Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Coś na popęd? Zero ochoty na sex...

Polecane posty

Gość gość

Mam 26 lat jestem żonaty od roku. Odkąd zacząłem prowadzić własną firmę ochota na sex kompletnie mi przeszła. Może w ogóle nie istnieć. Niekiedy się zmuszę żeby żone zaspokoić... Nawet ostatnio z tego powodu mieliśmy awanturę bo ciągle jej odmawiam i sex uprawiamy raz na miesiąc. Ostatnio nawet zaczęła podejrzewać mnie o zdradę. Jak pracowałem gdzie indziej to sex był niekiedy kilka razy dziennie, teraz? On tak naprawdę nie istnieje. Problemów z erekcję nie mam, no ale popędu zero :( Co się dzieje ze mną? Pomóżcie bo w końcu żona znajdzie kogoś kto będzie zawsze chętny i gotowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest ? a nos stres , myślenie o firmie to jest ciągła pogoń za lepszym to wykańcza no chyba że żona cię znudziła, nie jest seksowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sam nie zastanawiałeś się co ma na to wpływ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona dla mnie jest wszystkim i na prawdę nie mogę jej zarzucić niczego tak jak sobie wymarzyłem taką żonę mam :) Z moim przemyśleń wynika że zmęczenie... Codzienna praca bez odpoczynku tak naprawdę. Więcej mnie w domu nie ma jak jestem. Odpuścić jeden dzień pracy to strata bo trzeba uciułać ponad 1000zł na sam ZUS miesięcznie... A żony (po studiach) 1200zł wystarczy jedynie na rachunki mieszkaniowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz za firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa ale masz nawał pracy, że siedzisz na kafeeee nie zagotuj się tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
branża medyczna. Dzisiaj wyjątkowo z rana nikt nie zadzwonił... Aż się dziwie, w końcu się wyspałem chodź trochę. Ale cisza przed burzą pewnie. Moja żona ma tylko tą wadę że mówi mi ciągle, zrób to zrób tamto a jak wracam do domu to jedyne na co mam ochotę to iść spać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie mialem problemu z erekcja,wrecz przeciwnie,jedna mysl o seksie i stal jak dab. Jak tylko zaczalem laczyc studia i prace,pojawilo sie zmeczenie i niewyspanie, to natychmiast spadlo mi libido, erekcja juz nie tak swietna jak wczesniej. Kicha straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wyciąg z żeń szenia pomoże tabletki do stosowania rano !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTymon
Spróbuj IQMAN powinny pomóc.W moim przypadku tabletki spisały sie rewelacyjnie.Problem zniknął po paru tygodnich stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trybi44
Mi na problem z erekcją pomógł permen, ale słyszałem, że też oddziałowuje na wzrost libido... warto spróbować tym bardziej, że jest na bazie naturalnych składników. Więc nic nie ryzykujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka miała podobnie z mężem.Namówiła męża na seks z obcym facetem.Poskutkowało niesamowicie bo mąż goni teraz za nią i ciągle chce seksu.Nawet czasami w trójkącie z tym samym facetem bo miał dużego k****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poped to iloczyn sily i czasu wiec albo zmieniasz sile albo zmieniasz czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsALIWAN
Chyba IQMAN jest najlepszy z takich lekkich środków dostępny na rynku. Ja jestem bardzo zadowolony, chociaż miałem chwilę zwątpienia bo na efekty niestety musiałem trochę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamka44
Ja słyszałem, że permen pomaga na tego typu dolegliwości i że na bazie naturalnych składników itd... sam mam podobne problemy jak kolega. Może ktoś wypróbował permen i może coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pymek
To jak ci na niej tak zalezy to dodatkowo czytaj tego bloga http://j.gs/5JCj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sportmen47
Ja zdecydowałem się zakupić permen i rzeczywiście po jakiś 3 może 4 tygodniach widzę poprawę. Oczywiście panowie, do tego odpowiednia dieta. Dbajcie o siebie. Nie jedzcie byle czegeo... no i SPORT SPORT SPORT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSagan
Jeśli nie masz problemów z erekcją w trakcie stosunku i odczuwasz pożądanie w sytuacjach wyraźnie erotycznych, to nie jest żaden problem - spadek libido to raczej naturalna rzecz, możesz zmienić dietę i zacząć stosować tabletki IQMAN .Zdecydowanie poprawiają sprawność seksualna erekcja jest mocniejsza i dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IQFACE działa szybciej niż inne tabletki. No i przynajmniej nie ma żadnych skutków ubocznych, a jeszcze jak się przy tym zmieni dietę na zdrowszą i trochę sportu, to efekty będą jeszcze szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie przecież facet pisze że NIE MA problemu z erekcją tylko chęci mu brak a Wy tu z jakimis IQmenami i permenami przecież to są tabletki jak komuś nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Artur
Ja gdy miałem tego rodzaju problemy to brałem iqman, środek polecony przez kolegą. U mnie zdał egzamin, więc może spróbuj tego rodzaju metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo to jest wynik stresu :) Ja też tak miałem, trochę to mnie krępowało. Kolega mi doradził, bym kupił sobie tabletki , które wzmagają potencje http://vialafil.pl/ i powiem Ci , że wyleczyły mnie. Wiesz, z początku wgl w takie cuda nie wierzyłem, a tu proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×