Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z tym facetem nie tak

Polecane posty

Gość gość

Witam mam 27 lata jestem bardzo atrakcyjną kobietą od pewnego czasu podobał mi się pewien mężczyzna (on 26lata) byliśmy u mnie w mieszkaniu (powiedziałam żeby przyszedł mi pomóc mniejsza o co chodziło) siedzieliśmy na kanapie w pewnej chwili przystąpiłam do działania a on odepchneł mnie i obrażony wyszedł po skierowaniu kilku wulgarnych słów do mnie. Nie jest homo złapałam go za kuzas był twardy a mimo to nie chciał nie ma dziewczyny. Nie wiem co o tym myśleć nigdy mi się to nie przydarzyło. Tylko proszę nie obrażać mnie że szmata i wogólne poprostu lubię seks i to bardzo jestem nowoczesną wyzwoloną kobietą i gdy mi się podoba jakiś facet to go biorę (no chyba że ma żonę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo może ci sie tylko wydaje zes atrakcyjna? Kazdy mi inny gust, nie popadajmy w narcyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myśle że jednak to kryptopedau :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę, teraz kurestwo nazywa się nowoczesnością i wyzwoleniem :P Ja też takie kobiety jak ty autorko omijam szerokim łukiem, dla chwili przyjemności nie warto tracić zdrowia i łapać jakiegoś syfa od kobiety nowoczesnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziął cie za łatwą, może bał sie żeby jakiegoś syfa nie złapać skoro jesteś rozwiązła. Dzifki są tanie. Zejdź na ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmata i wogólne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×