Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy dekolt faktycznie podnieca ?

Polecane posty

Gość gość

Jak to jest u Was panowie z tymi dekoltami? Podnieca czy nie? Czerwona szminka ponoć Was nie podnieca, a dekolt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwona szminka - jesli nie masz idealnie bialych zebow to ona jeszcze bardziej bedzie podkreslac szare/brazowe zeby. uwazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie mam taki odcień czerwonej szminki ze mi podkreśla mój biały kolor zębów i wydają się być z 3 tony jaśniejsze jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurde, tego nie wiedzialam. co rusz widze piekne usta w czerw szmince a potem szare zeby. sama sobie dobralas odcien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie mam taki odcień czerwonej szminki ze mi podkreśla mój biały kolor zębów i wydają się być z 3 tony jaśniejsze jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:08. Ja tez kiedyś miałam taki problem że przeważnie w tych odcieniach które były w Rossmanie ( max 2-3 odcienie czerwieni ) były w ciepłej tonacji która pasuje tylko uśmiechom z Hollywood. Polecam np iść na stoisko golden rose i poprosić o pomadke czerwona w odcieniu ZIMNYM, naprawdę super się sprawdza. I mają dość spory wybór z tych chłodnych czerwieni, chyba kupie sobie też ciemniejszą o kolorze wina - oczywiście chłodną. Warto poprosić właśnie tą panią o radę lub jeśli nie to idź do douglasa lub inglota. W Rossmanie nikt Ci nie doradzi dobrze bo te panie się nie znają bo tylko tam pracują( głupoty mówią o podkładzie itd, mówię że ma być żółty a nie różowy a dają różowy i mówią ze żółty itd) a w dodatku światło tez przeklamuje i nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o czerwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dziwne, prowokujące pytanie. Przecież dziewczyny same świetnie wiedzą co i po co robią, gdy niby nieświadomie "po coś się nachylają", że prawie już im sutki widać, a nam wiadomo co się wypręża. Albo gdy bez staniczka wyprężanie się suteczek pod bluzką daje echo wyprężania u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta ma ładne ,zgrabne ciało oraz śliczne,jędrne i kształtne piersi to przyciąga uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się zdażyło kilka dni temu widzieć kobietę,która zapomniała założyć stanika pod bluzkę i faktycznie,ciężko było na nie niepatrzeć.Wyjątkowo ładne miała piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury opowiadasz , opowieści dziwnej treści. Zapomniałeś kiedyś założyć majtki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury o bzdurach. Mieszkamy w domku oddalonym od wsi 1 kilometr i na codzień Żona nie zakłada stanika pod bluzkę (i piersiątka wcale Jej nie wiszą!). Zakłada, gdy się gdzieś wybiera. Nic dziwnego, że już kilka razy w pośpiechu właśnie o tym zapomniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja (13:47) nie jestem tym 9:57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie niektórym kobietom się zdaza zapomnieć założyć stanika.Te które widziałem miały śliczne piersi,jeszcze nie widziałem aby któraś miała za małe czy obwisłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego że nie widziałeś .Te które mają małe zakładają biustonosze z wypełnieniem, a te które mają cycki obwisłe nie ruszają się bez biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie dekolt nie podnieca, jak jest ładna dziewczyna to może chodzic nawet w golfie poniewaz zwracam uwagę na włosy a co do dekoltu to jak jest głeboki albo do pepka (jak nieraz na zdjęciach celebrytów) i do tego piersi sa duże to wręcz mnie to odpycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gejów odpycha wcale się nie dziwię lub kobieta to pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet zwraca uwage na kobietę która ma ładne i jędrne piersi.Taka nasza natura że się gapimy na wasze cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co monokultura
Skoro można lubić w dziewczynach WSZYSTKO? Każdy w innej gradacji. Ja w ogóle zwracam uwagę na dziewczynę, gdy jej spojrzenie w moje oczy zadziała jak piorun. Wtedy zaczynam się przyglądać także innym szczegółom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno poprawia nasze zdrowie i uspokaja. Dzięki badaniom wiadomo że facet który często widuję piersi żyje 5 lat dłużej. Od patrzenia na kobiece piersi będziesz zdrowszy! Nie, to nie żarty tylko poważne badania opublikowane niedawno na łamach "New England Journal of Medicine". Niemieccy lekarze udowodnili, że widok kobiecych piersi pozytywnie wpływa na męskie zdrowie i w konsekwencji zwiększa długość męskiego życia o pięć lat! Od patrzenia na kobiece piersi będziesz zdrowszy! Patrzenie na kobiecy biust sprawia, że się uspokajamy, nasze ciśnienie krwi obniża się, tętno staje się wolniejsze, a nasze arterie czystsze i bardziej przepustowe. Optymalne ciśnienie krwi, lepsze krążenie oraz mniejsze ryzyko chorób serca – wszystko to mężczyźni zawdzięczają biustom.10 minut patrzenia na piersi porównywane jest z półgodzinnymi ćwiczeniami aerobowymi, a powtarzanie tego procederu regularnie, a najlepiej codziennie może wydłużyć życie mężczyzny nawet o 5 lat! I tu dochodzimy do sedna sprawy. Zacząłem analizować swoje własne doświadczenia w tej kwestii i okazało się, że i mnie widok piersi uspokaja. Nie mówiąc już o dotyku. I co najważniejsze nie można mnie za to winić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu od niemowlęctwa ogladacie i ssacie piersiatka mamusi :-) I tak Wam zostało, zostanie do starości. Wierze, że patrzenie na nie uspokaja. :-) Miłego patrzenia na nasze kobiece wdzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam taką dziwną chorobę, że od widoku nagich piersi dziewczyny ciśnienie mi ROŚNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od małego nam zostało że przy cyckach się uspokajamy.Dla nas sa piękne.Taka nasza natura.To źle że lubimy podziwiać wasze piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi spada ciśnienie a humor się poprawia.Na mnie widok piersi działa bardzo pozytywnie i zawsze poprawia mi humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masło maślane,ale wiadomo że widok nagich piersi jest bardzo przyjemny dla nas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym uspokajaniem to prawda.Też tak mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się nastrój od razu poprawia,choćbym był nie wiem jak wkurzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiece piersi są wspaniałe,ich widok zawsze mnie uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzenie na nie jest przyjemne i odstresowuje mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×