostawienie jej :) A poza tym lubię konkurencję ;) Najważniejsza jest zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
A co się podniecasz oragnes? Doprowadzić Smofa do zawału- za to nie zapłacisz kartą. ;) Androgen niby najważniejsze są usta, du=pa i ci=pa. 3 D. ;) Nie odziałabym jednak moich nóg w takie kozaki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
"jedna z kobiet z kafe jest moja. I nikomu jej nie oddam" Oj, czuły punkt. :( Zawsze mnie pociągają tajemnice. Gdybym była żoną Sinobrodego dawno moja głowa wisiałaby za włosy na ścianie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Która kobieta jest twoja jak masz żonę stary dziadygo? zebrała się znudzona trójka. Brakuje Wilka i spamera Widmoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuły punkt. Chciałem przez to powiedzieć, że ja nie pytałbym nikogo o zdanie na miejscu Smofa ;) rywalizacja jest dużo ciekawsza niż z góry zaplanowany przydział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Znudzona trójka to już orgia czy tylko trójkącik?;) Och rywalizacja... niedługo skończą mi się pomysły jak zaciągnąć faceta do cholernego łóżka, a tu jeszcze rywalizacja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kombinuj Imperium. Mężczyzna jest konstrukcją nieskomplikowaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nie kombinuj... to czego chcą mężczyźni? Po prostu faktu dokonanego typu: bierz mnie mała? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×